Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ОСЪЗНАЙТЕ СЕ !нови  
Автор KABИ (kavisat@hotmail)
Публикувано03.07.03 20:24



Стигам до този извод,а и не знам има ли някой аргументи против.Само прочетете последната една година мненията и ще видите,че за Петър Дънов и Учението му почти не се говори.Всичко е МУЛЕ.И само за това се говори ,пише , обсъжда.

На моменти съществото МУЛЕ има проблясъци,но на моменти е за усмирителна риза.Но факт е , че сте го приели за ваш Учител и не можете да излъжете вече никой.И сега очаквам една поредна изява в типично негов стил с една тлъста и бездарна псувня,израз на бездарието и болната му психика.И една поредица от клакьорски писания след това,част от които са от самия него пак,но под други имена-пак в резултат на личните му здравни проблеми.

Бъдете нащрек,не се предавайте,не изпадайте докрай във властта на един умопомрачен,та дори и на моменти да е с проблясъци на здрав разум.Опасно е за вашите души...а и какво остава от идеите на един велик Учител като Петър Дънов след това?...

То, Времето,лети,не спира,.....и нещо в нас си чезне и отмира....


То, Времето,лети,не спира,.....и нещо в нас си чезне и отмира....


Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕ ! Давайте, дерзайте!нови [re: KABИ]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 20:33




Ето едно хубаво предложение!
Ето едно велико предложение!
Осъзнайте се!Бъдете нащрек,не се предавайте,не изпадайте докрай във властта на един умопомрачен,та дори и на моменти да е с проблясъци на здрав разум.Опасно е за вашите души...а и какво остава от идеите на един велик Учител като Петър Дънов след това?...

ПРАВ СИ!
Желая ти успех!

Муле- що се занимавате с Мулето?Що не си гледате работата и не го изгоните от ума си!Верно е, много сте глуповати! И кво от това? Нищо!




Тема :)))))))))))нови [re: MУЛE]  
Автор BPAHA (Свобода)
Публикувано03.07.03 20:54



шшшшшш алоуууу умопомрачения.
Ела да ти покажа какви хапченца ми препоръчаха пък на мен от клуб магия :))) хихи
Хайде да си уредим среща и да ходим заедно при чичко доктор и да му кажем че едни батковци окултисти и лечители са ни пратели при него
хахахахахахах
Чао чао чада мой.....
мамоооооооооооооооо дай ми хаповетееееееее
Аиде Муле, поздрави, ако искаш драсни някоя private белешка да ти кажа кои са хапченцата

Малък лист, ключ към златната врата
През нея мина Врана, отлетя.



Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕ !нови [re: KABИ]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано03.07.03 21:05



да, да...

И верно изчете всичко дето добичето е изписало за година време.

Леле!!!!! Браво.

И как го разгада добитъка му неден?!!!!

Голямо ще да е прозрението ти.

Падам по очи в баницата на Агарта....



Тема ???????????????????нови [re: BPAHA]  
Автор KABИ (kavisat@hotmail)
Публикувано03.07.03 21:06



Все съм си мислел,че тук е място за сериозни и съдържателни разговори,а явно не съм прав...Какво ли би било мнението на Учителя ви...и на неговия бастун....?

То, Времето,лети,не спира,.....и нещо в нас си чезне и отмира....


Тема Дроне,аз падам от смях с теб!нови [re: Drona]  
Автор AГAPTA (член)
Публикувано03.07.03 21:09




Ма....ти,недей моля те в тая хубава баница!Сакън!Дръж се!
Голяма скица си!
Абе,днес какво става тук-голям майтап!



Тема Re: Дроне,аз падам от смях с теб!нови [re: AГAPTA]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано03.07.03 21:14



Ти сега за една баница ли си???

Знаеш ли колко ще и отивам на тая баница.... вместо да слагаш отгоре орехчета - опа-а-а една Dрона ....в розова глазура....


Тихо да не чуе гладников....



Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕ !нови [re: Drona]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 21:16




Гонен-недогонен не може да спре.
Дори и да спре, пак ръгва, защото дори когато никой не го гони, той не може да спре.
Ами, ако в този момент, някой го догони и хване "стойностното"?
ПРедсавя си, как някой го изпреварва и грабва стоностното, като последния билет за важен спектакъл....или печелившия билет от тотото, което вече му принадлежи?
Това Гонен-Недогонен не може да преживее, и затова, той живее като гонен-недогонен.....във вечен трепет и терзание.
Той постоянно си спомняше момента, в който в който усети че неговото ащстие е неопределено и някъде между гоненето и настигането....или между настигането и избягването.
И все не успяваше да хване това, за което става въпрос, защото защото Гонен-Недогонен си е винаги гонещ и непостигащ.
Като Гюро Михайлов.


Или като ....някой друг, няма да цитирам никове тук.


Муле-вечно гонен и никога хванат! И кво от това?



Тема Re: ОСЪЗНАЙТЕ СЕ !нови [re: MУЛE]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано03.07.03 21:22



Айде да ходим на Айтос....



Тема Re: Дроне,аз падам от смях с теб!нови [re: Drona]  
АвторГлaдниkoв (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 21:30



Ще ти са,а?

И ако има един гладен дръвник наоколо.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.