Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 01.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема текстовете на песните от Паневритмията  
Автор Лилa (ведра)
Публикувано29.11.02 20:50



здрасти!

търся текстовете на песните от Паневритмията. Имам ги в два варианта в мр3, но голяма част от думите не мога да ги схвана. Дали ги няма някъде в Интернет (търсих, но не намерих)? А може би някой от вас ги има в електронен вариант и може да ми ги изпрати?





Тема Re: текстовете на песните от Паневритмиятанови [re: Лилa]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано30.11.02 13:33



в текстовете от Паневритмията се пее на български /с изключение на Аум/. кое точно не разбираш?


фир фюр фен, махар веню абар и други мисля че не са от паневритмията.

потърси в google.com на "паневритмия, текстове" и сигурно ще ги намериш. или почакай да дойде точката - той ще те насочи :)

Красотата ми е Път, Истината - мой Бог, Болката - Предопределение


Тема Re: невинна крекциянови [re: Cивия вятъp]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано30.11.02 20:39



вярното е: "Махар бену"
езика е "Ватан"
не е от Паневритмията



Тема Re: невинна крекциянови [re: Oki]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано30.11.02 21:19



ъкхъм... приема се



и не съм твърдял че е от паневритмията, казах точно обратното :)

Красотата ми е Път, Истината - мой Бог, Болката - Предопределение


Тема vaproscheнови [re: Oki]  
Автор vrazkar (connected)
Публикувано01.12.02 03:13



izviniavai za nevejestvotom, no bili mi kazal kade se govori tozi ezik "vatan" i ima li neshto obshto s evrita?
Naprimer na evrit "mahar" znachi "utre", a "aba" znachi "tatko", no moje da e chisto savpadenie...

Love is all we need...


Тема Re: vaproscheнови [re: vrazkar]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 08:50



В момента не се говори никъде!
Това е един от първите (ако не и първият) езици на земята. Тъй като "иврид" също е от първите по-съм склонен да не го отнасям към "случайно съвпадение".
И двата езика са в голяма степен абстрактни, характерно за езици, най-добре предаващи "Словото" (разбира се, ако термина "Слово" не се смесва с понятието език - нещо характерно за обикновената реч)



Тема Re: vaproscheнови [re: Oki]  
Авторzapoznat (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 09:20



nai-pyrvq e sen-zar. blavatska pishe za nego.



Тема Re: има едно, "но"нови [re: zapoznat]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано02.12.02 09:40



Не отричам! Но зависи в кой момент Блаватска сваля тази информация, защото знаем, че от един период тататък, "източника" на Блаватска е подменен без тя да разбере - твърде стар номер на "другите" ни братя.



Тема Re: текстовете на песните от Паневритмиятанови [re: Cивия вятъp]  
Автор Лилa (ведра)
Публикувано02.12.02 10:04



слушам песните и се опитвам да разбера текста, но макар че е на български, много е трудно, записите не са съвсем чисти, а и стилът на пеене клони към оперно (не знам как другояче да го нарека). и с българските народни песни понякога имам същия проблем :))

първо потърсих в google, и чак после писах тук. в десетината първи сайта (връзката ми към интернет е кът) не намерих нищо и затова се обърнах тук.

все още не съм ги намерила.





Тема Re: текстовете на песните от Паневритмиятанови [re: Лилa]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано02.12.02 10:49



Привет!

Ще се постарая да ти помогна!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.