Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какво стана в тук ...нови  
АвторEлeaзap (Нерегистриран)
Публикувано17.09.02 19:17



Гледайте какво стана в Клуба. Мулето го триеха и беше интересно в Клуба, много хора идваха поне заради цирка. И хората четяха Мулето ... А сега, Мулето е свобдно да пише, пък никой (почти) не го чете. Темите на обикновените редови беинсо-дуновци са по-посещаеми.

Защо мислите, че е така?

Муле, какво е и твоето мнение по-въпроса? Няма ли да слезаеш малко при народа (клуба) за бъдеш разбран (поне малко) и полезен. Естесвено, че големия Учител винаги ще остане неразбран от тълпата, но все нещо може да се направи. Защо не пробваш? Питам те добронамерено и не съм от тези, който не те искат в Клуба. Просто има нещо неефективно в подхода ти ... Така поне се вижда отстрани.



Тема Re: Какво стана в тук ...нови [re: Eлeaзap]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.09.02 21:41




На цирк, ходят циркаджиите...хе хе хе
Едните циркаджии, правят цирка, а другите - гледат цирка.
И всички те, неизменно , пресмятат ползата и вредата от това, което става.
.......................................
Да пресмяташ ползата и да се стремиш да бъдеш "полезен"... е едно от най глупавите неща в света.
Хората са ПОЛОВИ СЪЩЕСТВА, РАЗПОЛОВЕНИ,ПРОТИВОПОСТАВЕНИ в половинките си, вътре в себе си, И НИКОМУ НЕНУЖНИ.
Кой има нужда от нещастници, които с едната половине "мислят", а с другата половина "чувствуват"..... и най абсурдно не знаят накъде да тръгнат.
Кой има нужда от нещастници, които носят нещастието в себе си, и постоянно се опитват да избягат от него....
Никой няма нужда от такива нещастници.
И дори самите нещастници, нямат нужда от самите себе си,...и постоянно се опитват да емигрират тук и там.....
Мулето не е от хората.
Мулето не се вълнува от съдбата на хората- то я знае. В това, в съдбата на хората няма нищо интересно.
.....................................
На мен тук ми е приятно.
С това въпроса и отговора са приключени- те са едно и също нещо.
.............................................................
Учителя е казал:" Да , имате нещо Божествено във вас, но вие в тази форма не сте божествени.Може ли Бог да бъде баща на такива същества, които, дори един комар когато ги ухапе, да умрират?"
...........................................................
Някой разбра ли Учителя?
Неговите ученици, разбраха ли Учителя си?
Хората не могат да разберат Учителите си, че ще разберат едно Муле, което е анти-учител....хе хе хехе х е
Хората не могат да бъдат "ефективни", сами по себе си, но търсят ефективност от Мулето...хе хПросто има нещо неефективно в подхода ти ... Така поне се вижда отстрани."- пишеш ти.
..............................
Знаеш ли, НЕ Е ВАЖНО КАК СЕ ВИЖДА ОТ СТРАНИ, важно е "КАК Е".
От страни гледат "зрителите", а те са най прецаканите от всички циркаджии.Те плащат - това се вижда не само от страни
"
Знай , че Мулето не се интересува от посещаемостта на постингите си.
Всъщнот, белите братя , "не могат да гъкнат".
И този глупак , дето пълнеше клу,ба с чужди цитати и осияния, и той спря.
Защо спря?
Защо?
Ужасно глупаво е да киснеш в този виртуален клуб.
Ужасно кисело е ,да живееш вкиснат живот.
Мулето поне по няколко часа дневно е някъде другаде си , дали на планина, дали в медитация....но не е тук - във вкиснатия дир и вкиснатия "човешки живот"...това поне се усеща.
...........................................................
Знаеш ли, че рядко пиша тук.
Защо да пиша?
На кого да пиша?
Тези полуидиоти и пълни идиоти, не могат да разберат себе си,че ще разберат Учителя или , някакво си Муле....хе хе хе хе хе
........................................................
Ти си задаваш въпрос: "КАКВО СТАВА ТУК?"...от позицията че ТУК НИЩО МОЖЕ ДА СТАНЕ...хе хе хе хе хе
ТУК Е ЕДНО ГРОБИЩЕ, пълно с "мъртви мъртъвци", които хем са мъртви, хем са мъртъвци, хем не знаят това...а когато някой им го каже, не му вярват...хе хе хе хе хе
Какво очакваш да се случи тук????
Интересно е какво очакваш да се случи на едно "гробище"...пълно с мъртъвци????
"ОСТАВИ МЪРТВИТЕ ДА ПОГРЕБВАТ МЪРТЪВЦИТЕ СИ"...хе хе хе хе
Как един мъртвец , може да погребе друг мъртвец?
.....хе хе хе хе х ех е
Няма да ти отговоря на този въпрос, щото някой мъртвец , ще прочете, и може да се събуди и да стане и да си тръгне и ......ще вземе да стресне другите мъртъвци



Тема Re: Какво стана в тук ...нови [re: MУЛE]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано18.09.02 14:23



Божке, МУ, ти ли рядко пишеш тук, бе?!?


Понякога съм нежна и добра...


Тема Re: Какво стана в тук ...нови [re: Eлeaзap]  
Авторизcтpaдaл (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 14:37



Този Елеазар който се представя тук ОНЯ ВЕЛИКИЯ Елеазар ли е (Хараш), или никът е избран по други съображения? Простете любопитството...



Тема Re: Какво стана в тук ... [re: MУЛE]  
АвторHяkoйcи (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 19:10



Брат МУЛЕ
прав си че е цирк
щото и в цирка е скучно и безинтересно
освен за деца от 5 до 8 години

А ПИШЕШ ПИШЕШ ПИШЕШ ПИШЕШ
и да нещеш нищо интересно да кажеш

Дай му да маа по цел ден СЛОВОТО

ОН със СЛОВОТО
СЛОВОТО та СЛОВОТО хммм гледаме го ние това твое СЛОВО ама.. ааъъ...

аз си ти приказвам ама ти си си FREE а за нас нема
Абе ти причинен излизаш ли
Представи си излизаме причинни и вилизаме в 2 мулета и си
тичаме по поляните(Примерно)
Пецинка Дънoвчето мнoго ги обичаше таквизи неща
ама сега го не знам ...
станал e само една мистична легенда and no more

"Някой разбра ли Учителя?"
Значи У. е мизерник и не може да ибясни и да покаже...аха..

__________________________________________

Варна край морето се намира
Муле нейде на тревата там лежи
и букви под небето то реди
прави кули, СЛОВО то гради - Дирът целия пращи

Ненадеино иде Беинсата
у му влиза в снагата
и му пуска там една идея
да извърши една повеля

Тича Мулето припряно
ту на ляво ту надясно
но накрая пак в ДИРа то лежи
и странно СЛОВО там реди.



Тема Re: Какво стана в тук ...нови [re: Hяkoйcи]  
Автор Kaли_нa (съзидателка)
Публикувано18.09.02 19:26



Варна а?
Изстрадал, а?
С многото никове, а?
Барабар с дисертацията.
По философия...

Понякога съм нежна и добра...


Тема Re: Какво стана в тук ...нови [re: Hяkoйcи]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 20:19




Ха ха ха хаха
Благодаря ти....хе хе хе хе



Тема Re: Какво стана в тук ...нови [re: Kaли_нa]  
Авторняkoйcи (Нерегистриран)
Публикувано19.09.02 09:25



нтц, а?



Тема Re: Mожеш ли да ми разтълкувашнови [re: Eлeaзap]  
Автор KAЛИ (жена)
Публикувано19.09.02 09:48



понятието "Голям Учител"?
Моля!

И кой е "НАРОДА (клуба)", моля те?!
Ти ако се чувстваш стаден тип, част от низините, нещо от "народа", какво те кара да мислиш, че обитателите на това пространство се идентифицират с този образ и че искат посещения от вида Мулчо?

Братче, не зная за другите, ама на мене подхода на Мълчо ми се нрави, ако продължи така, аз лично ще имам богат текстов материал за своята работа, той ми е обекта на изследване, бе, я се спри с тия мъдри съвети! Кой ли чете Муле?! Ми, никой, аз го чета - с отегчение, рядко, ама го каталогизирам по цикли, щото трудно мога да намеря по-подходящ обект, без да се мъкна по специализирани заведения. Мук е моето откритие и спасение от мъките да се срещам с Освалдо Риос, Нострадамус, Наполеон, Мадам Помпадур, Клеопатра(Боже, те са 3 тия!) и тем подобни екземпляри.

Без мене!!!


Тема Re: Честнонови [re: MУЛE]  
Автор KAЛИ (жена)
Публикувано19.09.02 10:02



аз май съм от пълните идиоти, ама.........моля те, Мук, пиши, не бой се, целта не е да се самоанализираме, нито да се разбираме, нито Учители да схващаме, че то взаимоспомагателната метода не е за всеки школник, обаче тъпо и упорито ние тук си ти се радваме най-чистосърдечно.
Аз даже съм си наложила да те изчета целия от есенно-зимния ти цикъл, но за целта трябва да пишеш, нали?!
Хайде, гал по ушичките, тичкай да пишеш, че си ми нужен, ей, да знаеш, че откакто те открих, много проблеми ми зачезнаха.

Ти не си дух, братче, ти си ЧУДО на природата!!!!!!
Възторгната съм като в народна песен.
А колко съм респектирана.....няма еша.......
(Моля да забележиш пасторално народната ми лексика, тя е с цел окончателно дистанциране на плебея от изящната ти словесност и опит за ласкателство)

Мук, присъединявам се към всички твои почитатели и смея да твърдя, че ги превъзхождам, щото моето почитание естествено прелива в обожание!!!!

Моля, не спирай да ме забавляваш и да ми бъдеш полезен.
Коленопреклонно ти благодаря!

Без мене!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.