Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ум ми го не побира...нови  
Автор Haтaли ()
Публикувано03.08.02 15:33



От скука в тоя съботен августовски следобед и поради липса на по-интересни занимания, се вра в разни клубове да видя кой къде за какво пише.
След като изчетох купища рецепти как се прави сладък салам и домашен ликьор, след като се удивих из колко клубове щъка адвокатина и се зачудих как помни къде е ходил, че да се връща да си чете отговорите на репликите....след като се ядосах, че са сложили модератор и на клуб Лаф да става...нищо, че за сефте го чувам тоя клуб, ама хич бива ли така....след като излових Кирето, че е модератор на Романтични души....добре ме прочетохте...и след още хиляди странствания и скиталчеста, се намъкнах в Ева и Ева....
Хвърлих едно очо и О, чудо!!!!
Муле и там заключен, бе....
Нищо че си сменил ника на Сашка....
Е а кажете сега-кое му е вредното пък там, тия девойки амазонки ли са или бъдещи майки?



Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог

Тема А БЕ БАБИШКЕРнови [re: Haтaли]  
Автор ГPИBECT ГЪ3 (Велик ГЪЗ)
Публикувано03.08.02 17:34



СЛЕД КАТО ПРОТРИ ДРЪГЛИВАТА ДУПКА ЗАВИРАНЕ НА ПОДРЪЧНИ СРЕДСТВА
РЕШИ ДА СЕ РАЗМАЖЕШ КАТО ДИАРИЯ

КОГА ЩЕ СЕ ЕБЕТЕ С ОНЯ КАТЪР - МУЛЮ, ЧЕ ДА ПРЕСТАНЕШ ДА МУ ХОДИШ КАТО ПРЪДНЯ ПОДИРЕ МУ И ДА СМЪРДИШ

ОНИЯ ТАМ СА ТОЛКОВА ДЕВОЙКИ КОЛКОТО МУЛЮ МОЖЕ ДА ГО ВДИГНЕ ДА ТИ ГО ОТПРАСКА
АМА КЛИТОРА СИГУРНО ВЕЧЕ ТИ СЕ ВЛАЧИ ПО ЗЕМЯТА И МАСТУРБАЦИЯ ПО МУЛЮ А ?

ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ "БЕЛАНА" Е НАЙ-ВЕЛИКАТА - ВИЖТЕ СТАТИСТИКАТА !!!


Тема Re: А БЕ БАБИШКЕРнови [re: ГPИBECT ГЪ3]  
Автор Haтaли ()
Публикувано03.08.02 19:19



Свирчо пъпчив, стига се вря при големите, а ходи да растеш-на колкото и години да си, акъла ти е спрял да се развива на 8.
И стига си вря тиквата в собствения си задник-вече всички разбрахме, че последният е далеч по умен и атрактивен. И че ако го нямаш, ще бъдеш една голяма плюнка, а сега си повишен в чин задник.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема И на мен умът ми не побира толкова многонови [re: Haтaли]  
Автор Kиpo ()
Публикувано03.08.02 19:46



неща,скъпа ми Цилеста,ама това е положението.
Аз си позволявам да съм простак и то само в твоите очи с един още по-голям простак-твоя гурелив гуру.
Той-с млади майки .
Така,че не виждам какъв е проблемът ти-можеше и да попиташ и щях да ти отговоря.Аман с тези "открития"...абе що ли съм седнал и аз...
И какво толкова-това с многото клубове се нарича разностранни интереси,драга ми Селеста,жалко,че момчето е заето вече



Тема Re: И на мен умът ми не побира толкова много [re: Kиpo]  
Автор Haтaли ()
Публикувано03.08.02 19:59



Ама добре де, само питах що ли е заключен в Ева и Ева.
По моите представи там би трябвало да щъкат лесбийки и това за нормалното обикновено общество си е вече достатъчно шокиращо. А и бъдещи майке не вдявам как ще станат, освен ако не се откажат от уклоните си.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Обяснявам,макар инови [re: Haтaли]  
Автор Kиpo ()
Публикувано03.08.02 20:03



да знам,че твоя Гурчо пак ще ме затапва с пъшкания и бъдещи новородени смъртничета.
Щъкат не само лесбийки а и мераклии за такива,защото по необясними донякъде причини много мъже си падат по лесбийки



Тема Re: Обяснявам,макар инови [re: Kиpo]  
Автор Haтaли ()
Публикувано03.08.02 20:04



Бреййй, на какво ли не е готова една жена, само за да пипне някой мъж...

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог


Тема Re: Ум ми го не побира...нови [re: Haтaли]  
Авторнeвидимa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 20:06



Каква е тази липса на по - интересни занимания ? То от тука по голяма скука има ли ? За какво ги четеш тези рецепти след като няма да ги опиташ никога По - добре си намери някои Адам , вместо да се луташ между амазонки и бъдещи майки . Между другото, Ошо какво казва за скуката ?




Тема Записвам си, драга...нови [re: Haтaли]  
Автор abettor (мърморещ)
Публикувано03.08.02 20:11



...записвам си. Къде ходя. И най - паче не правя копи и пейст като известните "учители".
А ти не си губи времето да се шматкаш из клубовете ами изпаневритмирай с Мулето, че пак ще хвърля слюнки за теб като се върне.
А иначе нищо ново, че "Сашка" е била в женски клубове. Аз като ви разправям, че Мулето е като минимум травестит вие не ми вярвате...





Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Записвам си, драга...нови [re: abettor]  
Авторнeвидимa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 20:23



Какво им е на травеститите ? 1 - ин травестит полага 100 пъти повече грижи за себе си , отколкото 1000 такива като теб .




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.