Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:58 08.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Час за узнаване....нови [re: Изrpeв]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 12:48



"Стигнала съм до там, че мога да не бъда провокирана и изваждана от състоянието на Мир за все по-дълго...Затова задавах тези въпроси към тебе. Надявам се да си ме разбрал. "
Разбирам всяка твоя дума и нещо повече....Някъде бях прочел, че е невъзможно да си в постоянно състояние на контакт с тази Енергия - тя е страхотно могъща.....Дори и реализираните души-месии са губели контакта за кратко време. Когато са говорели и действували като обикновенните хора.....за да бъдат разбрани и приети. С обикновенните човешки емоции.
"Та думата ми беше - когато е постигнат вътрешен Мир, тогава не би могло, поне според мене, човек да реагира така, както реагираш ти. "

Много хора си фантазират, че постигането на Реализацията прави човека-ангел вечно усмихнат и щастлив. Измама. Христос се е вбесявал /случая с разбичкването на сергиите на търговците в храма/ понякога. Всички месии са се вбесявали /за кратко време/ но това не е омраза. Реализираната душа не може да мрази. Може да се вбеси от създаването на пречки за мисията си - но то е кратковременно.

Това, което ме вбесява понякога в дейността на тоя егоцентрик др. Муле е постоянството с което елиминира всяко присъствие на Беинса и неговото учение - за да го замени със собствената си личност. Собствения си амбициозен болен мозък. Той пробва една техника за зомбясване и манипулиране на хората от времето на комунизма и............за съжаление успява с някои....Той самият е материалист и атеист!


"Знам, че искаш да предадеш това, което усещаш, това, което знаеш, но защо не го правиш по-тихо и спокойно, не така натрапчиво. Дори когато се дава, не бива да е като акт на задължаване, превръща се в подобие на насилие... "
Оро е преследван, клониран и трит от дълго време........
В този клуб не съм написал една дума БЕЗ ДА БЪДА НАПАДНАТ, ОПЛЮТ И ПОДИГРАН от този психопат др. Муле, който се вживява в СОБСТВЕНИК НА КЛУБА.
Един хакер ме преследва от повече от година и трие всяка моя дума във всички клубове. Защото с това избива и той някакви комплекси. При това положение е почти невъзможно да говоря на хората за Познанието.....
Но аз търся начини въпреки всичко.

А на др. Муле му прилагам съзнателно терапия. Насочвайки вниманието на всички в/у личността му /което той прави с другите и се гаври, като измисля всевъзможни инсинуации, за да ги унижи/ за да се види кой е той всъщност и захвърли кожата на богоизбран и богохулник.




Тема Re: Час за узнаване....нови [re: Opo]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано17.09.03 13:04



Нека постигнеш това, което все още нямаш...

Дъгата


Тема Re: Час за узнаване....нови [re: Изrpeв]  
Автор Eднa лeля (Fenix)
Публикувано17.09.03 13:08



опаааа....и ти ли Бруте?

ми за курабийките..какво...ми много са вкуснички
едни такива прости селски курабийки, пръхкави и поръсени със захарче и орехче....и не можеш да се спреш като започнеш да ги ядеш

Стига бе! Аааааааа...това тук е клуб "Окултизъм". Ясно?!?!

Ако живота ти поднесе лимон - направи си лимонада


Тема Re: Час за узнаване....абе ОРО..хи хи х инови [re: Zvezdichka]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 13:09



"И тази истина, дето "обитава вътре в нас", винаги и при всеки ли е една и съща - тук и сега??? "
Да! Тя ВИНАГИ е същата и тук и сега. Ние не сме!
Представи си един просяк, беден и гладуващ......И се появява един ден един човек и му казва: "Ей човече, защо страдаш? Ти знаеш ли че си най-богатия човек на света? В къщата ти има един килер и там лежи Богатство! Аз мога да ти дам Ключа за този килер гратис. Това, което е там ще те изпълни с Радост и Щастие и ще намериш Мир и Любов" А просяка.....почва да се пазари:
- Хм....откъде да знам, че не ме лъжеш.
- Килера е в твоя дом, той си е твой. От какво се страхуваш? Да не загубиш мизерията си ли?.......


"След зададените по-горе въпроси ми хрумва само още един:
Какво би искал да ти утвърди /антипод на отричам, а не онова, другото/ Муле? "

Само тези, които са открили могат да говорят за Откритието. Другите трябва единствено да мълчат и слушат! "Откриването" е нещо реално и истинско - то не е нещо до което идваш по пътя на интелектуални размишления и напъни. То не е "интелектуална дейност" - а СЪРДЕЧНА ! То е Узнаване чрез едно директно Изживяване. Напр. ти знаеш ли за вкуса на вишните или прасковите? Ако да - откъде го узна? От детските приказки или от описанията на тези, които са ги опитали ли? Не нали! А защото ТИ САМАТА СИ ГИ ОПИТАЛА ! Това е силата на СПОНТАННОТО ПРАКТИЧЕСКО УЗНАВАНЕ.
А др. Муле няма това узнаване. И за това не само че не го търси да го открие а ПРЕЧИ НА ВСИЧКИ ДА ГО ТЪРСЯТ И ОТКРИЯТ КАТО ГИ ОТКЛОНЯВА ОТ ТЪРСЕНЕТО...И то в клуба на святия българин Беинса.
Напр. Ако имаме клуб "Морето"- кой има право да пише тук и бъде чут? Естествено всеки може да влиза и да описва своите фантазии и въжделения но САМО ТОЗИ КОЙТО СЕ Е КЪПАЛ В МОРЕТО МОЖЕ ДА СЕДНЕ И ОПИСВА СВОЕТО ЛИЧНО ИЗЖИВЯВАНЕ ОТ КОНТАКТА СИ С МОРЕТО!!!
Ако ме разбираш.....Всичко друго е......"садене на бурени"...или магарешки тръни.




Тема Re: Изгревче,нови [re: Изrpeв]  
Автор Eднa лeля (Fenix)
Публикувано17.09.03 14:52



намерих това за теб: (малко "гарнитура " за курабийките)

"153. СПОКОЙСТВИЕ
Спокойствието и мирът не са едно и също нещо. Мирът винаги е временен и се отнася до света на чувствата и до условия, податливи на смущаване. Той е от първостепенно значение за напредъка и е неизбежно всяка крачка напред да бъде отбелязвана със смущения, с моменти на криза и безпорядък, които сетне биват заменени (когато са преминати успешно) от периоди на мир. Но този мир не е спокойствие и челата бива допуснат в аурата на Учителя само когато спокойствието замени мира. Спокойствието свидетелства за онзи дълбок покой, лишен от емоционални смущения, който отличава последователя, съсредоточен в „ум, стабилно поддържан в светлината". Повърхността на неговия живот може да е (от гледна точка на света) в състояние на бурна промяна. Всичко, което той почита и цени високо в трите свята, може да се сгромолясва около него. Но въпреки това той устоява стабилно, уравновесен в душевното съзнание, и дълбините на живота му остават необезпокоявани. Това не е нечувс-твителност или наложено самовнушение, нито пък способност да се насочи съзнанието навън по такъв начин, че отделни случки и събития да се пренебрегват. Това са интензивни чувства, преобразени във фокусирано разбиране. Когато се постигне това, челата добива правото да живее в аурата на Учителя. В него вече няма нищо, което да изисква Учителят да отклонява вниманието си от жизненоважни усилия към маловажната задача да помогне на последователя. (5-750)


Ако живота ти поднесе лимон - направи си лимонада


Тема Re: Изгревче,нови [re: Eднa лeля]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано17.09.03 15:36



Мда-а-а... хареса ми :)))))))))))

Ако прословутите сладкиши са като гарнитурата.... може ли и аз да ги опитам....



Тема Re: Изгревче,нови [re: Eднa лeля]  
Автор Изrpeв (Оле)
Публикувано17.09.03 15:48





Бива си я гарнитурата, благодаря...ама не се отказвам и от курабийките...

Я налей и една лимонада, от твоята, да не ми пресяда като преглъщам...

Дъгата


Тема Re: Много...нови [re: Opo]  
АвторZvezdichka (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 16:05




трогателно!
"А др. Муле няма това узнаване. И за това не само че не го търси да го открие а ПРЕЧИ НА ВСИЧКИ ДА ГО ТЪРСЯТ И ОТКРИЯТ КАТО ГИ ОТКЛОНЯВА ОТ ТЪРСЕНЕТО..."
Интересно що за мисловен процес те е довел до това съждение?
Или какво е такова твоето сърце, че търси на другите кусурите?
И мислиш ли, че ако се строиш с 10 човека пред един БОР, за всички борът ще е това, което е за теб??

Голям смях!
Кой пречи и кой кого отклонява и защо това толкова те вълнува?
И защо всички трябва да виждаме как тамън ти влизат магарешките тръни, които Муле ти забива ту с едно, ту с друго копито!?!?!



Тема Re: Изгревче,нови [re: Drona]  
Автор Eднa лeля (Fenix)
Публикувано17.09.03 17:06



Може.

ма много лакоми окултисти се навъдили бе


Офффффффф....пак ша са опичам на фурната, ясно.
добре поне, че захладя...

Ако живота ти поднесе лимон - направи си лимонада


Тема Re: Много...нови [re: Zvezdichka]  
АвторOpo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 01:40



Ако приемеш само един прост факт - всичко ще си дойде на мястото:

"Никой не е дошъл на този свят, за да забива тръни или раздава къчове на другите!"

Червеното др. Муле е напълно импотентен да причини каквото и да било на Оро и да упражни каквото и да било манипулиране. Всички идиотщини, които пише и повтаря от край време като развален грамофон по адрес на Оро - са нищо повече от измислици на болния му ум. Това прави и с другите, които се опитват да пишат в този окупиран и присвоен от него клуб. методите му са курвенски и патологични.

Оро е тук да проведе психотерапия на малоумника!


Имайте отношение към др. Муле като към неизлечимо болен !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.