Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 30.04.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ташак без Тенис ташак ли е ?  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 17:34



Пътувах пеша....три часа пеша,до бивака.Потопен в моето от мисли и чувства, се радвах на това, което е наоколо.Ппаднах на "руини" ...в полите на Витоша, разни разпаднали се и разрушени постройки....разрушени и ръждясали огради .....и най неочаквано, след "разговор" с бодлите на едни диви рози....попаднах на един басейн.
Виждали ли сте руини на басейн?
Дълбок около 2 метра, почти празен-източен...в дълбочината му- тиня и блатни растения....намек .за това, че "създателите" му, ги "няма на този свят".
Размерите на басейна бяха добри- ширина - около 7 метра и дълъг около 17-20 метра.
Наблизо стонина метра надолу, се строеше от нкъкъв нов "завоевател" на Витоша, , но руините на това, което той сега строи, ще видите по късно....в някой от следващите си животи......
Ставаше ми странно хубаво, когато гледах "руините"...така казват на останките от някогашни цивилизации, които неуспешно са се опитали да колонизират Земята......
........................................................................
Велеше дребен сняг.Срешнах двама по пътя си....не пропуснах да ги заговоря.И двамата бяха отчаяни...особенно единия от тях.Имал две дъщери, които се чудели как, да го насилят да си прехвърли на тях надвижимата собственост, и той ..."горкия"...заедно с едно старо куче, се крие от тях, някъде си в планината.Заварих го, в момент, когато събираше и носеше в пазарска чанта, изгнили вървета и пънове, за да се отопли.
Полуклошарски външен вид, ...облечен с оръфани дрехи и скъсан анцуг...и куче.....в планината.......не особенно чист, с насълзени очи, мразен от дъщерите си, зетьовете си и внуците си, защото нямал пари, да им купи нищо.....хе хе хе хе ...и не искал да им прехвърли имотите си.
ПРедставяте ли си?
Това са хората.
Това са хората.....червеи, които са облякли хуманоидална униформа ....стоп?
Дали не обиждам червеите, които никога нямат претенции, към недвижимото имущество на "родителите си".......
Не се връзваше това, мястото, кучето, разарската чанта и дърветата, които се подаваха от нея.... и затова го заприказвах, и той ми сподели болката си.
Няма да ви казвам, какво му казах......или ще ви кажа ...ама друг път....
...................................................................
Стигнах до бивака.
Там нямаше никого.
Там нямаше огън.
Постоях там пет минути...повече нямаше какво да правя.
Спомних си за много неща...станали на този хубав бивак...а сега, също руине.
Духовна руина, останка от духовни същества......
...................................................................
Помислих си, дали пък, някои от "братството", които да се "окопали" в Бистрица, не се радват на това , което става сега, със бивака?
Едно време, така наречените "бели братя и сестри", се колебаеха, къде да отидат ...в Бистрица или на Бивака....с едните или другите....
Сега вероятно ...една част от тях, няма защо да се колебаят.
Бивака ГОРЕ Е МЪРТЪВ.
Тъжно е, ...усеща се....кофа с наизхвърлени боклуци, разпиляни кофички от мляко.....нищо, което да ти навее мисъл, че там има някъкъв стопанин.
.............................................................................................
Вие знаете, или поне , някои от вас знаят, че ходихме там по нощите....дори на върха на една Нова година.
Там имаше живот.
Сега няма.
Тъжно ми е, но зная, че лъжите умират.
Тъжно ми е, мога да се върна , за да направя там отново десетки купи, да им запаля огъня, да им стопля вода...да им измия купите и казана , след ядене, така както беше две години.
Но няма да е същото.
Въобще няма да е същото.
........................................................................
В същото време , бивака на опозицията си бумтеше от огън и хора. Зарадваха ми се.
Те, опозицията ми се зарадва и започна да ме разпитва , за "тях"..... усетете нещата до къде са стигнали.
Те , опозицията бяха затъгували са супата, която едно време им разнасях, защото те не идваха на това, място, което "белите братя"... бяха нарекли "свое"....
......................................................................
Криза!
Криза мама!
Едно време, .....мислех си, тогава, когато братята ме заплашваха с бой, да им се изтърся с една войнишка каска на главата.....като "предпазно средство" от тях.
Но тогава , нямах каска под ръка.
Сега имам две каски, но няма "бели братя"...нещо се изпариха или...просто почерняха......няма от какво да се пазя.....
Скучно е на бивака, когато няма огън.
Чуждо е на бивака, когато няма огън.
Скучно е в клуба, ако Мулето не ви запали огъня.
Чуждо е в клуба, ако мулето не подкачи някоя тема....по така.
Решил съм, ако не слушате....ще ви оставя някой път, на ОРО....на този глупак и попържвач Пасажера....или на КАЛИ.........
Това ще ви бъде наказанието....хе хе хе хе хе хе
След десетия ден, ще избягате от клуба така, както Белите братя избягаха от бивака си.
Ще избягате от скука.
Ще избягате от себе си.
Ще избягате, ама ...друг път...хе хе хе
Никой не е избягал от съдбата си.
Никой не може да избяга от Мулето.....хе хе хе хе
Дали ще съм аз, или някое друго муле, няма значение.
Все някое муле, ще ти счупи главата.....
Бивак без огън- бивак ли е?
Не!
Не е бивак..........там дори и биволи няма.....




Тема Re: Ташак без Тенис ташак ли е ?нови [re: MУЛE]  
Автор Opo (бългarin?)
Публикувано26.01.03 18:40



Велеше дребен сняг.Срешнах двама по пътя си....не пропуснах да ги заговоря.И двамата бяха отчаяни...особенно единия от тях.Имал две дъщери, които се чудели как, да го насилят да си прехвърли на тях надвижимата собственост, и той ..."горкия"...заедно с едно старо куче, се крие от тях, някъде си в планината.Заварих го, в момент, когато събираше и носеше в пазарска чанта, изгнили вървета и пънове, за да се отопли.
Полуклошарски външен вид, ...облечен с оръфани дрехи и скъсан анцуг...и куче.....в планината.......не особенно чист, с насълзени очи, мразен от дъщерите си, зетьовете си и внуците си, защото нямал пари, да им купи нищо.....хе хе хе хе ...и не искал да им прехвърли имотите си.
ПРедставяте ли си?
Това са хората.
Това са хората.....червеи, които са облякли хуманоидална униформа ....стоп?
Дали не обиждам червеите, които никога нямат претенции, към недвижимото имущество на "родителите си".......
Не се връзваше това, мястото, кучето, разарската чанта и дърветата, които се подаваха от нея.... и затова го заприказвах, и той ми сподели болката си.
Няма да ви казвам, какво му казах......или ще ви кажа ...ама друг път....
...................................................................


А ти разказа ли им какъв Остап Бендер си, как си направил фирми и прал мръсни червени пари, как се возиш с мерцедес и си фантазираш че си от класата на Беинса и Ошо и как задръстваш неговия клуб с порочните си тълкувания.....Как децата са ти наркомани и си натирил жена си, която яко се чука насам-натам...немила - недочукана....и много други неща....

"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост"
( Oro )


Тема Не мисля,че е достатъчно умен занови [re: Opo]  
Автор Изчaдиe Aдoвcko (Сатана)
Публикувано26.01.03 21:26



за мой адепт .



Тема Re: Ташак без Тенис ташак ли е ?нови [re: MУЛE]  
Автор Opo (бългarin?)
Публикувано26.01.03 21:39



"Стигнах до бивака.
Там нямаше никого.
Там нямаше огън.
Постоях там пет минути...повече нямаше какво да правя.
Спомних си за много неща...станали на този хубав бивак...а сега, също руине.
Духовна руина, останка от духовни същества...... "


Хей Бездомен, Безсъвестен, Безскрупулен, Принц на Мрака,
Има един "Бивак" в който никога не загасва огъня! В него струи Светлината безспирно. Този огън никой не може да загаси ! В този "Бивак" винаги е топло и приятно. Има Мир и Любов и земните афери нямат достъп до него. В този "Бивак" няма скръб и разочарования - а само Радост и Изпълненост.
Но той не е на Витоша и не е по баирите и на Хималая дори.
Той е вътре в тебе! Него търси! И като не го откриеш попитай Живия Учител....и той ще ти го покаже. Но трябва да си смириш тлъстото, смърдящо, Его и ....станеш - ученик.


"Разменяй, а не отменяй становища!"
"Глупостта е сляпа за своята глупост"
( Oro )


Тема Re: ЛИЦЕТО "ОРО"- лице на духовносттанови [re: Opo]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 22:10




Няма по извратени, от духовниците....хе хе хе
Няма по извратени от духовните лица или лицата, с духовни илюзии.
За кой ли път, ще ви го покажа?
Вижте ОРО....МАМИН...хе хе хе х ехе
"ЛИЦЕТО "ОРО"- лице на духовността"
ПРочетете ОРО и вижте лицето му, докато го е писал...хе хе хе
ОРО МАМИН, как се издаваш сам:
"А ти разказа ли им какъв Остап Бендер си, как си направил фирми и прал мръсни червени пари, как се возиш с мерцедес и си фантазираш че си от класата на Беинса и Ошо и как задръстваш неговия клуб с порочните си тълкувания.....Как децата са ти наркомани и си натирил жена си, която яко се чука насам-натам...немила - недочукана....и много други неща"
Оро мамин....мулето няма жена, ...но нека това си остане в тайна между нас....не го казвай на никого
..............................................
И ти....защо Орчо миличък, мамин,
дето се боричкаш, с Муле - пехливанин
така си се загрижил за чуждите жени,
след като си имаш ,цалички и три?
............................................
Хе хе хе хехе
Тук стана интересно.
Оро...благодаря ти мама...хе хе х ехе
...................................................................
А на вас, ви казвам, ВИДИТЕ ЛИ НЯКОЙ С ДУХОВНИ ИНТЕРЕСИ И ПРЕТЕНЦИИ, МОЖЕТЕ СПОКОЙНО ДА МУ СЕ ИЗПЛЮЕТЕ В ЛИЦЕТО....хе хе хе хе хе
И едва тогава, експериментирайки, ще усетите ...ЧЕ ТОЙ Е СЯНКА, която нищо не може да ви направи......
Само не се страхувайте.........



Тема Re: Ташак без Тенис ташак ли е ?нови [re: MУЛE]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 11:08



Тъпотата...на авторката на тази реплик, няма значение и ...... няма граници...но ще се опитам, да я трансформирам в един приятен постинг....който може би, ще ви хареса.
Не го пиша за да ви хареса.
Пиша го, защото на мен ще ми е приятно да го напиша,, а ако като следствие, на вас е възможно и да ви харесва....
Ако е така, радвайте се...правя ви подарък....аванта.

В основата на този постинг, ще бъде една реплика на ...една патка:
"Мдааа...само виртуалния секс ти остана, МУ. "
............................................................
Живеем в едив виртуален свят.Живеем в МАЙЯ- така казват всички Учители.
Който е усеил- усетил...който не е усетил- тепърва ще усети.
Живеем в свят, ДОМИНИРАН ОТ СЕКСА....подтикван от секса, от стремежите на секса, от необходимостта , да изживееш и надживееш секса.
"Секса" е енергия..."секса" е живота, който никога не започва никога не свършва....Всъщност, всека клетка, от която е съставено твоето тяло, е диполна...разделена и следавателно сексуална.Тялото ти е радвоено и следователно- е сексуално.Мозъка ти е разделен и следователно, е сексуален.
Не ви съобщавам нещо ново.
Това са факти.
Осъзнайте, че тези факти, са "отражение"...на неща , които съществуват в по висши нива от тези нива, които изброих-телесни и духовни, ментални.

"Мдааа...само виртуалния секс ти остана, МУ. "
Живеем във виртуален свят.




Тема Re: Ташак без Тенис ташак ли е ?нови [re: MУЛE]  
АвторMULE (Нерегистриран)
Публикувано29.01.03 16:02



Вземете една сочна ябълка......измийте я.
Медитирайте върху нея...........
Медитирайте "активно"....впийте зъбите си в нея....усетете аромата и, вкуса и, нека соковете изпълнят устата ви......дъвчете бавно и внимателно.... изживявайте момента.....ЗАЩОТО ТОВА Е ПОЛОВ АКТ...това е общение...
Плодът на яълката е нейния "полов орган"...орган пригоден за размножение.
.........................................
Ябълката се оказва един "капан"...един от многото капани, които срещате всеки ден....без да осъзнавате това.
....................................................
По капаните, можете да опознаете ловците/лъвците/, които ги залагат.
Капана показва и нивото на тези, които се хващат на него.
Една мишка, стои пред капана и си мисли:
"Бог е благоволил да ми даде това нещо, какво ли е то?Той се е погрижил , за мен и децата ми...и е сложил "онова-там"....сервирал ми го е, за да го опитам."
ПРАС-МАНДАЛОТО КЛОПНА...хе хе хе хе
По същия начин Адам и Ева, са се гепили на капана с "ябълката"....
.....................................................
Медитирайте върху ябълката-един прекрасен плод, който....хе хе хе е много вкусен.....и сочен.Правете секс, с ябълката...защото можете да разберете вкусът и, едва след като я изядете.
Ябълката отрови живота на Адам и Ева....ще отрови и вашия.
След всеки "силен" вкус и аромат идва "ежедневието"...ужаса, от тези, които те заобикалят, но нямат вкус и аромат.....пихтия, самоходна....
еднообразна,безвкусна и нагла.....като ОРО и СИЕ....
.......................................................
Живота няма вкус и мирис...
Живота има такъв вкус и мирис, какъвто ТИ МУ ПРИДАДЕШ....и този вкус, зависи от "храната" с която се храниш......
Храната е нещо условно....една дума, зад която стои едно условно същество, с празна уста и празна торба.
.............................................................
"И ВЗЕ ГОДПОД БОГ,ЧОВЕКА КОГОТО СЪЗДАДЕ И ГО ПОСЕЛИ, В ЕДЕМСКАТА ГРАДИНА, ДА Я ОБРАБОТВА И ПАЗИ"
...........................................................................
Господ Бог има градина?
И тази градина бива "пазена"??????Брех брех брех...хе хе хе
Само този, който се страхува , пази нещо си...така, както Оро, пази дълбоко в себе си, спомените за педофилията си.../само прочетете по дълбоко постинга му, свързан с това, за което намекнах...../
Но сега става въпрос за яболката, дето заседнала в гърлото на Адам и Ева...и за нейния вкус.
Живота е една ябълка.
Можеш да кажеш, дали е вкусна или кисела, едва след като я опиташ.
А опиташ ли я,тази ябълка, ще я изедеш до края и тя вепременно , ще заседне на гърлото ти......
Горчив плод е ябълката-независимо от това, което се казва и пише.
Горчив капан е този капан ябълката.....
Горчив плод е това "оргазъма"....миг удоволствие и цял живот, после, мъка







Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.