Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Единственото....нови [re: .]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано08.09.04 14:36



....в което Оро ме превъзхожда е броят на разводите си :)))
А за другото - ми виж се. Баннат, без ник, без автентичност, без приятели, без Родина. Трит и гонен не от мен, а от всички.
Пишеш като точка, мижитурко.
Смахнат мухльо!

Кой ще прави палачинките утре?


Тема Ще си позволя да се намесянови [re: peплиka]  
Автор Trendi ()
Публикувано08.09.04 16:17



Не всяка известна личност е ВЕЛИКА. Не е определящо и превъзходството на тази личност в едно или друго нещо. Хитлер велик ли е? Определено не минава за такава личност, макар да ни превъзхожда със своите негативни качества.

Може би е велика тази личност, в която тайничко бихме искали да се превъплатим.
======
Не бях влизал до момента в този клуб. Още се ориентирвам.



Тема Re: Ще си позволя да се намесянови [re: Trendi]  
Авторpeплиka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 19:52



Има огромна разлика м/у "прочута" и "велика" личност.
Много хора са се прочули с едни или други безчинства и идиотщини..... но никой не ги смята за велики. Понятието "велик" пасва за тези, които са дали някакъв по-особен принос в ПОЛОЖИТЕЛНА НАСОКА.



Тема Re: Каква е..нови [re: Maйa]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 12:51



Личностите не са велики, само Бог е велик.

А тук всеки се прави на велика личност - сега му паднало



Тема Re: Каква е..нови [re: oтroвop]  
Авторpeплиka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 14:37



Има една категория личности /не са много!!!/ чрез които Бог изпраща своите послания на хората. И всички т.н. "Велики личности" са чувствували, че са инструмент на Бога и тази сила в тях е извън самите тях и капацитета на ума.
Наричат ги още "пророци", "месии" "гуру" "пратеници" и т.н.



Тема Re: Каква е..нови [re: oтroвop]  
Автор Maйa (илюзия)
Публикувано10.09.04 12:38



..Да Бог е велик.

А тук в този клуб аз единствено разбрах това, че се направи реклама на някакъв Муле и къде да го четем, аз не го познавам досега не съм чела нищо негово както и ваше тука защото не съм ходила в такива клубове, но признавам си разпалихте моето женско любопитство и тръгвам да търся да видя за какво става на въпрос...

Връзката поставя в зависимост


Тема Re: Оооо, нищо не остава безнаказано....нови [re: abettor]  
Автор3akoнът (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 13:45



Плюй по Оро глупако. Трупай си лоша карма всеки път като го правиш. Тя кармата ще те халоса по проклетата тиква и тогава ще има да хленчиш и се сополявиш. И Муле го даваше голям тарикат и се поставяше извън кармата, но всички го видяха до къде стигна. И теб те очаква възмездието. Няма къде да бягаш - с пагон или не.



Тема Аз не плюя по Оро...нови [re: 3akoнът]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано10.09.04 22:17



... той сам се е заплюл. Виж му биографията. Три пъти разведен, без род, без родина, тъп, беден, сексуално обременен, педофил, изперсал дядка....
Какво да плюеш по такъв. Можеш само да го съжаляваш....

Кой ще прави палачинките утре?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.