Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 27.07.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Останалите сте доста зле...МУЛЕ пишинови  
АвторИлия (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 17:51



че тия само чакат да скапят клуба



Тема Re: Останалите сте доста зле...МУЛЕ пиши [re: Илия]  
Автор//////// (Нерегистриран)
Публикувано04.12.02 21:36



Илийка, изчакай и другите от журито да гласуват и после
ще определиме победителя !!!!

Ти няма ли да драснеш нещо?
Не е забранено...


//



Тема Re: Останалите сте доста зле...МУЛЕ пишинови [re: ////////]  
АвторИлия (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 15:33



Добър ден!
Чертичков,да драсна щом предлагаш.Няма да защитавам МУЛЕ.Само ще споделя какво виждам.А то за съжаление е навсякъде в живота ни.Това са злобата и омразата,завистта и подлостта,злонамереност и различни видове мании.Да не казвам за нетолерантност.Това е първото което се набива от последните реакции срещу постингите на МУЛЕ.За възпитание,етика,култура като че ли е светотатство да се споменава.Толкова ли дразни този човек!?Ето това е впечатляващото!Или поне мен ме учудва това и сигурно ще трябва да си търся обяснение защо е така, тук пред вас.Първата причина може би е - че съм отстоявал винаги свободата си във всякакви конфликти и съм отдавна свободен човек, - че съм възпитан да уважавам чуждото мнение и да не налагам своето ако на някой не му харесва, - че уважавам всички религии и даже секти ако проповядват и вършат добро за хората,животните и земята,макар да не съм религиозен, - че реагирам винаги срещу злото и неправдата когато са доказани, - че съм свидетел как недобронамерени,користни и зли хора използват и се домогват до какво ли не,използвайки освен религиите,така също и в случая Бялото братство.Държа да успокоя някои и да кажа,че наблюденията ми са на човек отвън.Впечатлен съм колко не добри хора,които познавам лично,са се навряли и там.А на МУЛЕ идеите, най-малко дават посока за добър размисъл.Нямам време да го чета редовно,но за някои посоки искренно му благодаря.В тоя смисъл бих помолил той да пише или в отделен клуб или например в Клуб Споделено,а непонасящите го да не го четат и да не изливат простотии както в този клуб.Бъдете здрави!



Тема Re: Останалите сте доста зле...МУЛЕ пишинови [re: Илия]  
Автор///// (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 17:06



много мило обръщение , мерси Илийка.
Къде да ходи мулето?
Защо?
Номера е да не се обръща внимание....
Нали си гледал по Discovery каква армия паразити следват
величествения кит в морето...
Забелязал ли си че той ИЗОБЩО не ги вижда.
Дори учените споменават, че са полезни.
Така че за такива случаи, природада е дала доста идеи
като модел за поведение.
На умряло куче никой нож не вади ....
Т.е. - това е добър индикатор за това, че той правиш НЕЩО.
Не, че го възвеличавам .... , все пак той наистина пише различно.
Той е изобличител, аз не съм ..... и кво от тва?


//



Тема Re: ПИША...ПИШКАХ, ПИКАХ, ама те, хе хе хенови [re: Илия]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 00:00




Не бе , това не е игра на думи......
В това, което писах, има известна истина....която е част от истината, а това, значи че е лъжа.
Не се сърдете, всъщност и да се сърдите и да не се сърдите- НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ.......




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.