Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да си говорим за модератори.  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано01.12.03 23:27



Аз лично съм за модератор.От модератор до модератор има разлика,но не разчитам на това някога да се осъзнаем ние пишещите и да говорим само по темите.Тази шарения от мнения се превръща в кич.Трябва да има някакъв ред,колко от вас саза модератор?Това което е глупавото е това,че тук не се върши нещо полезно.Не виждам тук стремящи се към една идея,не виждам тук "бели братя".Няма организация,а някакви личности тръгнали всяка по своя път,но не виждащи,че само със сътрудничество се постигат тези цели.Не си протягате приятелски ръце,а само се ядете.Всеки иска да си "почати" за отмора,но този клуб не е бил създаден за това.За така коментирания МУЛЕ мога да кажа,че поне не е тук просто за чат.Каквото и да се говори за него аз виждам,че той публикува постинги с разсъждения и с някакъв смисъл.Това е добре,но не е хубаво само и единствено да се заяжда.Ей за тва ми е модератора,да не се меси много ама хич без ред.....!



Тема Re: Да си говорим за модератори.нови [re: Trismegist]  
Автор Aнoним (непознат )
Публикувано01.12.03 23:36



Здрасти,

аз съм съгласен с теб - и за идеята на клуба, и за модератора:).



Тема Само аз ли мисля така?нови [re: Trismegist]  
АвторEckaлибyp.... (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 07:30



Аз съм сигурна, че модератор има и сега. Просто смени тактиката.
А на вас не ви ли си се струва, че всичко това беше предизвикано умишлено, за да се раздвижат клубовете. Защото рекламата, макар и лоша си е реклама. Започнаха от тук, но я вижте, в колко клуба продълвиха дискусиите.
Нещо хубаво се случи и тук - влязоха много хора, и едва ли вече ще излязат.
А иначе...всяко чудо за три дни. Нещата ще си дойдат на мястото и темите ще се променят.
МАЛКО ТЪРПЕНИЕ!!!



Тема Re: Да си говорим за модератори.нови [re: Trismegist]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано02.12.03 07:54




Егати глупостта бе!
"Аз лично съм за модератор."
И коя е твоята личност,та лично можеш да се изкажеш?

Еййй...мухъл си беше...мухъл си остана....ама карай- затова си тук...

Карай да върви.
Мъчи се така и кво оттова?



Тема Твърдо нье...нови [re: Trismegist]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано02.12.03 09:45



1. обосновах се в нарочна тема защо имам принципно възражение по въпроса.

2. Нямам претенции към това кой, какво и как пише тук и нямам толерантно отношение към онези "персони" които си въобразяват, че някой е длъжен да се съобразява с техните претенции;

3. Ако се окаже, че в този клуб има модератор, ще го напусна защото след като се стремим към единство на мисли, чувства и дела не ми е възможно да съм против нещо и да го подкрепям с присъствието си;

Оставам с надежда, че моите аргументи са правилно разбрани.



Тема Re: Да си говорим за модератори.нови [re: Trismegist]  
Автор Ras4o (на Пух приятел)
Публикувано02.12.03 10:24



"В Любовта няма противоречия!"
За какво е тук модератор? Глупостите, които се пишат тук, могат ли да попречат на някой?

И кой е този, който ще раздава правосъдие?
"Който е без грях нека пръв хвърли камъка", нали така?

А ничего тебе не угрожает,
Только когда ты в дубовом гробу.


Тема Re: Да си говорим за модератори.нови [re: Trismegist]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано02.12.03 13:11



Ами по принцип най-добрите форуми, които знам имат модератор и без него не може. Но те са технически, и там е много лесно да се оцени дадена информация. Например ако някой начинаещ влезе в форума за напредналите, поста му ще бъде изтрит и модератора ще му прати писмо с линк към подходящ форум/сайт. И това е добре, защото по този начин се поддържа високо качество и няма нужда човек да рови из теми за да намери нещо полезно. Не се разводняват дискусиите и всичко си идва на мястото. Модератора е просто една невидима сянка, която се грижи за здравия разум на форума/mailing list-a.

Но тук не е технически форум, никой не може да оценява и определя постове (макар че на моменти 99% ще са единодушни), въвеждането на правила е против духа на предмета. Затова съм против модераторството.

Единственото нещо, което не ми харесва е постването през анонимни никове. В някои клубове са го махнали вече. За мен това е само начин хората да се крият зад различни имена, и всичко това е с користни намерения. А ако е само заради принципа, си е чиста проба детинщина.

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Re: Твърдо нье...нови [re: Drona]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано02.12.03 13:36



Dronich razbiram te. Na tvoeto principno vuzrajenie moeto si e chista lipsa na otnoshenie kym problema s moderatora. Nito mam spomen da sym moderirana , nito mi e napravilo vpechatleie ako niakyde niakoga mnenie mi e bilo iztrito. Sys sigurnost obache veche mi se draifa kogato otvoria tema s nishto ne svurzana s glupostite tuka i nameria poznatia charshaf postnat po nakolko puti daje. Za kakvo be Dronka, za kakvo triabva da stava tova?



Тема Re: Твърдо нье...нови [re: sofianka]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано02.12.03 14:20



Какво да ти кажа - като ти се драйфа - иди и се издрайфай. - олеква. Или не влизай в темите на хора, които смяташ че злоупотребяват с времето и нервите ти. Както ти си свободна да не ги четеш така и те са свободни да се изразят както им се ще. Въз основа на какво поставяш своите приоритети над техните?

Относно останалото - този разговор преди известно време го водихме вече в окултизъм и нямам желание да го повтарям. Архивите са живи. :)))))))))))))



Тема Re: Твърдо нье...нови [re: Drona]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано02.12.03 14:49



Tova ti kazah che vlizam v syvsem drugi temi i klubove i tezi neshta postnati tam mejdu postingite i temite. Tova te pitah za kakvo triabva da stava.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.