Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Модератор на клуб Бениса Дуно  
Автор NekrosМодератор (magus)
Публикувано22.01.03 19:16



Този клуб сякаш се беше превърнал в частна територия на Муле където да си разиграва коня както си иска. Не съм последовател на Бениса Дуно и все пак изпитвам голямо уважение към този истински български учител. Това е достатъчна причина за мен да върна реда в клуба и така да се каже да върна самия клуб на Бениса Дуно. Защото тук трябва да се обсъжда неговото учение а не глупостите на Мулето. За да не се случва подобно нещо втори път клубът трябва да има легитимен модератор. Аз съм само служебен по моя инициатива и одобрението на администраторите от дир.бг . Всеки, има правото да се кандидатира с изключение на Мулето заради когото е тази бъркотия. Всеки кандидат трябва да разполага с редовен достъп до интернет и достатъчно време, за да си изпълнява задълженията. Аз разбира се кандидатирам за поста, който в момента временно заемам. Посещавам клубовете още от 2000 година, от 2001 съм модератор на клуб Магия. Напълно наясно съм с всичко относно модерирането. Досега не е имало основателни оплаквания от мен нито от редовните посетители на клуб магия нито от администраторите.

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема До Муленови [re: Nekros]  
Автор NekrosМодератор (magus)
Публикувано22.01.03 19:18



Муле щом толкова искаш клуб предложи на дир.бг да създаде нов клуб МУЛЕ ако има достатъчно желаещи разбира се, там си прави каквото искаш. Нагледах се на изпълненията ти и всичко останало, ти напълно прекали. В дира си има специален клуб за псувни там псувай, когото и колкото си искаш, не тук.

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема Re: Модератор на клуб Бениса Дунонови [re: Nekros]  
АвторO (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 19:20



Ти пък къв си бе,модерен??Нещо като модерен некролог



Тема Re: До Муленови [re: Nekros]  
Автор~~ (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 19:22



Ти пък,не може ли да разбереш,че псува псевдомулето,а не Мулето?



Тема Re: До Муленови [re: ~~]  
Автор NekrosМодератор (magus)
Публикувано22.01.03 19:33



Agarta vidqx che ima dve myleta, tova ne se sluchva za parvi pat i predi iamshe edna takava iztsepka v drug club pak s Myleto. Ako toi nai nakraq si registrira nick-a takiva neshta nqma da stavat poveche. Taka psevdomyle hermes vsashtnost e PASS-AGER Ip-tata im suvpadat napulno koeto oznachava che postovete i na hermes i na pasager-a sa pisani ot edin i sashti kompiutar.

Потърси Вселената в една песъчинка ... и ще откриеш себе си.


Тема Re: До Муленови [re: Nekros]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 20:43



Е,НЕКРОС,сега шапка ти свалям!Гледай тиПасажераМного арогантен,бе!



Тема Re: Модератор на клуб Бениса Дунонови [re: Nekros]  
АвторCJ (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 01:21



Предлагам Кали.
Нищо против теб много си ми симпатичен, но се поизцепи с тия ай пи та.



Тема Re: Модератор на клуб Бениса Дунонови [re: CJ]  
АвторAГAPTA (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 07:31



По -добре да си остане НЕКРОС.Вече е със стаж.



Тема Re: До Муленови [re: ~~]  
Автор== (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 07:50



Остави ги, нека опитат с модератор. Тъкмо ще видят разликата



Тема Re: Модератор на клуб Бениса Дунонови [re: Nekros]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано23.01.03 09:55



След като "Окултизъм" те изрита сега се пробваш и тук. Е, за твое сведение единствен Мулето пише тук по теми на Беинса Дуно. Щеше да знаеш, ако беше чел въпросния Беинса Дуно.

Щеше изобщо много неща да придобиеш ако изобщо четеш, но чукча не читатель-чукча писатель.

Я по-добре се разкарай щото Мулето ще иде пак при бъдещите майки, а тая държава и трябва раждаемост. Не остана патриотизъм и това е.

Ох, сълзи ми потекоха от смях.

Самопредложил се, отворкото (ох, ама дъх не ми остана да се смея) и CV си написал... Ами правилно - като не иска Мулето да ти обръща внимание ще го накараш силом... Той е голям фен на модераторите, много внимание ще ти обърне - правилно действаш.

Ами да, белите братя като им се възнесе учителя само това правят да се модерират един друг... и сега някакъв недозрял магьосник-некрофил ще ги модерира, до там се докараха. Виц на годината.


Извън майтапа - не пиша в клубове с модератор. Ако някой е толкова незрял, че намира полза и сигурност в това да бъде надзираван, в духовните практики не е стигнал по-далеч от умерения дебилитет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.