Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 30.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тетевен...семинар...  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано29.09.02 20:28



Организиран от Стефан, т.н. Птах, по-известен като Птахи.
Петък, събота и неделя. На тема Алтернативно лечение.
От клуба бяхме една малка група-който иска да си признава сам.
Уж щяхме да ходим в екоселище, но попаднахме на друго място...какво ли не прави Духът само и само да ни вкара в капана, който ни е устроил.
Имаше лекции на тема билки, водорасли, ароматотерапия, дуоника, рейки, радиестезия.
За мен лично стръвта беше Пепси. И съм доволна, че отидох. Изнесе две лекции, двата дена и прави малко медитация.
Чувствам се пълна с мир и тишина.
Дай боже Пепси всеки ден.


Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема Re: Тетевен...семинар...нови [re: Kaли_нa]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано29.09.02 21:34




"Гладна кокошка- просо сънува"
Болния пък, за алтернативно лечение бълнува....хе хе х ех е
...............................................
Радвам се на това, че сте били с Пепси....донякъде съжалявам че не дойдох, за да бъда с него,...но не бях поканен от Птахи......
Радвам ви се.....
Мулето беше на Витоша....по между другото,брахме гъби...които, до преди малко рязах и слагах за сушене.....
Съжалявам че не ви видях този път, но следващия ....ще се пръкна и аз.



Тема Re: Тетевен...семинар...нови [re: MУЛE]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано29.09.02 21:49




Нарочно го пуснах тук-да го прочетеш.
Нека те е яд.
Говорихме си с Пепси за Ошо-ееех....
А за останалото-ми що па да не се разходим малко...
Мен Птахи също не ме е канил, ама използвах троянски кон.


Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема Re: Тетевен...семинар...нови [re: Kaли_нa]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано29.09.02 22:02




Знаех предварително....Дрона ми беше казала за семинара.
Не бе....радвам ви се, не се ядосвам.
Ама ...ял съм попарите на Птахи...и не само неговите....хе хе хе
И на такива семинари, слушах, и винаги слушам, много глупаци.
.............................................
Често казано...не ме блазни това, да сушам глупаци- голяма инвестиция е това.
Пепси- не е гулак и излиза извън класацията, но той е СЪБИТИЕ.
И ако поискам ,го виждам...нямам проблеми , тези дни ще отида до Пловдив, уж на панаира, но истината е , че ще отида до Пепси....хе хе хе
Панаира ще бъде само повод.....



Тема Re: Тетевен...семинар...нови [re: MУЛE]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано29.09.02 22:10



Е ти да не останеш по-назад.
Остави ме малко да се покефя, че съм го видяла, пък ти-не...
А иначе-аз през половината време търчах по петите на Пепси...установила съм, че енергията му ми действа...лечебно... и всякак.
Присъствието му.
Ама шило в торба не стои, та успоредно с присъствието му, не спирах да го подкачам за това, за онова.
Та присъствие + разговори....напепсила съм се до козирката.

Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема Re: ами да кажа и тука тогава... :))нови [re: Kaли_нa]  
Автор Бeлия вятъp (игрив)
Публикувано29.09.02 22:55



Птахи не бил толкова страшен, колкото съм чувал в клуб окултизъм бре :)))

Даже сладур :))) Не че съм го слушал кой знае колко, аз съм твърде непослушен студент и бягам от лекции, та май само на Перица бях съвестен "студент"... :))))

Ех този Перица... Разбирам сега що МУЛЕто пише такива вдъхновени теми, когато той се появи наблизо...

Какъв прекрасен Дух, наследил нежната, усмихната любов на един от най благите учители на света Шри Чинмой! :)))
Вятърко успя и на него да зададе няколко глупави въпроса, но това не заличи изключителното усещане за човек, който носи едно ОГРОМНО слънце в гърдите си.... Аз имам едно мъниичко слънчице, а той огромно слънце... и лъчите му галят нежно, нежно.... Цяла зала пълна с мрак и тук таме някоя звездичка беше обляна от тази нежна слънчева светлина, която погълна тъмнината :)))


И сродни души, сродни души.... Господи, колко е хубаво, където и да отидеш да намираш сродни души.... С какво съм заслужил такава радост това лято се чудя... Цял живот бъхташ с един двама хора, за които можеш с напън да кажеш, че са ти близки и изведнъж почваш да откриваш навсякъде уж непознати очи и сърца, които ти обаче ти говорят "здравей, отново се виждаме...."

и не че семинарът е бил точното място и точното време... дори да бяхме отишли на село Чуйпетлово, сигурно и там щях да срещна някои или нещо...

нали писах как духовните срещи Духът ги организира? :))))))

хех :)))

И аз се чувствам мир и тишина, въпреки че ето как съм се раздрънкал и пиша безмислици като нахранено бебе, което гука доволно и игриво... :)))
Защото думите са без-мислени... Но какво от това? :))))))))



Тема Re: Тетевен...семинар...нови [re: MУЛE]  
Автор Бeлия вятъp (игрив)
Публикувано29.09.02 23:00



и аз така смятах да направя, хихи :)))))

ама много хора на тоя панаир се мъкнат /не случайно така се и нарича - панаир/ та може и да го отложа, ще е голяма лудница.



Тема Re: ами да кажа и тука тогава... :))нови [re: Бeлия вятъp]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано29.09.02 23:10



Ти присъства ли, като Птахи опита да ни обвини, че сме недисциплинирани, да ни строи в две редици, легни, стани, абе ти що не си при Висарион, бе?
...иначе шапка му свалям за хъса да събере толкова много хора накуп...мен би ме домързяло и бих се затътрила само до Перица...

Защо ми е сила да сътворя море от илюзии,когато имам сила да създам капка реалност.


Тема Re: ами да кажа и тука тогава... :))нови [re: Kaли_нa]  
Автор Бeлия вятъp (игрив)
Публикувано29.09.02 23:28



да и много се смях когато го контрира, страхотно беше :)))

честно казано аз нямам смелост да се държа така пред толкова много хора на години със стари тела и умове, чиито погледи са като чук който те удря в корема.

евала му правя и на Пепсито, че се беше нагърбил да прави медитация пред тях - поради принципа на скачените съдове атмосферата там е било голямо изпитание за него предполагам... въпреки че за него може и да не действа този принцип... хех :)))


иначе добро и зло наистина няма по принцип. само в илюзорния физически свят :))) и не бива да се съсредоточваме прекалено върху някакъв илюзорен етикет нали така. на Виско вече мога само да се смея невинно.... Аве Висса! хихи :)))))



Тема Re: ами да кажа и тука тогава... :))нови [re: Бeлия вятъp]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано30.09.02 07:12








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.