Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: И казвам ти:нови [re: epreн]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 17:46



Ако наистина не я е лъгал(в което аз се съмнявам),значи е абсолютен страхливец!И значи,че няма достатъчно любов към нея!
Защо да му помага тя тогава?

И какъв е смисъла?!



Тема Re: И казвам ти:нови [re: epreн]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 17:58



А тя дали ще се оправи-не съм сигурна.Много я съжелявам!
От тогава е с влошено здраве!Тя има разстроена щитовидна жлеза(ако разбираш това-онова,знаеш коя чакра е там),и много зле и действат отрицателните емоции!!

А по-съкрушена от сега не съм я виждала!!Наистина е зле...



Тема Re:Язе ка ти рекох Агрте, че се ти е некак льобовннови [re: AГAPTA]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано07.02.03 17:59



о! Ти - кой бе Гъце, я ли!? Са глей кво слъзливо го напри чаршафето тъде! Ти да не кьориш сериали ма?! Глей ги омерено оти е опасно за льобофта! Виде ли кви зе аги редиш - един метар, два сантаа! А фани мани теа формоли сА! а?!





Гъ Цо - норматиф ла муррр

КВО Е ТВА?


Тема Гъцо,само като ти видя името инови [re: Гъцo]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 18:09



вече съм по-добре!
Гъцо,истина е тва,да знаеш!Много ми е мъчно!
Начи викаш,по-умерено в любовта?

Абе,да знаеш и аз го не мога!Виж ти -май си специалист?А?

Трябва да вземам уроци от тебе
Айде,много ми е драго да те чуя!

АГАРТА--неумерено любовна

КВО Е ТВА?



Тема Re: Ти нали са морска ма!?нови [re: AГAPTA]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано07.02.03 18:34



Тва льобофта е те таквоа нешто! Требе асе плава фнемателно, ритмично, асе осаваршенства стило! И мноомноо у бурята асе не улазя, оти я гле Црното море ка си ги прибирга теа дек са фргат у мртвото влнение! Ти Агрте кой знае кви маненки лодчета и коруби си предлагала на моряците!? И мое стари бракми да са им биле моторите или па строшени греблата!? А?!



Гъ Цо - моряшката льобовно у глибокото

КВО Е ТВА?


Тема Re: Една весела история...оттървал се е човеканови [re: AГAPTA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 20:18




Винаги съм се гаврил с обичта на хората.
Ето и Учителят, го казва.
Обичта на хората е убийствена- те винаги убиват това, което обичат.
Те обичат мулетата, и ги експлоатират до смърт, обичат животните и ги убиват, за да ядат труповете им....



Тема Re: И казвам ти:нови [re: AГAPTA]  
Авторepreн (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 20:39



Не се съмнявай Агарто - не я е лъгал, знам аз- личен опит. И ти трябва да знаеш - ми те жените имат вградени детектори за лъжата. И съчетано с оня неин хладен ум - че то жестока комбинация, щеше да го усети тя. Уплашило се е момчето, ама не че е стархливец, ма, не. Че то такава любов, дето и в колумбийските сапунки не се среща, ми тя рядка, как няма да уплаши човека.
Знайш ли ти, чувал съм само че има таквази любов. Че тя такава любов, дето от нищо не зависи, то тя и нищо не иска. Ех, еех, напразно се е уплашило момчето, да му кажеш. Щеше да е по-свободен и от волна причка с такава любов. И глей ся - внимателно с него, щото той не е страхливец. Може само да е по-свободолюбив. И щом той й предлага сватба, как няма да я обича. Обича я той, зная аз, ама си е помислил, че нещо ще си загуби свободата. Кажи му там внимателно, че е сбъркал, то при такава любов не са тъй нещата. Е, не че пак ще се оженят, ама знае ли се кое как и що.

Ех, ех, размечта ме Агарто. На мен да ми се падне такава любов, казвам ти - никъде няма да бягам.

И как що да му помага тя, как? Ми щото го обича повече от себе си ма, нали тъй каза. Тя ОНАЯ любов е така. И не се безпокой за нея, то таман тази любов ще я излекува, ти знайш ли ква сила е това НЕЩО.

Ееех ех, ех, Боже Боже, колко ЛЮБОВ има пи тоя свят Боже!



Тема Re: Ти нали са морска ма!?нови [re: Гъцo]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 21:29



ЕЙ,скицо бесподобна!

Гледай ти-Гъцо,много мъдрост имало в тебе!И го каза красиво-значи да се усъвъшенства стила ,казваш?И да не се фъргаме в буря?

Гъцо,тва ше го запомня!


АГАРТА-моряшка любов в буря


КВО Е ТВА?



Тема Re: Ти нали са морска ма!?Спазвай дистанциянови [re: AГAPTA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 21:35




Половин метър.....хе хе хе , защо ли?
Защото ...."хурката"....., на която се е обола спящата красавица ,преди да умре, тоест, да заспи,..... е по къса от този половин метър...хе хе хе хе.
Учителят ти предава техники, по безопасност на труда.....тоест по безопасност на съня...




Тема Хурката много май ти е в главата?нови [re: MУЛE]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 21:38



Ти спазваш ли я тая дистанция?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.