Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 18.04.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: за търсещите просветление и Истинатанови [re: valsodar]  
Авторя виж (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 19:22



Глупчо !
Интернет е най-могъщата медия на планетата за комуникации и обмяна на информации. Тук можеш да намериш рецепта за таратор, против зъбобол, как да си направиш дрога, да купиш/продадеш от едно копче до кола, и хеликоптер дори. Да си поръчаш билет за околосветско пътуване.....Да си намериш съпруга /май ти е време !!! за да мирясаш!!!/ и узнаеш безброй неща, които не си знаел досега.
Едно от тях е - Как да достигнеш до Себе си. Не тука на монитора тъпаче недоносено .....не .



Тема Info - Бол! Просветление - йок!нови [re: я виж]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано02.03.03 12:46



Посочи ми един единствен пример, в който на някой да му е присветнало от монитора!
Ще можеш ли?!
Надали.
Вярно е, интернет ти предоставя невиждани до момента информационни полета в които да продиш, но наличието на информация не е единствено и достатъчно условие, да претърпиш вътрешната трансформация, определяна като "просветление" от непросветлените нейни юзъри.
Про-Свет- ление. Със светлина да се движиш, в светлината на... да виждаш, на светло да живееш.... да си събуден от светлината.
Говоря ти за вътрешната светлина, проявила се в нас вследствие на променнената ни пропускливост спрямо нея, а не за луминосцентното лъчение от монитора.

Кой вече е глупчо и кой не, ... не ме вълнува.
Докато при тебе... май избиването на комплекси е фикс идея.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Смени си очния лекарнови [re: valsodar]  
АвторCвeтнaт (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 00:22



А ти ще посочиш ли един случай на някой да му е присветнало, независимо дали е седял пред монитора или не.
Като те гледам, вътрешната ти светлина е само в главата ти и то защото природата не търпи празно пространство.



Тема И така да е, пак файда.нови [re: Cвeтнaт]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано03.03.03 11:15



Дали на мен ми е светнало или не, не е важно.
Нито за тебе, нито за предходния анонимен ник.
Верността на събитието би касаела единствено мен, така че... ако нямаш друг аргумент, то спора го считам за приключен.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re:Па на мене ми малко притъмне!нови [re: valsodar]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано04.03.03 09:59



Оти ка видох што зъл народ се шляе мрежово и паднах па на земъта! Иначе са бех опулил у облаците и мислех, дека хорскио цвет на нашта териториа е бескрайно прогресивен у мисленьето и нема как да не е изградил свой собствен виртуален Мир у нето! Да ама не!




Гъ Цо - "Гъц Фор"(мрежоф миротворец)

КВО Е ТВА?


Тема Re: Чудя се,... ако никога не бе имало Муле?нови [re: valsodar]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 13:54



Все едно да почнеш да се чудиш кво би било ако нямаше лудост? щеше да има нормалност бе тъпунгер! Ако го няше тоя луд окупатор на клуба тук щяха да пишат тези които се интересуват от Беинса и го обичат. Просто като фасул! Аре стига се чуди да не хванеш инфаркт.



Тема Re: Чудя се,... Оро !нови [re: !]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано04.03.03 14:54



Ти верно ли не зацепваш, че като пишеш с разни удивителни, въпросителни, двоеточие, многоточие, запетайки и др. препинателни знаци, се изявяваш като клоун, дето се замеря сам с "гувна" ?
"Нема нищо по-смешно и жалко от насран старец".
Верно било, мамка му !


< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >


Тема Re:Па на мене ми малко притъмне!нови [re: Гъцo]  
Автор Kaлu* (диви цветя)
Публикувано04.03.03 21:12



Хе хе хе.
Сладур си ти, ама така и не разбрах кой си....



Тема Re: Чудя се,... Оро !нови [re: LeoS]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 22:41



Колкото по тъп е един човек толкова повече се чуди. Чуди се тъпако и....прескочи та прочети регламента за участие в клубовете! Който иска пише с регнат ник, който иска пише с какъвто си поиска ник. Никъде не пише че ченгета като тебе трябва да дебнат и разкриват кой с какъв ник пише !!! Ебаси тъпанара !Много има да се чудиш с тая селска тиква....



Тема Re: Чудя се,... Оро !нови [re: !]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано05.03.03 00:48



и аз те обичам неистово

< ... в живота няма вечни двигатели, затова пък има вечни спирачки ... >



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.