Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:37 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Криворазбраната "демокрация". Моля, прочетете!нови [re: Zemedelec]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 19:14



1."Във всеки клуб за който се сещам и в който е било възможно да се поства само чрез регистриран nickname е наставало равновесие."
Това тук е виртуален свят и задължаването да пишеш само регнат според мен е ограничаване на свободата на словото и играта губи очарование. Когато си регнат - могат най-лесно да ти забранят достъпа с този ник. На мен са ми баннали поне 4 ника досега /главно хакера/ за това че критикувам админите за бездействието им и хаоса в дира и....сега пиша нерегнат. Принудиха ме!
Проблема не е в регването - А ЛИПСАТА НА ЯСНИ РЕГЛАМЕНТИ В КЛУБОВЕТЕ И ТВЪРДА РЪКА НА МОДЕРАТОРА ДА ТРИЕ ВСИЧКО, КОЕТО ПРЕДИ ВСИЧКО НЕ ОТГОВАРЯ НА ТЕМАТИКАТА НА ЕДИН ТЕМАТИЧЕН КЛУБ !!!

Иначе никой не може да отрече че има изобилие от клубове за неангажиращ чат........заебаване, гъбаркане, изнервяне, псувни и интриги......

2. "Но не виждам какво не ти хареса в предишния 'Беинса Дуно'?
Нали всеки е свободен да говори каквото иска, какво пречеше МУЛЕ-то на хората? Никого не е бил, само е говорил... ми че говорете и вие!"

Не виждам какво би могло да ми хареса в предишния клуб наречен "Беинса Дуно" ??? Това бе клуб "Муле" а не "Беинса". Може би 95% от темите бяха негови. Клуба бе окупиран и задръстван до козирката с неговите неадекватни патологични мулетворения. никой не можеше да каже една дума без да е оплют и отвъргнат и стане обект на най-долни инсинуации, интриги и обвинения. Аз лично бях обект на постоянните му олигофренични нападки. Др.Муле имаше една цел: Да стане и бъде постоянно център на внимание и да събира фенове.
Всичко това няма нищо общо с предназначението на този клуб. Да разпространява учението на Беинса. не на др. Муле.

" Никого не е бил, само е говорил..."
Спомних си един идентичен случай преди няколко години, когато посетих БГ и един циганин взе да ми обменя валута на бул. Витоша. докато ме баламосваше с разни хартийки тоя се лепна за мен и ловко бръкна в джоба ми.... Подскочих и го цапнах по ръката. Оня се развика: Какво искаш бе, какво ти прая ! Жив си!
Та и твоята работа сега. Др. Муле никого не бил набил......само говорил....
Ах на мама муленцето добричко.....то само си говори....
3. "Нали всеки е свободен да говори каквото иска,"
Това кой го казва? Ти ли го реши? Така ли правиш в живота - говориш си каквото ти падне на ум където си искаш - без да се съобразяваш, кой е насреща ти и каква е ситуацията....Ако го правиш - гарантирано ти модифициране на физиономията или....прибиране на 4-ти клм......

В клуба на Беинса - ТРЯБВА ДА ГОВОРИ БЕИНСА !!! НЕГОВОТО СЛОВО А НЕ НА ВСЯКАКВИ ОЛИГОФРЕНИ, ПСИХОПАТИ, МАФИОТИ, ФАРИСЕИ, АТЕИСТИ и вся осталная заебаящая сволоч !

Ти напр. за какво си в този клуб?

За сеир нали?



Тема Re: Криворазбраната "демокрация". Моля, прочетете!нови [re: Opo]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано25.11.03 19:29



Това тук е виртуален свят и задължаването да пишеш само регнат според мен е ограничаване на свободата на словото и играта губи очарование.
Ако клуба претендира да е поне малко сериозен, анонимното постване се изключва. Причини - колкото искаш, най-малкото свежда до минимум 'статичния шум'. Проблема с хакването е твой и на dir.bg проблем, и хич не трябва да се пренася другаде.

Може би 95% от темите бяха негови. Клуба бе окупиран и задръстван до козирката с неговите неадекватни патологични мулетворения. никой не можеше да каже една дума без да е оплют и отвъргнат и стане обект на най-долни инсинуации, интриги и обвинения.
Това е оная същата свобода на словото за която преди малко спомена. Да не говорим, че ТАКА ги виждаш ти нещата, което не ги прави такива и за другите.

Аз лично бях обект на постоянните му олигофренични нападки.
Има една народна поговорка: няма пушек без огън.

Др.Муле имаше една цел: Да стане и бъде постоянно център на внимание и да събира фенове.
Теб това какво те интересува? Да не си му психоаналитик? Да прави каквото си ще...

Подскочих и го цапнах по ръката. Оня се развика:
Не ти прави чест да разказваш за някого тук такива истории. Без да можеш да го докажеш (не можеш, нали?) това си е чиста проба клевета. Пък и тук е последното място мисля, където някой би се интересувал от 'жълти хроники'.

Това кой го казва? Ти ли го реши? Така ли правиш в живота - говориш си каквото ти падне на ум където си искаш - без да се съобразяваш, кой е насреща ти и каква е ситуацията....Ако го правиш - гарантирано ти модифициране на физиономията или....прибиране на 4-ти клм......
Това си е съчинение с елементи на разсъждение. Личните нападки (особенно толкова елементарни) също не ти правят чест, а после разправяш наляво и надясно за някакви висши идеали.
Само една дума ще ти кажа на тебе - 'самоанализ' и викат.

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Re: Правилата на този клуб. Моля, прочетете ги!нови [re: Meчът нa Apxaнreл Mи]  
Авторчитaтeлka (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 19:31



Всичко това щеше да бъде чудесно, ако не беше лицемерно!



Тема Re: Криворазбраната "демокрация". Моля, прочетете!нови [re: Opo]  
Автор ayтcaйдep (новак)
Публикувано25.11.03 20:04




почнах да те чета и пак се отказах....:
1."Във всеки клуб за който се сещам и в който е било възможно да се поства само чрез регистриран nickname е наставало равновесие."
изпусна се Орко, и както редовно го правиш не на място
помниш ли психото/за клуба ти припомням/
лъжец си ти Орко.....при това пръдлив



Тема Re: Криворазбраната "демокрация". Моля, прочетете!нови [re: ayтcaйдep]  
Автор Zemedelec (#)
Публикувано25.11.03 20:52



."Във всеки клуб за който се сещам и в който е било възможно да се поства само чрез регистриран nickname е наставало равновесие."
Това аз го казах, не Оро. И си държа на мнението - ако имаш нещо против него, кажи, ще се обоснова.

The ones who live by the sword get shot by the ones who don't.


Тема Re: Криворазбраната "демокрация". Моля, прочетете!нови [re: Zemedelec]  
Автор ayтcaйдep (новак)
Публикувано25.11.03 21:08



иди в архивите на психология
колкото до Орко, явно че аутсайдера е пръднал вместо него а и няма претенциите че не е лъжец...
не ми е наред перисталтиката, когато клуба е под контрола на модератор

Редактирано от ayтcaйдep на 25.11.03 21:11.



Тема Re: Правилата на този клуб. Моля, прочетете ги!нови [re: Meчът нa Apxaнreл Mи]  
Автор Trismegist (Mi ne se znam!)
Публикувано25.11.03 22:40



Да бъде така.Съединението в ЛЮБОВТА прави силата.Не желая повече да намирам грешки в стремящите и търсещите в този клуб.Учителят искаше да се научим да работим заедно-нещо което е трудни да се потдържа.Именно в това е изкуството.Много по-трудно е да впрегнеш усилията си,за да се справиш с всички противоречия и да загърбиш съмненията спрямо хората.Аз избирам по-трудния,но единствен верен път.Желая само да не се забравя индивидуалността потъваща в някаква общност- Един за всички всички за един и да не се идеализират
каквито и да е други същности освен онази,която е в нас,и която единствена ни закриля и обича.Единствено тя мисли за няс,!Тя е в нас и ние сме в нея!Желая хората да се разбират едни други,да си имат повече доверие и да използват остроумието си не само за критика.Някои постоянно се страхуват от това да не се измамят от някоя лицемерна мисъл и за това прочитат с недоверие многобройни искрени изказвания.Нека си имаме повече доверие,нека да направим света какъвто го желаем!

Редактирано от Trismegist на 25.11.03 22:56.



Тема никой не е в състояние...нови [re: Meчът нa Apxaнreл Mи]  
АвторЦap Изpoд (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 23:13



да дискутира с Тебе. Ти си поредния шизоиден самозван месия.



Тема Re: никой не е в състояние...нови [re: Цap Изpoд]  
Авторsa (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 09:14



...затова пък не е единствения нали

Винаги ще има достатъчно претенденти за месии



Тема Re: Правилата на този клуб. Моля, прочетете ги!нови [re: Meчът нa Apxaнreл Mи]  
АвторNabludavasht (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 10:16



Здравейте,


Наблюдавам от доста време постингите. Мисля, че беше крайно време в този клуб да се сложи Модератор. Не виждам какъв е проблема. Явно на някои хора това не им харесва, тъй като искат да си пишат тук каквото им хрумне. Учителят (както го наричат учениците му) е оставил светла следа в българската и световната история. Мисля, че е нормално и правилно да се съблюдава някакъв ред и чистота и да се уважава това което той толкова време е градил... както и това което е оставил като завет към човечеството. Всеки има право на мнение и свобода на изказа, но който не иска да уважава мъдреца, чиито дела и думи са известни в цял свят, нека просто да не пише в този клуб.

Това е моето мнение по въпроса.

Приятен ден от мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.