Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 18.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Bolkata i srbejo po gazot sa samo elimpuls be!!!нови  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано14.06.04 12:35



Abe ripnah u videloto taa sutrin i fanah ta se razmislih, na4i! Posle sleznah u kvartalnoto bistro da srubnem edno kaive s dve dami. Moita i o6te edna liobima preiatelka. Slu6am gi 6to jdromolat i pA si mislim - abe nali razlikata mejdu bolkata i srbejo, po gazot naprimer, ne bila nikak golema?!? Mejdu obiknovenio maitap, koga padne6 na zemata ot smeh, i groteskata, koga se hili6, ma ti se i reve?!? Pa se setih i za MULE - deka on ima osvetlenie na nai-gornio etaj, ma nadole ne6to mu pu6at bu6onite i kru6kite sa mu ot sotz produktziata. Ta setih se da spodelim - kolko 4e e ubavo ako fane ta si podmeni lampite nanadole i da smeni bu6onite s po-moderni. Da otdeli vnemanee i na 4istio maitap, oti mislim 4e moe udari u desetkata ako i sulbi6teto kum gornio mu etaj e teka dobre osvetleno i po4isteno.
Posle skivtah na stenata edin poster s Charles Chaplin ot filmo "Hlapeto" i se nekak sasredotO4ih u levio Mu 4epik. On be6e na preden plan i zee6e otporenoto. Setih se, 4e nema mi stigne tzeloto imane deka sum pastril u jivoto, da prodadem, ta da kupim toa skinat 4epik na nekoi turg. I posle fanah ta manah da mislim, oti mi doide kodja na kapatziteto, ponedelni6ki


Gu Tzo - impulso na srbejo

КВО Е ТВА?


Тема Re: Bolkata i srbejo po gazot sa samo elimpuls be!!!нови [re: Гъцo]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 13:19



Мараба,Гъцка!





Тема Re: Bolkata i srbejo po gazot sa samo elimpuls be!!!нови [re: AГAPTA]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано15.06.04 11:18



Maraba Agartunia!

4ekai te piam ya tebeka - ti da ne pase6 treva ka MULE ma?! Oti dokoliko podrazbirgam, u tva bratztvo ne ste po prjolite?! Ma ka gledam kak tvoa 4ovek se ta obijda, mai te e skivtal da napinia6 nekoi 6pek?! A on pa, tva deka ne bil ru4al nenam si koliko denia, ne krkal voda, ne mo4al, nema-nema pa fane ta go saob6ti tuka?! S gazovete kak e, ne kazva?! Posle pa nemal bil ego?!
MULE be, kato se setih za egoto ti, oti ne fane6 si razdvoi6 mule6kata li4nost be?! - edna s ego i edna bez ego, a?! Ia pitai tvoia Gornio, 4e te iztrpi li tekov dvulik?! Oti meneka 4e mi e preiatno si ob6tuvam i s dvamina vi. Daje sum se seriozno razmislil dali pa da ne fanem manem prjolatziata, ta da se malko prosvetlim. Oba4e mi tegne mnoo greho, deka sum izru4al suma ti boji tvari dosegi i ma e 6ube ot nekoe nakazanie.
Pa ti zemi sopri obijda AGARTA na debela! Ona si e malko i preiatno zakruglena. Tebe kazvat li ti orata, 4e si pa ka nekoi 4iroz ili pa 4e se vetree6 ka mi6i kojliak na botzkava tel be?! - ne, pase6 si ti trevata i samo ni saob6tava6 kva supa si pravil. Hha, kato kazah za supata, ta se setih, 4e u maalata u Sofia, pluzna nekva moda, debelite da kliopat samo zeleva supa. Nekva dieta otkrili. Oba4e mani maitapo, fanaa ta izmrea site za 1-2 godini. Pa edin debelak se pobrka. E te ot tekvoa nakazanie bojie i meneka ma goni 6ubeto. Ta u taa vruzka, da zemem tuka da popitam - abe ia probaite me uspokoite, ako stanem i iaze trevopasno, nema li zatisnem zemnio 4ervei s guz, a?! Seriozno sum se zamislil, ei! Ne se maitapim! I bez tva Gutzovitza e na taa kuhnia, ta 4e i e po-lesno. Tolko godini ia ma4im i neia gorkana, da mi tura burkani slanina i da mi tup4e krvavitza po Koleda.
A, beh se setil da pitam tuka za taa muzika deka ia slu6ate. Abe ako doidem na nekoa paneritmia, moe li si pu6tim nekoe beatlesko par4e be i da si kufeem na Rocki Racoon naprimer!? Oti u muzikalno odno6enee ne sum mnoo dobre s tzigu-miguto. Ama ako dancite na zvutzite na ketara, 4e izdeianim sekak.
AGARTO, ti se mnoo ne zanasiai tolko duhovno, mi idi ta vij 6to staia s gubite u Strandja na praktika, na4i. Kazaa mi 4e valelo dosta taa godina tateka. Ako trugne mamataritu i bulnitzite, 4e zarejem si4ko i 4e doem gi dirim u 6umako. Daje mislim s lopate i motika, trufeli da trajim. Toa MULE ni6to ne e pisal za gubi mai. Moe i da gi ne poznava. Pa moe i da kae, 4e pa sa nekakov adov prorastuk?! Vide li go 6to izpamapaluzi za moreto?! Daje i da e verno deka Daskalo da go e kazal, moe pa i da e zgre6il?! Oti koga se umi4ne6 u 4ove6ko telo, ono stega i bode koliko i da ti e svetal duhot!!! Ako da si Samio On!



Gu Tzo - grehovni merki i tegLilLki ot selski tip



КВО Е ТВА?

Тема Ооо,Гъцо....я глей....нови [re: Гъцo]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано15.06.04 11:33



Ма как ше откажеш сланината-сакън,недей!
Какъв селянин ше си тогава?
Ама ,Гъцковица пък ако готви вегетарианско-вземи да помислиш.Да станете синхрон.
А де,яла на сбирките!Мноо се свири на китара при нас,ама на Рила-всекакъв инструмент има.

Пък за Странджата кво да ти кажа-един чувал манатарки ми донесоа от там.Вряло от гъби.

А сега,зарезвай Швейцарията и идвай!
Тая година мноо ми докривя за Резово.Щото,миналата година на Рила бях,и не ходих в Резово.Обаче,тая година ше гледам поне 10 дена да съм там...
Друго си е там..:)Морето си го обичам....
Тишина.......мирише на море........вечер като си легнеш........заспиваш с вълните,които се чуват добре и в стаята........
Рай ........

Айде,ако оставиш сланината ,да опишеш вътрешната реакция,ква ти беше.


Агарта-мноо жална за село
КВО Е ТВА?



Тема Re: Bolkata i srbejo po gazot sa samo elimpuls be!!! [re: Гъцo]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано15.06.04 13:11



Мараба Гъцо,

къде се изгуби? Аз тука вардих една трушия бамя сума време...:)))))))

Радвам се, че с теб си създадох такъв хубав спомен - на кафе в Библиотеката. :))))))



Тема Re: Ooo Drondi, deka maa6 kioloti mari!?нови [re: Drona]  
АвторGu Tzo (Нерегистриран)
Публикувано15.06.04 15:43



Iaze se ma4im da poumneem u bratzkata konfederatia CH. 6matkam se tuka nalevo desno i mislim: kak moe tekov golem maitap da e toa svet!? Stanalo mi e edno globalno naposledak, ta 4ak mi ide se munem u taa nai glibokata padina, kak i be6e imeto u okeano deka e!? Oti mi pisna na hastarot ot taa 4elove6kata priroda i ze da mi se struva 4e u predi6nio jivot sum bil ameba, pa u sledva6tio mi se ne saka daje da sum nekoa pempena euglena. Daje ego ne4em si izmisliam ve4e.
Tva MULETO, kak me podseti deka site sme bili detza i me stresna! Oti taman se beh ubedil 4e ve4no tekov 4e si ostanem. Posle pa se setih 4e her hitler i tavoari6t stalin su6to mili detza sa bili, i mister bush i drogara jivkov...Kak mi se 6te da se sberem s teh u edna detzka banda, okolo 10-12 godi6ni da sme! Da moe gi skivam po angelski, da gi skivam! Ne si li struva, a?! Kvo 4e kae6 mari draga? Vervam zadovolih ti liobopitztvoto 6to mi raboti kratunata pod fontano na Lemano!? A ti?!
Ae, um da ti zaide po nai-"prazni" prikazki i da ti e vesel duhot


Gu Tzo - na kaftoto i bokluko, compost mu se vika




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.