Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли още дебели...  
Автор Oro (коректен)
Публикувано11.06.02 01:02



?
Които отхвърлят живия Учител?

" Open your mind for the Beauty inside "

Тема Re: Има ли още дебели...нови [re: Oro]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 06:40




Орчо , ...погледни си снимката...ти не си дебел....ТИ СИ ТЛЪСТ...
И се услушай как дишаш- та чак хриптиш...тежко ти е мама....тежко ти е, съчувствувам ти....
Ама тези тънички и космати краченца....хе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо ох , и забравям за всички твои несъвършенства....



Тема Re: Има ли още дебели...нови [re: MУЛE]  
АвторДжимa (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 06:46



а, то бива любов към ближния, бива, ама......



Тема Re: Има ли още дебели...нови [re: MУЛE]  
Автор _Kat_ (дива)
Публикувано11.06.02 09:23



Муле, що не кажеш нещо?

I love this game!


Тема STRANNOнови [re: Oro]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано11.06.02 10:13



Vseki pat kato vljasa v tosi klub dobivam DRUGO chuvstvo kam TOSI DANOV....


medea


Тема Re: Има ли още дебели...нови [re: MУЛE]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано11.06.02 13:51



"Лудото само се обажда" казва народа....
Клепоухи, твърдоглави, задръстен мошенико фалшиФ,
Орчо , ...погледни си снимката...ти не си дебел....ТИ СИ ТЛЪСТ...
......Ама тези тънички и космати краченца....хе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо ох , и забравям за всички твои несъвършенства....

Погледни си .........грозния поглед, който търси и вижда само грозното в живота!!! Оро е строен и с хармонично тяло. "Краченцата" му за които си се лепнал като муха на лайно вече от месеци - са стройни и прави, красиви и финни крака на човек на изкуството. Също и цялото тяло на Оро. Я си огледай уродливото тяло на брадато бостански плашило.
Защо изпитваш ужас от мисълта да го покажеш на хората тука, а?
Хей, мутант,
Ние не сме дошли на тоз свят да си правим телесно ревю.....УСЕТИ това!!!
Безчувствен задръстен от собствените си фантазии мутанте !!!

Прочети се:
Автор
MУЛE (Нерегистриран)
Публикувано
11.06.02 07:09

........... Усети същността, а не дребните неща.....

...................

"И се услушай как дишаш- та чак хриптиш...тежко ти е мама....тежко ти е, съчувствувам ти..."
Дишането на Оро е тихо, плавно и хармонично........почти бездиханно. Хриптенето, което чуваш е от твоето собствено дишане + болната ти амбиция да се правиш на ясновидец.....

"Ама тези тънички и космати краченца....хе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо ох"
хе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо оххе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо оххе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо оххе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо оххе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо оххе хе хе ех ех ехех , ме изваждат от равновесие....хи хи хи хи хи хи...хо хо ох
ме изваждат от равновесие
ме изваждат от равновесие
ме изваждат от равновесие
ме изваждат от равновесие

Как е възможно нещо да те изважда от нещо в което НИКОГА НИТО СИ БИЛ НИТО СИ ИМАШ ХАБЕР КАКВО Е ?
Как е възможно нещо да те изважда от нещо в което НИКОГА НИТО СИ БИЛ НИТО СИ ИМАШ ХАБЕР КАКВО Е ?Как е възможно нещо да те изважда от нещо в което НИКОГА НИТО СИ БИЛ НИТО СИ ИМАШ ХАБЕР КАКВО Е ?Как е възможно нещо да те изважда от нещо в което НИКОГА НИТО СИ БИЛ НИТО СИ ИМАШ ХАБЕР КАКВО Е ?Как е възможно нещо да те изважда от нещо в което НИКОГА НИТО СИ БИЛ НИТО СИ ИМАШ ХАБЕР КАКВО Е ?
Как са жена ти и децата ти, които напусна, за да гониш Михаля?
Още ли продаваш онези устройства за засичане на радари, с които допринасяш за увеличаване на катастрофите и избиване на омразното ти човечество....Лъскаш ли джанти и..бастуни...още. Как се препитаваш - без да работиш за пари? Или я караш на подаяния.....като куците и сакатите.
Я разкажи на твоите фенки повече за себе си и.....как от един най-обикновен номенклатурен червен мафиот се трансформира в НАЙ-ВЕЛИКИЯ ТЪЛКУВАТЕЛ НА ВСИЧКИ ПИСАНИЯ И ДУХОВЕН ВОДАЧ-ПРОРОК И ВРАЧКА.
Много интересна трансформация.....

" Open your mind for the Beauty inside "

Редактирано от Oro на 11.06.02 13:57.



Тема Re: STRANNOнови [re: Medea_forever]  
Автор _Kat_ (дива)
Публикувано11.06.02 14:05



... за съжаление... Просто тук няма почти нищо за/от Учителят Дънов за да оставаш с подобни чувства към него...

I love this game!


Тема Re: Има ли още дебели...нови [re: _Kat_]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 20:27




Захласнат съм , от формата на ОРО-като "контрабас", застанал на две крачета, едното от които е преплетено около дугото...
Нали си представяш, "контабас" на един крак...и хем контра и хем бассссс
Типичен ОРО-контрабас, по хавлия,...който заплаши да ме бие , когато ме срешне из София.
Какво още да ти кажа, освет това, че кракът на контрабаса беше космат...



Тема Re: Има ли още дебели...нови [re: Oro]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 20:31




ХА ХА ХА ХА ХА ХА Х АХ ХА ХА
ОРО ...плача от смях...хе хе хе хе хе
Батка....пак те изкарах от обувките....хе хе хе хе хе хе
ОРЧО БАТКА, слаби са ти ангелите бе....хи хи хи хи хи хи их ихи
Имаш проблем с ангелите си ОРЧО МАМИН.....хе хе хе хе хе хе ех
Който вижда , нека чете....хи хи хи
Който чува, нека се смее.....хе хе хе хе



Тема Re: STRANNO....ясно е...нови [re: Medea_forever]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано11.06.02 20:34




Ама какво общо има Дънов с това?????
Учителя е казал че "не е Дънов"....хе хе хе
Той казва "Петър Дънов умря преди 20 години."
След като Петър Дънов е умрял....то защо пишеш за него




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.