Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 27.07.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Обърни се към обратнитенови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 20:01



Днес вИдя двама..........обратни , дойдоха в офиса да търсят работа......Единия имаше по две обеци на всяко ухо, а другЯ...беше с розома лиза и дълги Изрусени коси....Приех ги за да с е забавлявам с тях и да ги узича..........
Поклоних им се......докоснах пръстите им......и тихичко се кисках, защкото те ме хванаха за косата и помислиха, че съм като тях...хохохохохо, единят мина отзад , а другия си изу дънките......аз се смееех Хохохох, Оставих ги да си поиграят с мен, хехе аз съм сянка и нямам тяло, нищо не е това, което се вижда, а те скотоложци се съвокупиха с едон муле, един скот...умрях от смях още ми е смешно и се кискам как изиграх тези нежни деца на природата....
Оммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм



Тема Re: Обърни се към обратнитенови [re: MУЛE]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 20:51











Тема Re: Обърни се към обратнитенови [re: MУЛE]  
АвторCJ (Нерегистриран)
Публикувано27.01.03 23:46



Е да си дойдем на думата дърто.
Отдавна те подозирам, че си педераст, значи съм бил на прав път.
И кво имаш извинение: не аз съм педерас, а мулето.



Тема Re: Обърни се към обратните [re: MУЛE]  
Автор Nekros (magus)
Публикувано28.01.03 00:43



Xaxaxaxaxax. Miliqt nejniqt My, kak sa go izebali vi prekiq i v prenosniq smisal. My ma ti veche i za eftina kyrva ne stavash. Mislish si che si gi izigral che si im se nadsmql che si se izdignal nad tqx ? Xaxaxaxaxaxaxaxaxa
Napravili sa si kefa s tebe, a tqx pone im e bilo got, a ti mai i s tova nemojesh da se poxvalish. Ne nad tqx pod tqx si se sgromolqsal nejnichkiqt mi My, izebali sa te prosto za da poluchat rabota.
ZA da zavarsha kratkiq si komentar trqbva za sajalenie da dobavq che tova sa palni gluposti. Dori takiva xora da sa dishli pri teb, prosto si gi otpratil. Nishto ne se e sluchilo, tvarde golqm litsemer si My. Ne bi se umarsil s podobni nizshi energii nali govedo ? Ex My i tvoita ne e lesna, trydno e d lajesh vsichki okolo sebe si i nai veche sebe si po 24 chasa v denonoshtieto 7 dni v sedmitsata, ne ti e lesno.

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема Как може да си толкова тъпо парче?!нови [re: Nekros]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано28.01.03 11:17



Поне вземи пример от Оро и другите 'критици" на Мулето.
Те поне са се научили да разграничават кога пише той и кога разни подлярчета като тебе.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Как може да си толкова тъпо парче?!нови [re: valsodar]  
Автор Kaлu (звън на кристал)
Публикувано28.01.03 12:48



Подлярче?
Прекрасно, Валсо. Все повече ми се издигаш в очите.
Еваларката, брато.

Нежна и добра


Тема Re: Как може да си толкова тъпо парче?!нови [re: Nekros]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано28.01.03 13:04



O, затъжил си се за мен, а?

Аз моята работа си я свърших - да те докарам тука. И като гледам много добре съм си я свършила, щом още си тук.

Защо дойде тук? - Защото си надраснал пубертетския клуб дето си се цанил да си му пъдар. :))))

И не плачкай, че Муле не ти обръща внимание, то вниманието трябва да се заслужи. Засега май не се справяш много успешно. Защо ли?



Тема Re: Как може да си толкова тъпо парче?!нови [re: Drona]  
Автор Kaлu (звън на кристал)
Публикувано28.01.03 15:52



Дронче, чудя се дали иронията е най-добрият начин за комуникация. Всички прихванахте мулевизма. Не ти отива на годините тоя сарказъм, нито на осанката, нито на интелекта. Да се боричкаш с хлапе, ти чуждо мнение и ти ли почна да не можеш да търпиш?

Нежна и добра


Тема Кой го казва?!нови [re: Kaлu]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано28.01.03 18:30



Спри първо да се излагаш като кифладжийка из форумите, пък тогава вади треските от чуждите очи!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Обърни се към обратнитенови [re: MУЛE]  
Автор Anuel (Creator)
Публикувано28.01.03 19:55



конкурс за работа
- Вие какво можете ?
- Знам 3 езика, комп. грамотност, стенография и съм бакалавър по бизнесадминистрация.
- Така и по същество да минем: нещо друго ?
- Ами ялова съм !!!

Шведска тройка спешно търси четвърти за..... белот.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.