Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakvi [re: Detelin-4eren Brat]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано06.06.02 15:07



От определение никой човек не се е спасил... дори ти си се определил като Черен Брат



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: Detelin-4eren Brat]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано07.06.02 06:49




Много пъти вече ти намеквам, че имаш проблем със СЕКСА....
Ти си зависим от него....но това е до време...
Прекаленото пирвързване към тази тема...."именно към тази тема"... е много показателен пример.
Добре дошъл тук.
Тази тема много те вълнува. И това си личи.
Медитирай върху това и ще усетиш ....поне малко от това , за което ти намеквам.
Секса е следствие- той не е причина.
Ако инжектираш на един труп хормони...знаеш ли какво ще се получи?
Ще се получи самоходен труп- "хора" ...това ще се получи.
И хората, ще си разнасят хормоните и ...в зависимост от това, кои хормони преобладават.....ще имат различно поведение.
Някои трупове, се изживяват като мъже.
Други трупове- като жени....



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: Detelin-4eren Brat]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано08.06.02 21:20



Хей, не се обиждай, но ми напомняш на МУУН

Какъв беше смисъла на цялата ти тема?



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: Detelin-4eren Brat]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано09.06.02 13:48



Добър ден.
Сериозни въпроси поставяш тук пред нас. И ги поставяш по един блестящ начин. Нищо не е случайно. Една част от картината изглежда точно така както ти я описваш. В теб има достатъчно количесто интелигентност и това е причината да зададеш тук тези въпроси и да насочиш вниманието ни към тях.
Аз много се пазя да не огранича виждането си само в една част от картината и същевременно зная, че никога няма да имам цялостен поглед върху нея.
Аз съм същия като теб, но гледам в друга част на картината и ти ме обвиняваш, че не виждам истината? Двамата с теб си приличаме по това, че не виждаме цялата истина? Различаваме се по това, че аз не смея да кажа, че това което виждам е цялата истина, а ти го казваш! Как и защо се получава тази разлика, е част от картината, която аз не зная. Ти също като мен не знаеш тази част от картината и това е втората ни прилика!
След като се опознахме и сравнихме един друг , ни остава да разберем защо след като ти и аз обичаме свободата сме различни по това, че аз примам хомот, а ти го отхвърляш?
Аз дълго време живях без хомот "свободен" , омръзна ми тази ограничена свобода изпълнена със страдание. Реших да опитам да съм и малко с "хомот" за да видя и тази част от картината, да мога да сравня, да определя и да избера по- доброто за мен без да ми пука за света, даденостите, фактите и логиката.
Най - голямата разлика между мен и теб е че аз опитах и от двете, а ти си само свободен без хомот! На мен ми се даде според желанието ми да видя две части от картината, а ти виждаш една. Та, ако желаеш да говорим пак на тази тема, приеми за малко хомота, избери каквото ти се избира и заповядай на разговор.
Според мен свободата на хомота е че ми дава отговори и ме води към интересни, полезни за мен неща по един лек път, а свободата без хомота ми носи въпроси, страдание и болки.
Още една прилика между нас е , че и двамата с теб страдаме и още една разлика е, че аз зная защо, а ти не знаеш. Не знаеш защото си без хомот.
Като приемеш хомота за малко, ще можеш да ми кажеш как е и при теб и какво и защо избираш. Така както си сега никога няма да разбереш нито мен, нито каквото и да е , освен ограниченото което виждаш!
Иначе си прав! Всичко е така както ти го казваш!
Със здраве!



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: ПЪTниk]  
Автор Haтaли ()
Публикувано09.06.02 15:47



Много хубаво казано това за хомота и свободата. Аз пък съм трета страна-тая, която е живяла все свободно, но вече е дошла до извода, че е редно да нахлузи и хомота. Готова за хомот, така да се каже.



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: Haтaли]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 22:05




"Живеете минал живот"-Учителя
В смисъл, не живеете ТУК И СЕГА, а някъде в миналото.
"Готова за хомот, така да се каже. "....не само че си готова, ти си с хомот.
Ти отдавна си с хомот, който хомот, ти създава впечатлението за свобода.
Не е вярно това, което си написала :"Аз пък съм трета страна-тая, която е живяла все свободно"
Този който познава свободата, хомот не слага....
Той през смъртта минава, но хомот не слага....
Има много видове хомоти.
ХОМО-Т..."хомо - сапиенс"- това е форма на хомот....форма а не същност.
И "сексуалната зависимост", си е зависимост- част от хомота...., защото .... не ми се пиша защо.
Няма да цитирам Учителя, който казва, че който е зависим от жена си,или от жена, не може да бъде "ученик в учението".
Нека първо, този, който е ученик , да си изкара учението при жените и при жена си.....и да не досажда на околните, със болестното си състояние, наречено "секс"....сополи и секрети....
Нека това , да не засяга никого....то не ангажира никого с нищо....



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: Haтaли]  
Автор Kpъr ()
Публикувано09.06.02 22:08



похвално желание!



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: MУЛE]  
Автор Haтaли ()
Публикувано10.06.02 11:53



Да ти е хрумвало, че да си свободен с хомот е цяло изкуство?
А да ти е хрумвало, че всички сме с хомоти по един или друг начин-та дори и ти?
Относно свободата и хомота имаш два варианта-да се самозаблуждаваш, че си без хомот и свободен и да се научиш да бъдеш свободен дори и с хомот. Да отричаш, че си с хомот и да приемеш хомота и постигнеш свобода дори и с него.
Ако перефразирам една моя опашка, изречена от Ошо-Ти може да си мислиш, че си без хомот, но не можеш да бъдеш наистина без него.
Истинската свобода идва едва след приемането на хомота.



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: ПЪTниk]  
АвторDetelin-4eren brat (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 15:49



Uvajavam titani4nite ti usilija,da objasni6 s dumi NEOBJASNIMOTO.....Temata ne be6e seriozno pitane.....prosto edna "zaka4ka"....Radvam se ot du6a,4e ima su6testva koito polagat titani4ni usilija.....zna4i si na edin ot bezbroinite PUTI6TA.....za....NIKUDE.......spomni si prit4ata za Sizif .....Nai-hubavoto na sizifovskite usilija e kogato.......spre6 s usilijata.....Njakoga se opitvah da "se promenja"......sega ve4e sprjah i SE SUGLASIH sus sebe si ........Vklju4itelno tova,4e sum jenkar,pija rakija i bira kato za svetovnoto po futbol,pu6a treva,jam svinski purjoli.......i o6te kup "poroci".......ZA6TOTO TAKA MI HARESVA.....hahahahahaha.......Putni4e,Bratko,.......jelaja ti Mir .......ti razbira6......



Тема Re: Zdraveite,Dunovisti.......ima li njakakviнови [re: MУЛE]  
АвторDetelin-4eren brat (Нерегистриран)
Публикувано10.06.02 15:52



Njama za6to da pi6a tuk,kolko mnogo te obi4am.....ti go znae6 i bez tova.......kak njama da te obi4am.....nali TI si.......AZ.....Samo bih jelal da ti oburna vnimanie kum tova,4e Vsjaka forma na AZ-a moje da bude v opredelen moment U4ITEL....dori vsjaka jena,s kojato ni razdelja samo stenata na kondoma.....i v neja moje da se otkrie U4itel...Meditiraiki vurhu napisanoto ot teb po-gore,use6tam,4e prez goljama 4ast ot nastoja6tija si jivot si izpitval vopiju6ta nujda ot takiva "u4iteli-jeni"......ama ne6to vse ne ti e dostigalo.....tvurdost li???.......santimetri li????.....koi znae...hahahaha.....moje bi samo ....U4itelja.........................................PEACE,Brother




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.