Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 29.09.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"- ГОЛЯМА ТЪПОТА..хе хенови  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 07:34




Вие четете.
И Мулето чете.
Вие мислите.
И Мулето мисли.
Вие вярвате- Мулето не вярва и се смее....хе хе хе хе
........................................
Има много съединения.
Има страшно много съединения....но нито едно от тях, не твърди, че "прави силата".
Дори късото съединение, на твърди, че е късо съединение и не твърди че "прави сила"....хе хе хехе
.............................................
Има страшно много "сили"...
Има безкрайно много сили.
Но нито една сила, "НЕ Е НАПРАВЕНА"...силата си е физическа величина, тя е функция на енергията, която олицетворява.
Нито една сила, не може да бъде "направена"...тя си е.
...................................
"СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"- падам от Мулето от смях....хе хе хе хе
"СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"- хо хо хо хо хо х ох о
БАЛАМУРНИЦИ...балами....хе хе хе хе хе хе хе ех ех
Ама това си заслужавате- така ви се пада, да живеете живот на мижитурки, щото сте си мижитурки
Съединението на мижитурки, не прави никаква сила.
Съединението на мижитурки, създава мижитурки, така, както съединението, извинете ме , размножението на хлебарките, дава само хлебарки.
Разплод на баламурници, на балами и на всякаква друга паплач, която всеки ден чете и подминава един безсмислен запис, възвеличен като държавно верою"
"СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"-
Хък да вие, така ви се пада....щото дори и мозък за мислине нямате....



Тема Дайте да подърпаме въже.....нови [re: MУЛE]  
Автор abettor (мърморещ)
Публикувано11.10.02 12:32



...драги ми мижитурки .
На въжето е вързана някаква тежест, която е Х величина.
Първа писта - abettor - т.е. той е хванал началото на въжето. Понеже не е в най-добра физическа кондиция той може да изтегли около 60 кг.
Дръъъп! Ръкопляскания! Тежестта е поместена.
Първа + втора писта. Зад аbettor на въжето се е хванал Кирето. Той е по - едричък от мен и затова може да изтегли около 80 кг., нищо че пие много вино .
Дръъъп! Охо! Какво виждаме, драги зрители? Двамата заедно изтеглиха 140 килограма. Ръкопляскания.
Първа+втора+трета писта. Зад Кирето се е хванало Муле (само виртуално, разбира се, то иначе Мулето за работа няма да се хване). Понеже Мулето яде редовно всяка сутрин жито то е със способности на гюлетласкач . По данни, предоставени от самото него, издърпвало цяла петместна палатка пълна с бели братя.
Зрителите затаяват дъх. Дръъъъп! Опаааа! Мулето взе, че се подхлъзна и цопна в локвата. Тежестта си стои. (Публиката дюдюка и скандира: "Съдиятаааа, съдията....")
Бързи изводи:
1. Мулето да прочете приказката за ряпата и да се поучи от мишката.
2. Физичните закони са постоянна величина, за разлика от свободната интерпретация на буквичките.
3. Дори да се съберат сто положителни енергии е достатъчна една негативна, за да отиде в локвата всичко.

Благодаря ви, че ме прочетохте, драги ми баламурници!




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Дайте да подърпаме въже.....нови [re: abettor]  
АвторУoyy (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 17:13



Много поздрави от Айнщайн, Зинаида а също арменския поп

СДС, Jivanshi



Тема Re: Дайте да подърпаме въже.....нови [re: abettor]  
Автор Kaлинa (съзидателка)
Публикувано11.10.02 18:41



Абеторченце миличко, бе!
Едно птиченце ми подшушна, че си сменил резбичката, злато. Верничко ли е?
Двойки, тройки с некви никчета цяла нощ...е, до средата виртуално, после сте зачезнали тугедър.
Въй, въй, въй...ти не разбра ли, че муле е брахмачария, бе? И нема да те огрее. От се пенявиш още, нали срещна либето на живота си.

Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема В първоначалния вариант....нови [re: Kaлинa]  
Автор abettor (мърморещ)
Публикувано11.10.02 18:50



...Му можеше да издърпа пет Селести.
Попремислих, пък се отказах.
Първо, защото днес е Селеста, а утре дявол знае какво.
Второ, защото Селеста е лека категория.

P.S А с пилето си направи една супичка и кашичка - нещо полезно да свършиш и ти!




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: "СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"- ГОЛЯМА ТЪПОТА..хе хенови [re: MУЛE]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано12.10.02 06:01




Смисъла на този постинг, беше ....да се размслим , върху нещо, което олицетворява цялата тази идиотщина, наречена "държава".
Преди време, писах са герба , върху този парцал, наречен "Българско знаме"....парцал, в името на който са измряли милиони парцалкьовци.
Измряли се, щото не са се и замислили, защо точно "умират".
...........................................................
Сега ви поккачам, за едно основно безсмислие, изписано върху едно безсмислено къще,наречено "парлама- мент"... къщичка, в която разбойници, вземат "решения",и решават и определят, как да живеят другите и по малки разбойници.
............................................................
Не се замисляте, че правителство и парламент, са нужни само на тези, които не могат сами да се управляват- тоест на вас..




Тема Re: В първоначалния вариант....нови [re: abettor]  
Автор Kaлинa (съзидателка)
Публикувано12.10.02 18:41



Лека категория съм-50 кила я имам, я нямам.
Ама не съм лека да се заигравам с разни ник на неймчета от същия пол и да отпрашвам в нощта.
Колко парички изкара от тая работа или я свърши абсолютно безплатно и за кеф?


Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема Re: "СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА"- ГОЛЯМА ТЪПОТА..хе хенови [re: MУЛE]  
Автор Kaлинa (съзидателка)
Публикувано12.10.02 18:53



мамка му и на правителството и на парламента и на данъците. И на всички, дето се опитват да ме балъчат.

Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема Вероятно само....нови [re: Kaлинa]  
Автор abettor (мърморещ)
Публикувано12.10.02 19:00



...парички са ти в ума, но аз го направих за кеф!
Опитай и ти - може и да ти хареса!
И недей да ми цитираш пиленца, щото воайори, шпиони и подмазвачи си има и в този клуб. В другия е пълно също.




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Навсякъде ли...нови [re: abettor]  
Автор Kaлинa (съзидателка)
Публикувано12.10.02 19:06



...си толкова бърз?

Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.