Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Детенови [re: Люб]  
Автор///// (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 17:44



Звучиш по подобен начин ...
Присъщото внимание към Дявола.
Присъщия поучителен/агресивен тон.
Липса на интерпретация и т.н.
Искаш ли да видиме дали съм прав?
------------------------------------------------
Напиши няколко реда, някаква твоя опитност,
нещо хубаво да е и да няма цитати. Можеш ли?

Очаквам да откажеш .....

//



Тема Re: Детенови [re: /////]  
Автор Люб (дете)
Публикувано06.11.02 18:37



"Присъщото внимание към Дявола.
Присъщия поучителен/агресивен тон.
Липса на интерпретация и т.н. "
Каква интерпретация повече искаш,от тази,която представлява клубът ?Всеки тръгнал с/у Муле...да се бие с вятърни мелници.Ако познаваше клубът,нямаше да пишеш това.



Тема Re: "Не се борете с дявола,но разпознавайте стоката мунови [re: Люб]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано06.11.02 18:49



Mule, otdavna sum ti kazal i az, che s tozi podhod GRESHISH MNOGO !

Ne che nqma i pologitelna strana, to nali i zatova Nebeto e dopusnalo zloto v tova izmerenie, no s tozi si inat rabotish naj-veche sreshtu sebe si...

Zadhtoto nie mogem i da se izolirame... mogem i da ne vlizame tuk...no za teb e...
no vseki ot nas ima svoboda...kakvo da izbere...i po koj put da poeme...

Vesel Den !



Тема Re: Детенови [re: Люб]  
Автор///// (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 00:39



За съжаление познах .... нищо свое не каза.
А твоите врагове не ги е срам да споделят ...
Клуба също познавам, боецо.

Знаеш ли кое ти е най-хубавото качество:
ентусиазмът / заради него хората
(и животните ...ихих) ти отговарят.
Лошото качество е, че си малко
повърхностен.
Нищо. Ще ти уври и на тебе главата.

Като се умориш да се сражаваш, обади се.


//



Тема Re: Детенови [re: /////]  
Автор Люб (дете)
Публикувано07.11.02 02:52



Знаеш ли,приятелю,

не съм никакъв боец.Ако си чел постингите ми,ще знаеш,че винаги съм се опитвал не "с битка",а с приканване и усмивка...Но явно има хора,които не чуват,при това упорито и самонадейно,и им трябва по-ясна дума,която белким да ги събуди и да спре тези лунатични изявявания.Ако не ги спре,поне да освети пред другите тези "лунатици",за да не се вслушват в техните бълнувания.

А на теб благодаря за окачествяванията,с които както писах по-горе,не би ме окичил,ако си ме чел и малко ме познаваш.Но всеки може да си мисли каквото реши,в това никого няма да спра.А докато има такива лунатици,е невъзможно да спра.Невъзможно.



Тема Re: Лицемер!-мериш хората,а себе си не можешнови [re: MУЛE]  
Автор Люб (дете)
Публикувано07.11.02 03:58



Пак се опитваш да бягаш по тъч-линията.Същата стара песен на нов глас!Казваш аз да се прочета,а себе си не виждаш!! (за втори път те питам - имаш ли очи?):

И разбери, че дори и когато пишеш, пак си ограничен и кръгъл, като диня или любеница, само дето мърмориш...хе хе хе хе
- АМИ ТИ,УМНИКО,разбираш ли какъв си,докато пишеш ВСЕКИ ДЕН,и то с такъв жалък тон? При това сто пъти повече от мен...сигурно твоето писане те изважда от кръга на самоограничението ? Да,забравих,ти си специален,и това не важи за теб...

"Пиша го, за да раздберат другите"...дори не е необходимо да пишеш- всичко е ясно.Ясно е че ти не знаеш, кой съм и на какво се правя...и това е добре. - само едно нисшо същество може да лепи етикети и епитети на другите,и това да му доставя удоволствието - Ти си една мърмореша любеница.....пишеш и мърмориш и обратното...хе хе хе .Ти си помисли,дали поне малко не се разграничаваш от това същество.

И той ми казва "може би"..."пиши им на тези мои братя и сестри, че не са ни научили урока по търпение и по смирение и се дразнят на неща, които не знаят, дали идват от мен или от някъде другаде"
..................Пиши им, че "аз съм на всякъде и във всичко и само слепци могат да ме пропуснат и да не ме видят"
- е,сам казваш ""може би"",за което признание те поздравявам.След като е "може би",къде си се втурнал да показваш на другите техните слабости по иронично-надменния начин ? И кой е слепецът,И ПРОПУСНА ДА ВИДИ ТВЪРДЕ ОЧЕВАДНОТО,което Той ти каза : всички ИСТИНСКИ ПРАТЕНИЦИ са имали "очи" да видят освен слабостите на другите и......БОГ КОЙТО ЖИВЕЕ В ТЯХ. И казваш на другите - "вижте",а и себе си не можеш да видиш ? Слепец си,тръгнал слепеца да води...Горко на тоя,който толкова се е загубил да те чете и слуша,и се оставя на твоите бълнувания,ще падне заедно с тебе в ямата!!

"Не намесвай Учителя"...пишеш като полуидиот...хе хе хе
ТА ТОЙ Е ВСИЧКО...УЧИТЕЛЯ-БОГА-ЛЮБОВТА това е всичкото, което дишаш, ядеш пиеш, докосваш...четеш...КАК ДА НЕ ГО НАМЕСВАМ, КОГАТО "ТО"- БОГА СИ Е НАМЕСЕНО ОТДАВНА????
- Не,велики шикалкавецо!Нито Учителят,нито Бог няма нищо общо със саркастичното и жалко удоволствие на нещастник,който "те сритва" и се смее - хехехехе!!

"Благодари за всичко"- казва Той- ама ти си заслепен от кръглата си тъпота и не ГО чуваш - аз Го чувам,и досега съм ти благодарил,и сега ти благодаря,че пишеш тези глупости и лицемерия - за да се видиш ти самият - който не Го чуваш,а казваш че другите не Го чуват - а Той говори да виждаме само хубавото у другите!Но не!Ти не само не виждаш хубавото,но и УВЕЛИЧАВАШ грозното у този,който се вслуша във внушенията на това самозабравено и опиянено във величието си спящо същество,което пише постингите ти!

Поздравявам те!

Редактирано от Люб на 07.11.02 09:19.



Тема Re: Лицемер!-мериш хората,а себе си не можешнови [re: Люб]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано07.11.02 21:28



Много точно казано!



Тема Re: "ЛЮБ ШАМАНДУРАТА"...хе хехенови [re: Люб]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 05:36




Върни се назад и прочети първия- началн постинг,с който си започнал темата.
Ти ме упрекваш че съм "дявола"...и Мулето не отрича това.
Ти с Дявола ли се мериш????
Писал си , неща, които сам не спазваш, а ги препоръчваш на другите...хе хе хе
ЛЮБ...хе хе хехе , падам от смях....голяма " шамандира" си ....и тя -шамандурата е, като диня и тиква- или любеница ... сред морето......



Тема дотам ли падна...нови [re: MУЛE]  
Автор Люб (дете)
Публикувано08.11.02 07:49



Дотам ли падна...да преиначаваш нещата толкова очевидно ?Ето ми първоначалният постинг и ето ти твоето писание,да видиш колко далече отиде с изопачаването и жалките глупости в унеса си! :

У. го е казал,не аз - "не се борете срещу дявола,но познавайте стоката му и не я купувайте - нищо повече".
Затова,питам ви всички,които "се борите" с/у Муле (или който и да е било друг) - знаете ли какво се получава на практика от тази "борба"??Че ако не е дяволът зад него,защо "се борите" с/у него?А ако е дяволът,то още по-зле че "се борите" с/у него.Ако е такъв случая - не му доставяйте това удоволствие!

не се борете срещу дявола,но познавайте стоката му,и не я купувайте - нищо повече.


Върни се назад и прочети първия- началн постинг,с който си започнал темата.
Ти ме упрекваш че съм "дявола"...и Мулето не отрича това.
Ти с Дявола ли се мериш????
Писал си , неща, които сам не спазваш, а ги препоръчваш на другите...хе хе хе
ЛЮБ...хе хе хехе , падам от смях....голяма " шамандира" си ....и тя -шамандурата е, като диня и тиква- или любеница ... сред морето......



Кой те упреква,че си Дяволът,лъжецо? Не,ти сам ме упрекваш в това,което не съм писал.И то по толкова низък и елементарен начин!Ти ме упрекваш че съм "дявола"...и Мулето не отрича това. Тук те поздравявам,наред с лъжата смешна,сам се оприличи на "дявола"!ЛЮБ...хе хе хехе , падам от смях.... - ти отдавна падаш,пък ако искаш,смей се!Смей се на собственото падение!

Благодаря ти!



Тема Re: дотам ли падна...нови [re: Люб]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано08.11.02 19:02



Абе Люб, защо му се връзваш на Муле да го приемаш сериозно...нали знаеш...че няма да подбира епитети и наречия за де те унижи и притисне, а като се намери натясно ще ти се ухили и ще ти каже...:
"Ама ти защо ми вярваш бе, нали знаеш, че аз съм най-големият лъжец...!"





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.