Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:37 19.04.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Каква е..нови  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано07.09.04 08:49



...същността на клуб Велики личности...да разговаряте за личности от които сте се възхитили, вдъхновили....само велики личности да влизат в клуба и да разговарят.....да се замеряте с "велики " думички....ако много питам ме изритайте от клуба, пък и да не ме изритате сигурно сама ще избягам...

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Каква е..нови [re: Maйa]  
Авторpeплиka (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:22



"...само велики личности да влизат в клуба и да разговарят...."
Виж, "великите личности" са тези ЗА КОИТО ще се пише. Не е необходимо пишещите да са велики личности.



Тема Re: Каква е..нови [re: peплиka]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано07.09.04 16:04



...Благодаря за вниманието....аз пак да понахалствам ама пусто любопитство...има ли за теб някаква личност през изтичащата година,която можеш да наречеш велика....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Каква е..нови [re: Maйa]  
Авторpeплиka (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 18:55



Идеята е добра! "Най-великата личност за теб през тази година"
Само ме смущава защо клуба е поставен в категорията Религия и Мистика.....
Но нека да говорим за великата личност за годината. Хм, аз трябва да помисля...



Тема Re: Каква е..нови [re: peплиka]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано07.09.04 19:08



...Хм, интересно, че и на мен ми направи впечатление но не посмях да попитам...аз поначало тук с леко притеснение влязох...направо си признавам страх........аз всъщност не знам какво да разбирам под велика личност, а и щом се замисляш толкова ли рядко се среща такава...

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Каква е..нови [re: Maйa]  
Авторpeплиka (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 19:39



защо пък трябва да влизаш със страх? Тези които влизат за да мърсуват и правят интриги единствено и в този и във всички клубове ..............изобщо не влизат с никакъв страх. Напр. тоя абеТОР.

Добре, каква е дефиницията на "велика личност" ?
Някой, който явно те превъзхожда в една или друга област. Някой, който се е прочул в целия свят с някакви мисли и дела и е дал тласък на световната еволюция. Напр. Айнщайн, Леонардо да Винчи, Бетовен, учени, откриватели и хора на изкуството и дори.....спортисти. Стоичков велика личност ли е? Всъщност - ДА ! Прочул се е с уменията си да вкарва голове по целия свят и е прочул името на БГ също. Аз и ти и всеки пишещ в клубовете едва ли бихме го сторили..... В своята област "футбол" е велик и ще остане в историята на този спорт.
Но! Ако говорим за "велики личности" тук бих предложил всеки да спомене една или няколко личности, които са дали мощен тласък в неговото или нейното развитие като личност още от най-ранна възраст. Аз бях още в прогимназията, когато се увличах да чета биографиите на велики личности и имаш така поредица дори. Живота и преодоляването на житейските трудности от страна на тези "гении" извършили успешно своята мисия въпреки крайно мизерните условия на просъществуване винаги са ме впечатлявали дълбоко и са ми давали кураж и сили да се боря и аз. И до днес когато видя една картина или чуя музика на велик композитор правя асоциация и с личния живот на тези творци и......се изпълвам с благоговение към тяхната личност и мисия и какво са оставили на нас.....



Тема Re: Целта беше да се изгони оттук мулетонови [re: Maйa]  
АвторHeзacпaл (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 20:59



е постигнаха целта си, но клуба вече е място на затихващ интерес.
Мулето е в окултизма и пак ще се радва на интерес.
Разсъжденията му по Бенса ще липсват, макар за теб това да няма значение.



Тема Re: Каква е..нови [re: peплиka]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано07.09.04 21:52



....ооооо много красиво е написано, достави ми удоволствие...а тези личности за които ти пишеш наистина и в мен се пораждат странни чувства, мога да кажа че страшно ме впечатляват....но тук нещо не разбирам, че всеки който ме превъзхожда в някаква област би трябвало да е велик...пък незнам може и така да е......трябва ли непременно да се прочуеш в дадена област, с някакво откритие, музика , политика и т.н. те са много нещата за да те нарекат велик...може да ми е тъп въпроса но може и пък да ти отговоря защо питам, макар че ще навлеза малко в личното си пространствоа пък това малко ме смущава....

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Целта беше да се изгони оттук мулетонови [re: Heзacпaл]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано07.09.04 22:00



...да наистина тези неща за мен са без значение кого сте гонили, какви интриги е имало, но жалкото е че както казваш "клуба вече е място на затихващ интерес"....нима интригите, оплюванията с тези гаднички думи държаха този клуб....мислех, че предназначението му е друго нали затова и аз зададох този въпрос...ма и аз къде се наврях между шамарите....

Връзката поставя в зависимост


Тема Оооо, аз влизам със страх....нови [re: peплиka]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано07.09.04 22:13



.... след всяко мое мнение се страхувам, че изперкалия кретеноиден педофил Оро ще сдаде багажа от яд и ще се гътне. С което ще ми тежи на съвестта.
Но понеже ти не си Оро, за теб не ме е страх. Ти си някой анонимен цигу-мигу сврян из далечните студени страни :)))

Кой ще прави палачинките утре?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.