Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:05 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Тема Днес ВИДЯХ мулето!нови  
АвторKpykшaнkc (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 18:08



Влачеше си предницата по Пътя, впило жедни устни в аналното отвърстие на един Човек.
От време на време отпускаше, колкото да изломоти, че чака от там Мъдрост, която Иска Да Раздаде.
Много е самоотвержен, внимавайте, ще раздава!



Тема Re: Днес ВИДЯХ мулето!нови [re: Kpykшaнkc]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 19:02




ВИЕ ЗНАЕТЕ , Ч ЕТОЗИ, КОЙТО ПИШЕ ТОВА Е "ЛЪЖЛЬО"...и това му личи.
Защо смятате, че е написано това????
ЗАЩО?
Отговора е, че това, е написано от "същество", крайно засегнато и обидено на Мулето,
Мулето си "свърши работата"....и това същество, е "модератор"...в един от клубовете...
ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ
Направо падам от смях....
Благодаря ти, за посветените постинги, "братко", те показват, че ти правя неотразимо впечатление.....



Тема Re: Днес ВИДЯХ мулето! [re: Kpykшaнkc]  
Автор Kpъr (salt eater)
Публикувано03.07.02 19:04



...къчове ли?



Тема Re: ПО ЗАДНИЦИТЕ, ще ги познаете"- ИИСУСнови [re: Kpъr]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 20:41



ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ ХЕ
Н вълните на клуб ПСИХОЛОГИя, тече диспут....и коментар касаещ физиологически и психологически следствия,следствие, от неправилен начин на ЖИВОТ.
За съжаление там има скрит модератор, който модерира постингите на МУлето...което не е нищо особенно...
НОЕ СМЕШЕН ТОЗИ ДИСПОТ, както ще се убедите от следния постинг:
ЕТО ГО:
Сутринта , тук/в психологията/ имаше един психологически постинг, идеята на която беше- ВРЪЗКА НА "ВЪНШАТА ПЪЛНОТА"...с менталните качества на индивида.
Този постинг, беше посветен на КАКАТА-модератор, ОТ "РОДИТЕЛИТЕ", и идеята му беше най кратко следната.
ДЕБЕЛИТЕ ХОРА, НЕ СА "УМНИ"...като за доказателство за това, приведох примера, ЧЕ НЯМА ДЕБЕЛ И ТЛЪСТ ГЕНИЙ , както и ДЕБЕЛ И ТЛЪСТ ПЕТЕЛ- в смисъл има петли, които са дебели и тлъсти, но те не са петли в истинския смисъл на понятието ПЕТЕЛ.
Каката, като дебел и тлъст индивид, НЕ ПОКАЗВА КАЧЕСТВАТА ДОРИ НА УМНА ПОРОДА СЪЩЕСТВО.
Ако беше умна поне малко ТЯ МОЖЕШ Е ДА ИЗБЕГНЕ ТОЗИ ПРЯК КОНФЛИКТ С МУЛЕТО.....такъв конфликт не е възниквалл с "никого досега" , освен с КАКАТА.....
Защо възникна конфликта?;
ЗАЩОТО КАКАТа Е ДЕБЕЛА И ТЛЪСТИЧКА, а следователно и не особенно умна и тя не успя да избегне това нейно разголване, на някои атрибути от телесата и...
КАКАТА НЯМА УСЕЩАНЕТО ЗА ТОВА ЧЕ НЕ Е УМНА И НЕ ВЪЗРАЗЯВА В СЪЩОТО ВРЕМЕ, ЗА ТОВА ЧЕ Е ДЕБЕЛА Е ТЛЪСТА....ТЯ СИ ГО ЗНАЕ САМА.
Никой до сега не оспори твърдението на МУЛЕТО, че каката е тлъста и дебела.
Дори и самата кака, не посочи колко е висока и колко "кила" носи в килотите си, но те не са малко явно.......
Злите езици твърдят, че когато КАКАТА си простирала КИЛОТИТЕ НА ПРОЗОРЕЦА, слънцето "залязвало "...от неудобство, ча това, че неговите килоти, били по малки от тези на Каката

От цялата тази работа следва, ЧЕ КАКАТА "КРИЕ НЕЩО СИ " ТАМ В КИЛОТИТЕ!!!!
За разлика от АДАМ И ЕВА, които се устроили, някога, с по едно смокиново листо, при Какат нещата били много по велики.....ВЕЛИКА ЕВОЛЮЦИЯ ВЕЛИКИ КИЛОТИ....и то "адвокатски килоти"....
ПРедставете си, какъв адвокат е КАКАТА, а тя е адвокат на ЦЪРКВАТА НА АДВЕНТИСТИТЕ....след като не се обажда и не казва нищо в своя защита или поне за свое опрвдание, относно размера на "килотите" си...хе хе хе .
Вероятна причина за това , е възможността , килотите на Каката,, да са по високо от нивото на ушите и очите и, ...или обратното, ушите и очите на Каката, , да са по низко от нивото на килотите
Във всеки случай.....явно, нещата ТУК силно са разтревожили каката , и тя е намерила своето "убежище"...и тихичко си подпръцва в тишината...[smeq se
Защо изчезна постинга на Мулето?????
Мулето знае защо.
Защото истината не е приятна на никого.
Да бе....трудно е да се стопанисва и храни такъв задник...още повече , кагота е качен на "токчета"...и облечен в светли цветове, за да изглежда по малък.
Не е важно как изглежда един задник, а какъв е ТОЙ.
"Задника" е ВСЕВИДНО доказателство, за този, който го влече и носи , пъшкайки и потейки се....
Задника ОБВИНЯВА НОСИГЕЛЯ СИ И КАЗВА:
Този , който ме носи е ГЪЗ!
Този който ме носи, че "натиска" постоянно надолу, и ме тормози, ама и аз, като задник, не му оставам длъжен!!!!!Аз го правя за смях и съжаление!
И аз го тагля надору,надолу...надолу....
ТОЙ МЕ ХРАНИ И ОТГЛЕЖДА НАСИЛА.......ама аз- задника , го тормозя цял живот.ПРавя го за смях и съжаление и него и децата му...защото не може да ме скрие.....
Няма да ви пиша , за "секса%, който правят хората с голями задници...хе хе хе хе хе ...щото това не е секс, а МЪКАААААА....хо хо хо
Това, със задниците, излиза далече навън, от личността на КАКАТА?!!!
Това се превръща в "национален" въпрос.
Защото статистиката твърди, че голяма част от българите били с ОГРОМНИ ЗАДНИЦИ, защото , самите те ...били огромни задници.....
"По плодовете им, ще ги познаете"- казал е Иисус....и е имал предвид и задниците на хората...защото и задника е "плод"...от плът и кръв....
А поговорката :"ВИЖ МУ АКЪЛА И МУ КРОЙ ШАПКА"....може да се изрече и така:
"Виж му задника и му скрой килоти".....
ЕЕЕЕЙЙЙЙ...голям адвокат- ГОЛЕМ ЗАДНИК....голама "КАКА"...ееейййй- брай...
голема "КАКА"...големи килоти...ето защо АДАМ И ЕВА ИМ Е СТИГАЛ ЕДИН ЛИСТ СМОКИНЯ, а на "КАКАТА"... и трябват чифт АДВОКАТСКИ КИЛОТИ...
И на килотите пише с ЕЕЕЕЙЙЙ ТАКИВА БУКВИ:"АДВОКАТСКА КАНТОРА по тъмни и задни работи"
ПОЗДРАВИ ОТ МУЛЕТО....


Ха благодаря ...и ако ми изтриете постинга, ЩЕ МИ БЪДЕ КЕФ, да ви изпиша още един.......
ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА ХА







Тема Мулето е тлъст капут.нови [re: Kpykшaнkc]  
АвторФepвekc (Нерегистриран)
Публикувано03.07.02 21:25



Спукан.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.