Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема "Съвременните хора, са ятаци на паднали духове"нови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 06:37




Къде са тези "съвременни хора"?
Кои са тези "съвременни хора"?

Това са помощни понятия , чрез които ТОЙ изразява истините, които казва.

"Съвремените хора, са ятаци на паднали духове.Днес ги търсят всички тези ятаци.Не искат да наказват хората, но ятаци търсят.Духовете с слязли от друг свят.Избягали са, скрили са се на Земята."
.................................................
Хе хе хе хе , не зная, защо на изтриете УЧИТЕЛЯ?
Та мулето не ви разлравя неща, много по различни от НЕГО?
Мулето, когато ви разправя, разправя неща, КОИТО ТОЙ Е КАЗАЛ И КАЗВА.
Мулето само ви припомня неща, които ТОЙ е казали казва сега.
............................
Вие съвременните хора, сте ятаци на паднали духове и всеки от вас е прил при себе си, един ДУХ, за да го храни , пои и отглежда.
Никой няма желание вие да страдате, но духът, който се е вселил във вас, трябва и ще си отнесе тоягите.
А после, ще си замине там, от където е дошъл.
Понеже това е черен дух, ще се върне под земята, от където е излязъл , заедно с нефта и въглищата.

Едва тогава , вие ще се усетите, честе яли пердах заради него.

"Съвремените хора, са ятаци на паднали духове.Днес ги търсят всички тези ятаци.Не искат да наказват хората, но ятаци търсят.Духовете с слязли от друг свят.Избягали са, скрили са се на Земята."

Муле-ятака е приютил цяло ято духове, все отбор партизани.И ги пои и храни.И кво от това?



Тема Муле,правиш голяма грешканови [re: MУЛE]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 09:06



като непрекъснато отрязваш един цитат и разсъждаваш само върху него.Само отделния цитат ни въвежда в заблуждение.Нужно е да се прочете цялата беседа,за да се схване точния смисъл.Не го ли разбираш?!Или го правиш умишлено?!
Мисля,че го разбираш добре,но така ти изнася.Отрязваш цитат от една дълга беседа,която трябва да се изчете цялата.
Що си такъв гад,бе???



Тема Re: Муле,правиш голяма грешканови [re: AГAPTA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано02.02.04 21:29




Ти ли ме изкарваш "грешен"?
И ТИ ЛИ МЕ ИЗКАРВАШ "ГРЕШЕН"???
За да ме уличиш обаче в грешка, следва да си права.
Ти права ли си?
Ако ти не си права, можеш ли да твърдиш, че съм крив и грешен?
.........................................
Мъдрецът е мъдрец , защото е мъдър.
Всяко едно Негово слово, носи отпечатъка на мъдростта Му,и това е ясно като в бяр ден.
Той самият те учи , да търсиш причините, а да не се заниманаш със сладствията.
ТОЙ самият те учи, че малките неща са благословени, а не големите.
ТОЙ самят те учи, да мислиш върху звуковете, буквите и символите които те обграждат.
..........................................
Как можеш да разбереш беседата, когато не можеш да разбереш едно или две изречения?
Как ще стане това?
........................................................
Аз съм ГАД и си го признавам.
А ти признаваш ли си?
Или се смяташ за добра, красива, мила , умна, интелегентна, сръчна, оправна, естествена, истинска.....и т.н.
Ако е така, заяви го смело:
Кажи, АЗ СЪМ ДОБРА, КРАСИВА, УМНА.....ИНТЕЛЕГЕНТНА,СКРОМНА, СРЪЧНА...хе хе хе хе хе хе хе хе хе
Ако имаш и най малкото съмнение, което ти се иска да кажеш, да знаеш, вярно е обратното.
................................................
Понеже зная отговора, той не ми е нужен.
Запази го за себе си, за да не ти се смеят и кокошките...


Муле- всяко решение е грешно. И кво от това?



Тема Re: "Съвременните хора, са ятаци на паднали духове"нови [re: MУЛE]  
Автордokora БKП (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 05:02



"Муле-ятака е приютил цяло ято духове, все отбор партизани.И ги пои и храни."
Кой кого храни и пои ме мърда с мърда номенклатурна нагла!!!



Тема Re: "Съвременните хора, са ятаци на паднали духове"нови [re: дokora БKП]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 11:54



Predi vreme partijcite i komsomolcite se derqha do skusvane po mitingite:

"KUDETO NARODA TAM I NIE !!!"

Sega narodut se hrani ot kofite za bokluk... zashto i te ne se naredqt tam sega...???

I predi bqha pulni s dvulichie, a i sega kato chetem Muleto ne e nugno da se vrushtame tolkova nazad...

"Az ne sum kato vas...ne sum ot vas... otrepki takiva..." kazva Mu-to... "moqta misiq e po-vuzvishena!"

A kak kazvat Uchitelite:
"Neka naj-naprednalite ot vas da budat v usluga na wsichki ostanali."

Tova e istinskata misiq na naprednalite... kakto i Uchitelq taka i Isus te izgivqha givota si megdu choveshkiq vid bez da imat nikakvi priteganiq... kato pomagaha i lekuvaha bolnite...

Ako se dopresh do edin zdrav chovek...nishto nqma da ti stane... no ako se dopresh do edin BOLEN ...shte se razboleesh... ( a tochno s tova se hvali Mu-to)

A ako se dopresh do edin Svetiq...shte se izlekuvash ot bolestite si...zashtoto vibraciqta ti vednaga shte se izvisi...





Тема Re: "Съвременните хора, са ятаци на паднали духове"нови [re: Passager]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 19:59




Това че ти се храниш от кофите за боклук, си е твоя работа.
Когато бях просяк- ти не знаеш че бях известно време просяк в Плевен, нямах проблем с парите.
Писах тук, във форума, че няколко дни, живях в Плеван при Дрон, и от време на време, просех на гарата и на автогарата.
Не ми се е налагало да ходя по кофите за боклук.
Припечелвах достатъчно, за ядене и пиене, а знаеш, храната ми не струва скъпо.
Това че ти имаш проблем с парите е твой проблем и то е защото си сляп и глупав.
И ако обичаш, разбира се, не ми слагай твои реплики в устата.
Звучат много смешно, и то когато единствено Мулето ходи още с медал на гърдите-"ЧЕСТЕН МОШЕННИК" и "ОПАСЕН И ЛУД"
Мулето и възвишеност?????
Ти да не ме имаш за идиот?
За възвишеност мечтаят само тези, които са в тинята.
...................................
Бях ти достатъчно в услуга.
Шофьор ти бях, бензин ти подарявах, части за колата ти подарявах, заплата ти плащах повече от година, на море и планини те водих- КАКВО ИСКАШ ПОВЕЧЕ?
Ти си най на делавера от всички тук.
............................................
Не можеш да се излекуваш от глупостта Сава.
Тя е наказание от БОГА, ти напълно си я заслужил- авантаджия такъв..
И да мога, няма да те лекувам, щото ти ще ме изложиш, както сега, ....дето плюеш в извора, от който си се хранил и пил.
Добър или лош , от този извор си ял и пил, и то храната ти я готвих аз-МУЛЕТО.
Спомни си ....ех ако можеше да се погледнеш от страни.
Духовен лилипут си ти- точно така ти се пада- гравитирай покрай "белите братя" и се моли на Бога- имаш защо да се молиш.
И от време на време, емигрирай , за да те изгонят и от там, където си емигрирал, за да разбереш, че тук никому не си нужен.
И да усетиш, че никой няма да ти подаде ръка,без да му връщаш това, да те заведе на море и на планина или да ти прави супа от сърце.

Муле- храни пасажер, за да те плюе.Добре че е така, че иначе, щях да умра от срам, че си ме излъгал.И кво от това?



Тема Re: Eh Mule, ti sushto si nash suvremenikнови [re: MУЛE]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 17:52



"Съвременните хора, са ятаци на паднали духове."


Eh, Mule, po skoro do kofite shtqh da opra, ako bqh produlgil da rabotq za teb...ili za tvoite bratovchedi

Ti si turgovec i znaesh, che e po-dobre da otidesh nqkude kudeto mogesh da izkarash poveche, a ne da rabotish po 12 chasa samo za 5 leva.

Taka napravih i az...otidoh nqkude kudeto moga za sushtoto vreme da izkarvam poveche...!!!

Drug e vuprosut...zashto ti kato naprednal duhovno chovek...plashtash na svoite slugiteli...tolkova niski nadnici...nali Bogestveniq Princip e:

"OBICHAJ BLIGNIQ KATO SEBE SI !"

A ti me uverqvashe togava, che ... 5 leva sa mnogo... i che ti samiq na den potrebqvash ne poveche ot... 50 stotinki i che te sa ti bili predostatuchni da giveesh......t.e. che i 5 leva na den sa ni bili mnogo....

No az ne ti se surdq Mule...mogesh da se surdish na nqkoj, kojto moge poveche....a ti davash kolkoto mogesh...tova e naj-mnogoto, koeto mogesh...zashto togava da ti surdq...!!!

A shto se otnasq za vremeto, koeto sme prekarvali zaedno, to e bilo zashtoto i na teb ti e bilo priqtno s men....nali? Kak da ne ti vqrvam...sled kato sam tuk go napisa...?

A ni men mi beshe...zashtoto ti imash i dobra strana, koqto nqkoj samo trqbva da zaredi s poveche energiq...ne che i segatazi dobra strana nqma, no mnogo e podtisnata, Mule.

Q si pripomni naprimer...koga se sluchi razrivut ti s t.n. "Bratstvo"...kogato men veche me nqmashe okolo teb...nali? Koeto sigurno oznachava neshto...nali ???



Vesel den Mule!!!



Тема Re: Da Mule !нови [re: MУЛE]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 18:03



"И да усетиш, че никой няма да ти подаде ръка,без да му връщаш това, да те заведе на море и на планина или да ти прави супа от сърце. "

Ako vsichki ostanali sme "liliputi" , a ti si "kolos"...togava kakvo ti prechi, Mule?

Zashto prosto ne produlgish...vig kogato praveshe tova za vsichki, skromno i ot surce...vsichki ti se radvaha... to ne beshe zashtoto iskaha da te izpolzvat...kato Passagera...:)))

Passagera si e obiknoven passager "liliput"... dnes e tuk...utre e tam, dokato ti vinagi ostavash TUK! Togava kakvo trqbva da te spira...da OBICHASH vsichki...

Vsichki tezi neshta za "loshata strana na horata" sa samo spomeni ot edno otminalo vreme...MULE... ne e li vreme da se subudish ???

Hajde zaregi vsichko...samo izmuchvash sebe si....a puk i nas...




Тема Re: Eh Mule, ti sushto si nash suvremenikнови [re: Passager]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 18:39




Сава ...хе хе хе , ти отново лъжеш.
Не те ли е срам бе сава, бели братко?
Ти не си работил при Мулето- ти си бил пазач,на топло, който спеше и ползуваше безплатен нет при мулето и получаваше не 5 а 8 и поввече лева на нощ.
И така, спеше повече от година, без да гъкнеш, и беше благодарен, защото ...знаеш защо..
Сега ти "порасна" работата...нали?
Пазача не работи нищо.Той стои и си чопка в носа.И за това получава пари.
Бизнес, кво да се прави.
Всеки с бизнеса си.
Всеки с възможностите си.
Твоите са такива и не зная защо се излагаш, да ме подкокоросваш да пиша повече..
И пак ти пиша, не ми пъхай твои реплики в устата.
Недей Бели братко, щото това е лъжа.
А твоя Учител, освен да казва, че трябва да обичаш ближните си, казва :"НЕ ЛЪЖИ!"
Какъв ближен ти е този, който лъже?
..................
Между мен и Братството, няма разрив.....просто защото такова нещо няма.
Ама както ид а е.
...................
Муле-не лъжи, защото ще страдаш. И кво от това?
Нали имаш дъщеря и жена- а те що те изгониха?
Защо те не ти бяха ближни?
Защо опря до Мулето?



Тема Re: Da Mule !хе хе хенови [re: Passager]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 21:07




Че аз за какво стоя тук, ако не, за да ви измъчвам?
Хе хе хе хе , Мулето е тук, за да ви измъчва, ама вие, що правите тук, за да бъдете измъчвани?
Вярно е че си лилипут, савапут или както искаш го кажи.
Редно беше, да си го признаеш.
И след като си гопризнаваш, следва да осъзнаеш, че мнението на лилипута е лилипутско.
Това не значи че Мулето е колос, щото Мулето не казва това.
Това че ти си лилипут не променя въобще нещата, свързани с мулето.
То изразява нещата, които са свързани с теб.
...............................................
Да стоиш при Мулето години, да му се плюнчиш и мазниш, да го величаеш и експлоатираш, и отгоре на всичко, да си недоволен от това, че си го експлоятирал,....хи х их их и, това значи много.
Когато беше със счупен крак, бях тръгнал да ти търся патерица, после се замислих.
Замислих се за това,дали някой друг в този монет, ти търси патерица.
Помислих си-"ЗАЩО НИКОЙ НЕ ТЪРСИ ПАТЕРИЦА ЗА САВАТА,а аз съм трагнал да търся патерица?"
Какъв съм му аз , какъв съм ти аз, за да ти търся патерица.
След като и родните ти, са те загърбили и отбили до такава степен,че дори и когато си в такова поможение, да не ти обърнат внимание, това е вещо много показателно.
Спрях.
Нещо ме спря, и ето чак после, разбрах защо съм спрял.
Ти не заслужаваш дори и това време, дето съм прекарал с теб.
Но на мен ми е било хубаво, дали със или без теб, на мен си ми е хубаво.
Ти не си бил и никога няма да бъдеш условие за това, на мен да ми е хубаво.
На мен ми е било хубаво въпреки теб, въпреки скучните ти приказки, въпреки тъпата ти физиономия,въпреки твоята измъченост, въпреки това , че си се лепнал за Мулето с цел.
Даже не ми е било жал за теб.
Не съм го правил с корист, така че, карай да върви.
..........................................
Две години правих супа на така нареченото БЕЛО БРАТСТВО и съм правил супите , защото ми е било приятно.
И това се усещаше.
И сега се усеща че ми е хубаво.
.......................................
Коркам те тук, макар да зная че няма смисъл да ти пиша.
Коркам те тук, за да четат другите.
И да се ужасят че могат , при някаква ситуация, да изглеждат така, както изглеждаш ти.
Ти си в безпомощно състояние.
Сам не можеш да си помогнеш, а друг не може да ти помогне.
Такива сте всички в така нареченото БЕЛО БРАТСТВО.
Не можете да си помогнете, другите не могат да ви помогнат, а и не трябва.

Учителят ви е омагьосал и ви е оставил за назидание на останалите.
Можете да повтаряте словата Му, но никога няма да станете като НЕГО.
Той казва:

"Не че сте най лошите, но сте се хванали в капана. и стоите в него вече хиляди години.

РЕКОХ ви:Бързо вън, излезте навън, но вие не слушате !"
................................................................
Муле-:Който не успее да приложи УЧЕНИЕТО , ще заприлича на БЕЛИТЕ БРАТЯ,като Пасажера, дето нито са братя, нито са бели. И кво от това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.