Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 21.09.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Що ме триеш бе говедонови  
Автор PuckMan (непознат )
Публикувано27.11.03 16:04



ето какво изтри:
Абе вие в тоя клуб сте луди за вързване! Един луд изгонихте, Друг три пъти по-луд пуснахте! Ама пък си е голям майтап! И тез дет не са чували за вас в ДИРа ви научиха и се хилят на тъпотията ви.



Тема Re: Що ме триеш бе говедонови [re: PuckMan]  
Авторxexe (Нерегистриран)
Публикувано27.11.03 17:39



ти не разбираш тайната пъклена умисъл - като става такова шоу в този клуб идват юзери, които да четат и пишат.. забележи, че не казвам НОВИ юзери, а изобщо някакви, каквито и да е юзери... защото иначе никой не влиза тук и няма кой да се възхищава на премъдрите слова на ПОСЛЕДОВАТЕЛИТЕ на Дънов..



Тема Re:Историйканови [re: PuckMan]  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано27.11.03 19:27



Веднъж някой решил да създаде нещо с добри намерения,били много онези,които критикували и най накрая в историята хората го запомнили с нещо а тези като теб с нищо!
Онези хора,които се смеят на клуба.са същите онези,които са се смели на Галилей,Васил Левски,на Учителя итн.Злото е нужно само на себе си,защото се самоунищожава и с това си помага да се реинкарнира в добро.

Редактирано от Trismegist на 27.11.03 19:32.



Тема Re:Историйканови [re: Trismegist]  
Автор PuckMan (непознат )
Публикувано27.11.03 19:46



Мерси за отговора! Сега може би няма да ме изтрият!. Само не мога да разбера, защо приравняваш такива светли личности с идиота модератор! Че той ви осра клуба! . Да не ти дават да си кажеш мнението и те изтриват с най-груб и просташки маниер, на това ли му казваш добро! . Това ли е метода за събиране на последователи? Егати майтапа!



Тема Re:Историйканови [re: Trismegist]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано27.11.03 20:25



Прав си, откъдето и да го погледнеш не се получи хубаво...

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Re:нови [re: Zemedelec]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано27.11.03 21:48



naprotiv
ot sega nasetne shte znaete, che ste nablydavani


Ako naistina ste si zaslyjavali sektantskija moderator, ne ste poveche ot sekta
tri dni shte minavat chitateli da proverjat sektata oshte li e tyk ili ima klub za diskysii
Dotyk diskysii ne vijdam
Drygo vijdam
Koeto e tolkova dalech ot internet, 4eHe mi se misli

Ako njama diskysii za Dunov
Ako se prodaljava s fixirani temi za otcepnichestvo i religiozna vrajda
Ako tona na sekta ne se promeni, shte predloja zakrivaneto na mjastoto
I shte poiskam podkrepa ot vsichki mesta, deto pisha
Argymentirano

Togava shte si milite :
Egati kasmeta che Em Komplekt otvori onzi groznija php forym za alternativa

Ot edno grozno mjasto shte se naloji da se prenesete na drygoto, oshte po-grozno mjasto
za da si pishete oshte po-grozni neshta

ne pomnja koj e predlojil otvarjaneto na tova mjasto, obeshtavam da predloja zavarjaneto my
Izlishnite mesta trjabva da se zatvarjat.
Osobeno v mrejata.








Тема Re: Ей, Терминаторенови [re: 4eHe]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано28.11.03 00:09



Много наставнически го раздаваш.
Мисля, че трябва да се изказваш по темата, ако имаш представа за какво говориш. Ти какво сега, ще сложиш нови правила за какво как и колко да се говори ли? Иначе - край?!
И с такива ултиматуми ще твориш справедливост и по-добър(тм) Интернет?
Абе как стана така, че този клуб стана някакъв катализатор на хора, които идват тука да си го развяват?
Има една приказка - ако един учител иска да види истинското лице на ученика си, той го оставя да командва. Тогава си проличава всичко скрито.
Лично знам 2 форума, които понякога така здраво заспиват, че дисковете на сървъра им спира да се върти, но засега са поне 2 от най-качествените форуми по темата които знам. Заради присъствието и хората които ходят там. Ти имаш ли поглед върху различни форуми, за разлика от местните (от които по-принцип има какво да се желае)?
Тъй че само искам да ти кажа, че такива еднолични идеи подобни на твоята хич не ги бива.

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Bulgarinoнови [re: Zemedelec]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.11.03 00:28



Izkazvam se po edna idea.
Tja ima davnost tri dni.
Posle pyskam pedlojenie.
Vidjax klyba, kojto cheta redovno i otdavna v nova svetlina.
Tyk se gradi sekta.

Imam pogled varxy forymi ot 1998
Ychastvax v razvaljaneto na njakolko i sazdavaneto na drygi
Na kirilica pisax v gyvech, chatex v search poveche ot 2 godini i ako xvarlish oko na 4eHe profila mojesh da otbelejish dir datata na registracia. nick mi oshte stoi v temi v all.bg.

Idejata moje i da se opredeli kato ednolichna, no e navremenna.
Novi pravila si slagate vie, ako vi trjabvat
Az otbeljazvam kolko me razocharovaxte i izlizam s ideja
Tolkoz








Тема Re: Bulgarinoнови [re: 4eHe]  
Автор.. (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 11:53



Хубаво, че уточняваш, че идеята е еднолична... Така ако се закрие клуба "след три дни" хората ще знаят кого да псуват
Тази идея е еднолична също както и идеята за модератор, за контрол на пишещите и т.н. Всяка идея е еднолична всъщност.. Наистина много наставнически говориш, но не си представяш последствията от реализацията на идеята ти - едва ли някой ще отиде в клуба на ЕмКомплект33, по-вероятно е всички да се ориентират към клубовете, които ти най-често посещаваш.... И тогава със сигурност ще разбереш и оцениш по-реалистично идеята си...
Не разбрах също защо изтъкваш опита си на юзер Все пак не кандидатстваш за работа като юзер, за да подчертаеш какъв стаж и опит имаш в клубовете, и не само в тези, но и в други клубове и чатове даже... Между другото и аз съм от същото време в тези клубове и за това помня, че по-голямата част от твоите постинги обикновено са копирани текстове, с които поучаваш останалите пишещи, дори помня, че много пъти са ти правили забележка да не copy+paste-ваш такива дълги фермани, защото никой не иска да ги чете.. Не се засягай от това, което казвам, не ми е това целта. Само искам да ти кажа, че няма смисъл всички да си ги мерят и да спорят на кой е по-по-най-... А също и че тази твоя идея е доста деструктивна, от гледна точка на последствията не само за този клуб. А такива идеи ще има още много, както е имало и до сега...
Исках и други неща да ти кажа, но няма смисъл. Толкоз ти е достатъчно.



Тема Двете точки, почти е решенонови [re: ..]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано28.11.03 13:20



Но няма да го дискутираме тук, щото след време се трие.
Разрешено ти е да пишеш до ника ми с колкото точки искаш и да споделяш идеи в клубовете, дето ходя. И не ходя. Разрешавам ти да ми анализираш мненията. Разрешавам ти също така да ги критикуваш, когато не ти харесват.
Ако някой пита Имаш ли такива разрешения, ти разрешавам да го отпратиш към мен.

Всички тези разрешения не решават проблемите тук или на ЕМ Комплект.

Разрешавам ти също да ми задаваш въпроси и си запазвам правото да не ти отговарям. Запазвам си правото да ти се усмихвам на двете точки, щото от смелост тия дни - с един адрес - човек може да си загуби чувството за хумор.

Бъди здрав+а









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.