Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ В УРОКА !!!!нови [re: TOЙ]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано29.12.03 15:12







Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ В УРОКА !!!!нови [re: TOЙ]  
Автор Aнoним (непознат )
Публикувано29.12.03 15:26



абе стига сте се занимавали с Мулето, стига сте чоплили тия теми. Какво казал, какво направил.
Негова работа в крайна сметка.
Ами да пише, човека си има мнение, всеки има свобода. Всеки си и носи последствията.
Като искате само него да обсъждате направете още един форум "Муле".
Такъв - онакъв, ами какъвто е такъв е.
Никой не кара никой на сила да му чете мненията, като не иска.



Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ В УРОКА !!!!нови [re: Aнoним]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано29.12.03 15:36



а Оро с какво ще се занимава тогава?
Чак от Норвегията е тръгнал да спасява душите ви....пък ти сега :-Млък!....



Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ В УРОКА !!!!нови [re: ayтcaйдep]  
АвторPeтpo (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 16:42



О сянко на мутант /др.Муле/ ха-ха-хааааа пак пусна "черната станция".....Ще ти дам един друг пример за разни категории хора - чрез музика.
Има хора, които хващат един инструмент или започват да пеят и.... "копаят" и се упражняват и упражняват денонощно, за да станат все по-добри......... Защо? За да могат да се насладят не само те на умението си .....а за да могат да доставят радост и на много други хора които ги слушат. И това е всичко друго освен "егоцентризъм"......
Има други хора, които обичат музиката, но не могат да свирят на никакъв инструмент. И въпреки това посвещават живота си на разпространяването на музиката по всички възможни начини......Един от тях е - чрез радиопредавания. Музикални предавания по радиото. И това е една високохуманна дейност носеща радост на милиони хора по света..

Сега - има хора от типа др. Муле и ти - неговата неотменна сянка-менте, които нямат никакъв интерес към музиката и нейното въздействие в/у човека и си спретват една "черна радиостанцийка" чрез която се настройват на вълната на хубавата музика и пускат всевъзможни шумове, за да пречат на хората и заглушават музикалните предавания......С това те постигат /според тях/ своята единствена цел . Да бъдат в светлината на рампата и в центъра на внимание на всички. И това е една патологична егоцентрична антихуманна цел, която е рожба на един болен мозък и психика.......И никой няма нужда от нея......вкл. авторите и ........
Тебе май Норвегията ти е трън в окото. Ми замини и ти бре, хайде тръгвай.....сега е безвизов режим. Ааааааа не ти стиска ! Б/ч/д Оро замина в годините на най-мракобесен комунизъм без връзки, без познати, без пари и тежко болен......Хайде тръгвай! Или е по лесно да джафкаш тук в клубовете
като черна станция.....



Това е от един по-стар постинг за г-нчо Запъртъков - черната станция.

"Моля те Оро, не товари аутсайдера с багаж"
Само в това изречение е събран целия егоцентризъм за който споменах по-горе........."Не товари аутсайдера с багаж".........Кой го е грижа за тебе мижитурко? Кой те товари и с какво? Оро ти каза, както и на твоя Вожд и учител др. Муле много-многократно: "Оро пише за всички хора с изключение на тебе и егото ти!" "Не товари аутсайдера с багаж" хе-хе-хеееееееееееееей едва ли един нормален човек би открил в думите на Оро -какъвто и да било "товар" ......Ако не се лепиш за Оро да робуваш на гнилата
идея: "Каквото и да кажеш ще го оплюя, подиграя и отхвърля" Оро изобщо не те забелязва..........

Оро от години предложи регламент за участие в клубовете и.....се оказа че ръководството и хората не са узрели за него още. Ето една точка от регламента, която този път пускам СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБЕ:
Точка първа:
"Винаги изказвай свои мнения за мненията на другите - НИКОГА ЗА ТЯХНИЯ АВТОР ! Защото колкото и да се мъчиш да охарактеризираш личността на един юзър, който е напълно непознат за теб - ти не правиш нищо друго ОСВЕН ЧЕ ХАРАКТЕРИЗИРАШ ЕДИНСТВЕНО СЕБЕ СИ КАТО ЛИЧНОСТ И ВИЖДАНЕ И НИВО НА ИНТЕЛЕКТУАЛНО-ДУХОВНО НИВО........и е много лесно да станеш за смях.....пред целия свят"
А именно това млади и зелени ми Запъртъков ти правиш нон-стоп..... като "черна станция" .....
Какво ти бърка в гъза колко пъти се е женил и развеждал Оро а? Хей това говори за обогатяване на ЖО /ти женил ли си се поне 1 път? - и ако не - значи си още много зелен и неопитен/ Оро не е на 75 год. а на 2,750год = много древен. Само за пуберите възрастта е нещо за подигравка. Колкото повече живееш толкова повече опит натрупваш. Нещо нередно ? Ако и ти поживееш повече на тая земя и ти ще достигнеш 75 год. Но..........тогава и много преди това според Закона на Кармата ще получиш същите подигравки от децата си и по-младите и зелени ......С КОИТО ТИ САМИЯ СИ СЛУЖИШ СЕГА.....Та не се очудвай - така е в живота. Да не говорим, че Живота може да те застави да се ожениш и разведеш 3 пъти - за да научиш това, което отказваш днес да научиш.......

Само един най-бегъл поглед в/у писанията ти в клубовете представя един озлобен, нещастен младеж, постоянно недоволствуваш, заяждащ се с хората, оплюващ всяко мнение.......черногледец-нихилист тип др.Муле КОЙТО НЯМА КАКВО ДА ДАДЕ НА ХОРАТА ОСВЕН КРИТИКИ И ПОДИГРАВКИ........


ЗАЩО НЕ ВНИМАВАШ В УРОКА, А???? КОЙ СИ ТИ ДА НЕ ВНИМАВАШ ???
КАКВО СИ ФАНТАЗИРАШ ЧЕ СИ ТИ?




Тема Re: Защо се трие Муле...нови [re: AГAPTA]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано29.12.03 18:40



Ми щото можем.
И той го мрази.
Особено ако не знае защо.
И ако не е на ред.
И щото мразя мкомплект.
Мразя го - адски идиотска фирма.
Адски тъпа реклама.
Ми ще го трия когато ми е кеф от където мога.



Тема Re: О,дядо Благо къде се загуби?нови [re: AГAPTA]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 22:43



да знаеш не означава да даваш определения.има неща за които няма определения.ако се опиташ да дадеш такива,ще се получи нещо като книжката на лао дзъ-много хубава и вярна,но никой не я разбира.той човека не е виновен,че я е написал такава.виновни са китайците дето са го накарали.



Тема Re: О, дядо Благо ти от кои си ?нови [re: дядoБлaro]  
АвторTOЙ (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 00:51



"да знаеш не означава да даваш определения."
Дотук добре!
Сократ ли бе или един друг велик философ, признат за многознаещ още от съвременниците си който казал:
"Аз знам само едно нещо - че нищо не знам!"
Сега на фона на това разбиране и ниво на мислене можеш ли да ми отговориш на въпроса:
Що за човек е тоя др. Муле, /на когото явно си фен/ който нахълтва в този клуб пради 2 години, задръства го до козирката с АБСОЛЮТНО НЕ ТЪРПЯЩИ НИКАКВА ДИСКУСИЯ И КОРЕКЦИЯ СТАНОВИЩА ОТ "НАЙ-ВИСША ИНСТАНЦИЯ", КОИТО НАБИВА В ОЧИТЕ НА ХОРАТА С ФАНАТИЧЕН БЯС И ПОСТОЯНСТВО - ЗА ДА ИМ МАНИПУЛИРА МИСЛЕНЕТО И ГИ ПОВЕДЕ КАТО СТАДО СЛЕД ИДИОТСКИТЕ СИ АНАРХИСТИЧНИ ИДЕИ НОСЕЩИ САМО РАЗРУХА И ОТРЕЧЕНИЕ НА СВЕТА.

ТИ И НЯКОИ НАИВНИЦИ МОЖЕ ДА СЕ ПОДДАВАТЕ НА ЗОМБЯСВАНЕ. ЗА МЕН ТОЗИ ЧОВЕК Е БОЛЕН. ПОВРЕДИЛ СИ Е СЪЗНАТЕЛНО И ДОБРОВОЛНО ВЪЗПРИЯТИЯТА И ПРИРОДНАТА СПОСОБНОСТ ДА ПРАВИ ВРЪЗКА М/У СЪБИТИЯТА И ДА ИЗПОЛЗУВА ЗДРАВИЯ РАЗУМ - ЗА ДА ПРЕСЯВА ВСИЧКИ ПЪКАЩИ КАТО ХЛЕБАРКИ МИСЛИ В ГЛАВАТА МУ
Той чете писанията както дявола чете Библията и търси.....не Просвещението
а.....материал за интриги. Мъдростите, които цитира и изопачава след това за да стане шоу и загубят стойността си - тоя просто преписва и съм го уловил няколкократно да цитира и мен и моя Учител - представяйки казаното за свое откритие.....

ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ !!!
Но ти му адвокатствуваш......

"има неща за които няма определения.ако се опиташ да дадеш такива,ще се получи нещо като книжката на лао дзъ-много хубава и вярна,но никой не я разбира.той човека не е виновен,че я е написал такава.виновни са китайците дето са го накарали"

........"той човека не е виновен,че я е написал такава.виновни са китайците дето са го накарали "......
Задраскай това /в главата си/ Вина никой няма! Човекът е написал каквото е написал защото това е била мисията на живота му! Тези които не го разбират - не са дорасли още за това и също не са виновни. Тези които са дорасли - го разбират и извличат цялата полза от четенето. За тях написаното е безценно вдъхновение!!!

Сега! Дойдохме си на думата за вината!

Както в Китай, така и в древна Юдея, така и в Индия и по целия свят през всички векове - всеки път като се появи един месия - моментално се появяват и зевзеци, които НЕ САМО ЧЕ НЯМАТ ЖЕЛАНИЕТО ДА ВНИКНАТ В КАЗВАНОТО ОТ ТЕЗИ МЕСИИ.....НО СА ПРАВЕЛИ ПАНАИР И ШОУ С ДУМИТЕ И УЧЕНИЕТО ИМ. ТЕ СА СЕ ПРЕДСТАВЯЛИ ЗА ВЕРНИ УЧЕНИЦИ И ПОСЛЕДОВАТЕЛИ И СА ИЗОПАЧАВАЛИ ВСЯКА ДУМА И МИСЪЛ НА УЧИТЕЛЯ-МЕСИЯ. САМИ СА СЕ ПРЕДСТАВЯЛИ ЗА МЕСИИ И СА ЗАБЛУЖДАВАЛИ ПРОСТОЛЮДИЕТО ДА ИМ ВЯРВА.....Преследвали са бясно истинските ученици и последователи. Картинката се повтаря отново и отново през вековете.....

БЪЛГАРИЯ НЕ ПРАВИ ИЗКЛЮЧЕНИЕ. УЧЕНИЕТО НА БЕИНСА Е БИЛО ПОДЛАГАНО НА КАКВИ ЛИ НЕ МАНИПУЛАЦИИ И ИЗВРАЩЕНИЯ.....В МОМЕНТА НАЙ-ЯРЪК ПРЕДСТАВИТЕЛ НА МОШЕНИЦИТЕ-ПАНАИРДЖИИ АТЕИСТИ-ФАЛШИФИКАТОРИ Е....др. МУЛЕ в този клуб и...където и да пише... В твърде скромната му свита клакьори си ти, аутсайдера, юда и може би някой и друг заблуден бройлер.....


Значи не е виновен месията, не са виновни тези които не са узрели за учението им.......А ФАЛШИФИКАТОРИТЕ-ПАНАИРДЖИИ, КОИТО НАЙ-СЪЗНАТЕЛНО ПРАВЯТ ВСИЧКО, ЗА ДА ИЗОПАЧАТ, ОСМЕЯТ И ОТРЕКАТ УЧИТЕЛЯ И ДУМИТЕ МУ и неговите последователи.......

Но те в крайна сметка си получават заслуженото. Да не си наоколо, когато почне Големия Плач и разкаяния.......Гледката е жалка и покъртителна......

Защото на света съществуват територии, къде се пристъпва на пръсти и с върховно смирение.......а не както на селски панаир....



Тема Re: ВНИМАВАЙТЕ В УРОКА !!!!нови [re: Aнoним]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 06:11




Ето едно прекрасно мнение!
Четете го бе, смотляци:
"абе стига сте се занимавали с Мулето, стига сте чоплили тия теми. Какво казал, какво направил.
Негова работа в крайна сметка.
Ами да пише, човека си има мнение, всеки има свобода. Всеки си и носи последствията.
Като искате само него да обсъждате направете още един форум "Муле".
Такъв - онакъв, ами какъвто е такъв е.
Никой не кара никой на сила да му чете мненията, като не иска."

КОЛКО ГОДИНИ ВИ РАЗПАРВЯМ, ДЕ НЕ ЧЕТЕТЕ МУЛЕТО?
ОРО, КОЛКО ГОДИНИ ТИ ПИША, ЧЕ СИ ЗОМБЯСАЛ ПО МУЛЕТО- не се контролираш бе.


Муле- не четете Мулето- то е честен мошенник и опасен и луд.То е опасен скот и добитък. И кво оттова?



Тема Re: О, дядо Благо ти от кои си ?нови [re: TOЙ]  
АвтордядoБлaro (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 06:27



не познавам лично муле,нито съм му фен.човекът обаче е стигнал до някои неща до които съм стигнал и аз и то не с четене на книжки.вина имат точно китайците.щото при напускането му от китай именно те го принуждават да остави своето знание под формата на тази книжка.неговата "мисия" е да си следва дао,а не да пише книжки за тъпи идиоти като нас.никой не я разбира,щото ако я разбираше някой щеше да е лао дзъ.ти какво се опитваш да ми кажеш?вие не разбирате дънов,но аз го разбирам?мислиш ли,че в тоя клуб трябва да си поместваме само цитати от учителя?а защо си толкова сигурен,че заблудения не си ти и когато доиде големия плач и разкаяния ти няма да си от другата страна,а аз на твоито място.не е ли по-добре днес да се смея на погрешките ти,отколкото тогава?и що толкова бели душици като вас ни плашат с голямата тояга,с някакво възмездие(за какво?)?ехидните ви душщици са толкова жалки и така бленуват за някакво отмъщенийце,пук било то и после.а би трябвало да желаете доброто на всички живи същества.май вашата вражда с муле е доста старичка и не се основава на неговото разбиране на дънов?



Тема Re: О, дядо Благо ти от кои си ?нови [re: дядoБлaro]  
Автор ayтcaйдep ()
Публикувано30.12.03 08:24



При стария....всичко е староСтароста не е външно качество
но при Оро тя е вътрешнаизсъхнал, креченясал е дъртия пръдльо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.