Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Сектата на Муле  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 02:11



Доколкото разбрах вашата секта е нова. Кажете ми за вашите вярвания моля.



Тема Трансформациите на Оронови [re: пeпeляшka]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано16.05.02 02:24



Охо, Орчо Не знаех, че в полунощ се превръщаш в Пепеляшка...



Тема Re: Трансформациите на Оронови [re: ЧИCTAЧA]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 03:43



А кой е Орчо? От вашта секта ли е? И кой е "Чистач" ? Практикувате ли убийства и самоубийства в сектата? Кои са "Трите тъщи на Оро" ? Гладувате ли? Дишате ли? Кво правите всъщност? Много ми е интересно?



Тема Re: сектата на "Муле" и "Чистач" и "Три тъщи"нови [re: пeпeляшka]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 14:44



Това ли е

на сектата на "Муле"+"Зинаида" + "Чистач" + "Три тъщи" и др.?



Тема Re: Не съм от сектата !нови [re: пeпeляшka]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано16.05.02 17:00



Моля те да не ме причисляваш към тази секта.
Нямам нищо общо с тях!

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: Сектата на Муленови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 20:46




Благодаря за отравения въпрос.Той е напълно уместен....

Мулето е отявлен сектант и създадената от него секта, прилича на фирма...ха ха ха ха , занимаваща се, както всяка секта, с лъжа и измама....хе хе хе .
Целта на сектата , са пари и търговски ценности...които , да издържат сектантите, работещи в тези секта, срещу пари и заплати.
В сектата се постъпва с молба и автобиография, и няколко препитвание и уточняване на общите интереси.....
Някои сектанти, дъргат да наричат сектата си "братства"...което си е лъжа.
Учителя е казал и КАЗВА и сега: "Вие не познавате братството и не знаете нищо за него.На земята няма братство и сестринство"
Други наричат сектите си - "семейства" и правят мафия, на семейна основа.
Трети наричат сектите си "ашрами"......и т.н.
Ние не сме дорасли , до такива духовни измерения.....с малки изключения, сектата се държи на основата на парите и интересите.....както и всички фирми ,семейста, мафии, държави...и всички структури....
Благодара за въпроса



Тема Re: Трансформациите на Оронови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 20:54




Оро е кандидат - убиец на Мулето.
То е кривоглед, кривоход, и освен това е дебел...и не може да тича бързо...
Освен това, Оро има много багаж- три жени, три тъщи, деца и внуци вече...хи хи хи хи , които му пречат да бъде повратлив....а и свири на "цигу- мигу"...а знаеш, тези които свирят на цигу-мигу, стоят на едно място.....хе хе хе хе
Чистача, се прави на чистач.Той не е чистач, той гъделичка Оро, та оро, когато го гъделичкат ...се "изпуска"...в най травиялния смисъл на тази дума.
Всъщност, чистача не мисти, а мърси,защото той ,е втори мръсник тук, след Мулето, което мърси клуба, дърпайки Оро , за опашката.....
Ако Мулето не беше тук, и ОРО нямаше да бъде тук....Мулето е първия мръсник, а чистача- е от останалите мръсници, както казва ОРО.
Убииствата и самоубийствата , са ежедневие при нас.Ние , ги нямаме за нищо...те са фасулска работа....хе хе хе постоянно се убиваме и самоубиваме, но сме безсмъртни и възкръсваме....хе хе хе хе х е
Много ти е интересно, пишеш ти,констатирайки това ,и то е , щото има защо....ако нямаше защо, нямаше да ти е интересно.....



Тема Re: сектата на "Муле" и "Чистач" и "Три тъщи"нови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 20:57




Ние -сектантите, сме много .
Но наяве излизат само част от тях...начело с Мулето, Оро и цялата друга паплач....хе хехе
Не чети тук...бягай надалеко, щото е опасно .......
И не задавай въпроси....щото един задаваше въпроси, задаваше въпроси , задаваше въпроси....и взе че ....умря.....



Тема Re: Не съм от сектата !нови [re: Oro]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано16.05.02 21:00




Оро във всичко, със всичко ...и навсякъде лъже.....хе хе хе хе
Той , е въ заговор с Мулето, да правят каламбур...и да "обират" тези, които ги четат....
Двама престъпници-Муле и Оро, събират зрители, и докато зрителите гледат, останалите крадци ги обират....хи хи хи хи хи



Тема Re: Сектата на Муленови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 02:02



Извинете, че пак Ви безпокоя, но искам само да попитам вие руснак ли сте? И от колко години живеете в България. Езика почти го докарвате.
И имате ли планове да променяте света и как ако не е тайна? Женен ли сте за Зинаида или сте роднина само? Благодаря предмарително за вниманието.



Тема Re: Трансформациите на Оронови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 02:34



Прощавайте г-не но не разбрах....този Оро и той ли е магаре, защото говорите за опашката му? Всички от сектата животински прякори ли имат? А Оро той харем ли има както казвате? Щом не е от сектата ви защо го мразите? А вие щом сте мръсници и убийци не сте ли преследвани от закона? Практикувате ли групов секс? Просто ми е интересно много?



Тема Re: Трансформациите на Оронови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 06:33




Ако не си усетила....това тук....си е групов секс...хи хи хи хи
Явно си усетила, след като поставш въпрос за груповия секс ....
Такива ми ти работи......а това че не разбираш ...Е ДОБРЕ....явно имаш проблем с разбирането....но не се притеснявай...това не се лекува....
Тука, точно такива сме се събирали и се събиране- неразбиращи и ....то такива-"малко, средно и мното"....тъпички...отпусни се и бъди част от нас....
Отпусни се ....и не задавай повече въпроси.....



Тема Re: Сектата на Муленови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 06:47




Както се ориентирам вече , по въпросите...ти си от "нашите"...от сектантите.
За да бъдеш сеткант, е задължително условие е , "да си глупавичък и ограничен".
За да бъдеш семеен, е задължително услоние е , "да бъдеш глупавичък, нещастен и ограничен."
Да бъдеш пепеляшка, да се считаш з атакава, в такъв красив момент....е задължително да бъдеш "сляп, глупав, нещастен и ограничен".....и точно такива същества, стават сектанти....и получават заплата и пенсии за това.....
Заплатата , нее само финансова....тя е и духовна......
Езика.... почти го докарвам.....и външния вид, почти го докарвам....ПОЧТИ ама все нещо , не успявам до края....и винаги личи, че не съм нито българин...нито руснак....., усети това, не съм нито българин, нито руснак, щото да наричаш и продоляш така, нещо, което не си...е признак на ограниченост, глупост, тъпота и слепота....
Добре дошла между нас.....и приеми мястото, на което вече си....
Добро утро ....светъл ден....



Тема Re: Трансформациите на Оронови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 00:46



Г-н Муле, вие като водач на тая ваша секта бихте ли ми обяснили вашите становища относно музиката. Виждам, че се подигравате на Оро, че свирел на цигулка като професионален музикант. Нима това е за подигравка? Да имаш талант да свиришна един инструмент или да пееш не е ли дар от Бога? Вие ако не умеете тези неща, защо се подигравате на тези, които имат тази дарба? Вашата секта - против изкуствата лие?



Тема Re: Сектата на Муленови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 00:53



Г-н водач на секта, ще ви попитам пак, че не разбрах, като пишете:"не съм нито българин...нито руснак....., усети това, не съм нито българин, нито руснак, щото да наричаш и продоляш така, нещо," - това значи ли че сте
косовар или сте турчин може би? И какво значи думата "продоляш" ? Това
да не е някаква свещенна дума? Извинявайте за безпокойствойто.



Тема пепеляшката орчо...нови [re: пeпeляшka]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано18.05.02 02:54



Виж се, Орчо, колко си прозрачен Мъчиш се да докараш друг стил на писане, за да не личи, че ти си пепеляшко, но не можа да изтраеш дълго. :
"Г-н водач на секта, ще ви попитам пак, че не разбрах, като пишете:"не съм нито българин...нито руснак....., усети това, не съм нито българин, нито руснак, щото да наричаш и продоляш така, нещо," - това значи ли че сте
косовар или сте турчин може би? И какво значи думата "продоляш" ? Това
да не е някаква свещенна дума? Извинявайте за безпокойствойто."
И цитираш Муле, че и питаш коя ли ще да е някоя думичка... С други думи това си е стандартен твой постинг. Само не ми стана ясно, защо пишеш с ник "пепеляшка". Вземи си уточни пола или поне тук, в клубовете не показвай тези твои транссексуални предпочитания. Помисли и за това, че излагаш учителя си.



Тема Re: Сектата на Муленови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 06:25




Ти си между нас....и си чучнала , като писано яйце в чиния...ха ха ха
Нали знаеш, какво ги правят писаните яйца?
Някои от тях ги хвърлят на боклука...след като престоят дълго време.
Не съм и косовар, не съм и виетнамец....муле съм...
Добро утро ....добре дошла, пак , между нас....



Тема Re: кой те пита тебе?...нови [re: ЧИCTAЧA]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 13:38



Г-не аз разговарям с Муле а не с вас и не ме интересуват вашите халюцинации. Запазете си ги за себе си.



Тема Re: Сектата на Муленови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 13:47



Г-н водач на сектата благодаря за вниманието, но аз си купих една книжка на учителя Беинса и като я чета откривам прекрасни неща, които
са съвсем различни от вашите тълкувания тук. Вашата секта има ли за цел да се бори против всичко казано от учителя? Напр. научих, че и той е свирил на цигу-мигу а вие отрекохте на този Оро правотосъщо да свири.
Също вие отричате пълните хора а вашата секретарка и най-върла поклонничка научих че също е пълна.
Не ми казахте какви са целите на вашата секта и защо се събирате на рупите и мадарски конник....какво има по тези места? Ако вярвам на думите ви, че сте като фирма - може би тълсите заровени съкровища?
Имам един братовчед, който може да ви набави металотърсач.



Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: ЧИCTAЧA]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано18.05.02 14:36



Момченце младо и зелено и сакато, дет си се юрнало да се правиш на ченге и агент от разузнаването. Чуй батко си/чичо/дядо Оро какво ще ти каже:
Не се юрвай да чистиш къщите на другите - почисти своята, че е потънала в мръсотия !

Или ще кажеш: Ние от сектата на Муле това правим - надничаме в къщите на другите само и съдим ли съдим. Към своите къщи не поглеждаме. И не
даваме никой да поглежда. Така ни е научил Гуру Муле! Тва прави той - тва правим и ние.....

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 22:35




Трябва да съм много глупав, за да отговарям на такива глупави постинги.
И вероятно е така.....признавам си.
Толкова дълго време, живея с глупаци и съм един от тях, че вероятно съм се сраснал с глупостта....
Не може да е иначе, след като толкова време , се връзвам да "играя" с теб.
.................................
Но не ми е неприятно.
Приятно ми е...УСЕТИ ТОВА.
Написах ти един постинг....да знаеш, че понякога и глупостта може да е полезна....в желанието си, да ти отговоря на глупостите, вероятно ги разбирам по добре и ми стават по-ясни и на мен....
Ако продължаваш в този дух....може би....ще затъпея още повече и ще взема наистина да отворя една секта...хе хе хе , която обаче , с нищо не може да измести останалите секти....
Днес, в колата ....слушам музике и си мисля за теб.
Слушах Елтън Джон....и му четях мислите.....занеш , той е обратен...в смисъл, не знае точно какъв е ....и това се хваща в песинте му...в музеката му.
Всеки музикатн, излъчва това, което е вътре в него самия.
Той не може да излъчи друго , освен себе си.
В този смисъл, музикалната индустрия.....АТАКУВА ПСИХИКАТА на слушателите си, рави и зависими от ....себе си.
Да не ти говоря, че с музиката може да се управляват хора.
Сталин добре е знаел това и го е практикувал, правейки хората зависими ..
Учителя също го е практикувал, но в обратна посока.
Той е разкрепостявал хората около себе си...връщал им е загубената свобода.
..........................................................
За да върнеш на някого нещо, ти трябва да го имаш.
Не можеш да върнеш нещо, което ти самия го нямаш.
Сектите , не могат да съществуват, ако хората САМИ НЕ СЕ ВРЪЗВАХА КЪМ същества- лъжльовци.
Днес, гледам една "гадателка"-ама не циганка,, със един "Сфинкс"-статуя...пред църквата на Ванга.
Свенкса предсказва за любов, за пари, за бъдеще и за минало....хе хе хе
Стои Сфинкса, и дебне "жертви"...а наоколо е пълно с такива жертви.
Те идват от далече, само и само да станат жертва.
И се заприказвах с една циганка, знаеш циганите се прословути в педсказанията....

И тази циганка ме пита, -"Вялваш ли, че този сфинкс, може да предсказва бъдещето?"
Дори циганката, която знае за какво става въпрос, беше раздвоена ха ха ха
Викам и ......"Абе ти, да не си забравила циганските си номера, че да се хващаш на същите номера...хе хе хе "
И аз така...май съм толкова оглупал, че съм паднал и под нивото на циганите, щом като така ме гъделичкаш.....хе хе хе хе хе хе
Гъдел ме е ....внимавай...че ще взема да си направя една секта, на глупаците и ти май.....ще вземеш едно от първите места след мене.....




Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 00:17



Г-н водач на секта вие пак не ми отговорихте на въпросите? Винаги ли се изнизвате по такъв начин? Явно не сте изровили никакво съкровище на рупите защото бяхте изпълнен с човеконенавист в описанието си за там.
Защо мразите хората толкова? Представям си една среща между вас и Бин Ладен може да видите двойника си в него? И все пак защо мразите хората с музикални дарби? Дали защото Бог не ви е дал такава?
Наистина ли ви се вижда света толкова черен и хората толкова ужасни?
този Пасажер написа за слепотата тема. вие не мислите ли че сте напълно сляп за красотата за да имате претенции за водач на секта? Накъде водите членовете на сектата ви?



Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 06:35




Явно имаш проблеми със зрението
Може би, очичките ти, са пълни с пепел- вземи ги измий...и се върни, да прочетеш това, което ти написах в предишния постинг....
Не си удряй главата в дървото ....на покрива...., хайде ...то е дърво, поникнало е някъде на някъкъв си покрив, ама ти какво правиш там-на покрива...а и защо си удряш главата в него.................



Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 15:34



Усетих, че сте доста разярен отвътре - но аз не съм виновна.
Аз само ви питах:
"Защо мразите хората толкова?.........
"И все пак защо мразите хората с музикални дарби? Дали защото Бог не ви е дал такава? вие с какво се препитавате напр.Чух че с мафиотска дейност.....
Наистина ли ви се вижда света толкова черен и хората толкова ужасни?
Този Пасажер написа за слепотата тема. Вие не мислите ли че сте напълно сляп за красотата за да имате претенции за водач на секта? Накъде водите членовете на сектата ви?"



Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: пeпeляшka]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 11:51



Какво се скатахте пак г-н водач на секта Муле? Чакам смислен а не абстрактен отговор. Точен отговор!



Тема e basi temataнови [re: пeпeляшka]  
АвторKillmister (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 08:21



Ами вашата секта ако не друго поне засега практикува новите серии на дързост и красота:)).

Искам муле да те питам нещо:
Какво казва учителят за майтапа. Майтапа като факт от човешките взаимоотношения или може би емоцията и енергията която влагаме в него?

Абе аз май нищо не попитах ама ще се радвам да драснеш нещо:))

killed by mister



Тема Re: e basi temata...хе хе хенови [re: Killmister]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 16:41




Ние всички, ....отгледани и отхранени от "майки"....сме "майтапчии" и "маймуни"...
Не си ли се замислял върху това????
Ако Господ не се грижеше за нас, какво ли щяха да направят майките ни?
...............................
А ние си мислим, че майките се грижели за нас....ГЛУПОСТИ...хе хехе
...............................
Една гарга, си имаше гнезно, близо до мястото, на което играем паневритмия.
Онзи ден, чуваме и виждаме , че гаргата много се пеняви...ядосва се, скандира като Оро и пепеляшката...и едва после се усетихме, че гарджето и е паднало от гнездото.Понеже наоколо имаше кучета, гаргата се опитваше да ги прокуди от гарджето и, ама ставаше точно обратното.
Измъкнахме гарджето от устата на кучетата цяло и го оставихме на едно дърво, където то умря.Явно е получило "разрив на сърцето", щото , докато го монтирах на дървото, гледаше, като Тодор Живков, на последния конгрес на БКП.
Какво направи тази гарга-майка?
Нищо не направи "мама гарга", въпреки че се опитахме да и помогнем и на нея и на гарджето и.....
Вече втори ден, стои до нас, и през цялата паневритмия се кара с кучетата, застанала на най низките клони на някое дърво и им обяснява нещо свое си..........
Ти забелязал ли си , как гледат хората, когато дойде смъртта????
Много смешно гледат...като наакани деца...
Ето това е майтап....май-тап...май-тапата-изпадна...и "духа" излезе на свобода.
А преди това, къде е бил Духа и защо е бил там-в тялото?????
Имало си е причини за това....
Учителя е бил весело същество.
Тези които пишат за него, ЛЪЖАТ...той не е бил толкова дървено сериозен.
Само същество, което може да се надсмива над себе си, и то от сърце и душа, е в състояние на преодолее бариерите, които е преодолял ТОЙ.
Той е бил и е свободен.... не е робувал на представи ....
Ако си сериозен, ....жална ти мама....
Когато се поднасям тук с ОРО или пепеляшка....всъщност се поднасям първо със себе си.
МАЙ-МОЙ....МАЙН....всъщност...много е сериозен въпроса ти....и е хубаво.. че ти е дошъл в главата.





Тема Re: e basi temata...хе хе хенови [re: MУЛE]  
Автор Killmister (hail raiser)
Публикувано04.06.02 07:30



Ами така си е, то си е част от нас майтапа. Ама тва дето всяко нещо дето си си го помислил е все едно, че си го направил е доста страшно. Спиритуалистите или не знам как точно се наричат говорят за мисъл-форми, които придават енергия на всяка дума и тя се отразява върху човешкото състояние. То за тва май е добре да сме оптимисти по природа, което също е доста сложно.
Да те питам ти ходиш ли в 56-то училище в кв. Изток, където четат беседи на учителя, че аз бях там една събота, ама те после го преместиха в петък, пък и трябва и работния процес да върви и няма начин:)). И за паневритмията къде я играете, чух че някъде до семинарията, та бих дошъл с удоволствие някой път. Всъщност ми се иска да видя и да усетя всичко това, защото ми липсва стремежа да се стремя към Бога, а всъщност виждам, че той е в мен и усещам жаждата и амбицията за този стремеж. Учителя описва стремежа като първия етап на любовта в тази книга, която сега чета, та дано все пак да е някакво начало. И да те питам влизаш ли по някакви чатове или други съвременни форми на комуникация:)), дето евентуално да полафим някой път.
Айде чао засега и успешен ден



Тема Re: кой те пита тебе?...нови [re: пeпeляшka]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано08.06.02 02:25



Охо, Орчо, откога не сме се виждали. Още ли се правиш на пепеляшка?



Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: Oro]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано08.06.02 02:40



Пепеляшко, предлагам това "батко си/чичо/дядо Оро" да го промениш на "дъртака Оро". Много по-кратко е, а и доста точно определение за теб. Може понякога да го разнообразяваш и с "изкуфелия коректен дъртак Оро", ако много държиш на това "коректен", което си писал след ника си.



Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: ЧИCTAЧA]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 06:45







Тема Не сега се "готви за концерт"...нови [re: ЧИCTAЧA]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано08.06.02 11:03



но каза ,че като си дойде щял да ни донесе "истината и вечността"...ама май ще чакаме вечно...


из СЛОВОТО на "единствения жив ученик на живия учител"


medea


Тема Re:Истината...нови [re: Medea_forever]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано08.06.02 13:37



.....но каза ,че като си дойде щял да ни донесе "истината и вечността"...
Истината и Вечността не могат да се донасят или отнасят !
Те обитават във всеки човек - без разлика и дискриминация. Това
не е слово за Истината, което всеки чете в книги или цитира или дискутира....или се заебава и тълкува....Но: Макар, че Истината живее във всекиго - тя е заключена. Необходим е Ключ ! И Оро говори за Този, който раздава Ключа на интересуващите се. Не за себе си. И затова Оро е неуязвим за всички гаври и подигравки по негов адрес......Те минават покрай него ....без да го докоснат.....



из СЛОВОТО на "единствения жив ученик на живия учител"

Добре, че си го написала в кавички - Защото учениците на Живия Учител са.........може би няколко милиона от цял свят и постоянно броя им расте....

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re:Истината...нови [re: Oro]  
Автор Чиcтaч (усърден)
Публикувано08.06.02 14:47



Що не се прекръстиш на Свети Петър-ключаря и да почнеш най-накрая да раздаваш тия ключове за рая. Я що народ се завъртяхме покрай теб да ги чакаме. Изпотрепахме се кой да е пръв и чие име чие е.
....................................................................................................
......................................................................
Ти с тия подигравки, дето си бил неуязвим за тях, ми мязаш на оня корабокрушенец, дето молел господ да го спаси. Че въртолет минал, че параход минал, че лодка минала, нещастникът все чакал бог да го спаси. Като пукясъл от глад, отишъл при господ и почнал да му се жалва, че не бил спасен. Господ отвърнал-А кой ти прати и самолета, и въртолета, и лодката, бе папуняк нещастен.
Прочее-вземи да вземеш от дума.





Тема Re:Истината...нови [re: Oro]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано08.06.02 19:45



Оро,
и двете изречения са в кавички , защото са цитат от твой постинг.
Усети ли сега как ти звучат постингите в нашите уши?

Кога е концерта?
УСПЕХ и удовлетворение!

ПС: Все се каня да те питам и все забравям
КОЙ е този твой учител ?
Няма ли САЙт-че да го посетим ...
или се оставил изцяло в твои ръце...за пропагандиране...


medea


Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: Myлe]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 02:47



Г-н Муле водач на секта,
Научих, че вие също сте женен с 2 деца. Как ви търпят с тези изстъпления
в мисленето? Вие с какво си поддържате физиката? С люти чушки ли?



Тема Re: пепеляшкатанови [re: пeпeляшka]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано12.06.02 05:52



Орчо, я ми кажи, твоите ТРИ жени знаели ли са преди да се оженят за теб, че се мислиш за пепеляшка? Или това твое проявление е от скоро, откакто взе все повече да изкуфяваш?



Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 06:47




Измий си пепелта от очите....че не виждаш....
Пепеляшката , не случайно е пепеляшка....и рови в пепелта....
И НЕ МИ ЗАДАВАЙ ТЪПИ ВЪПРОСИ.....хе хе хе х щото веднага си личи, кой ги задава...



Тема Re: пепеляшкатанови [re: ЧИCTAЧA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 06:50




Съдба....не е случайна тя...



Тема Re: пепеляшкатанови [re: ЧИCTAЧA]  
Автор Haтaли ()
Публикувано12.06.02 12:36







Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 12:43



Г-н водач на секта Муле, аз ви попитах човешки а вие какво?
Вие имате ли съпруга по закон и вашите родители не бяха ли женени също? А децата ви извънбрачни ли са? Вие баща ли сте или дезертирахте
от семейния фронт?



Тема Re: мърлявия "чистач"нови [re: ЧИCTAЧA]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 12:49



Ей мърльо, ти страдаш явно от маниакална страхова-адвокатска невроза.
Казах ти че не съм Оро. Дали го сънуваш нощем този човек?
Не се обаждай, когато никой не те пита!



Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано12.06.02 20:50




Гллупака , задава глупави въпроси.
Пепеляшката, задава пепеляшки въпроси, а пепелянката, пепелянски въпроси.
Всеки задава въпроси , съответствуващи на нивото, на което той се намира сам.
"или дезертирахте
от семейния фронт?"
Муле фронтовак....хе хе хе хе хе хе хе хе




Тема Re: мърлявия "чистач"нови [re: пeпeляшka]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано13.06.02 06:15



Знам, бе, Орчо, знам, че когато се превърнеш в пепеляшка, ставаш "друг човек" и вече не си Орчо... Май е време да потърсиш специализирана помощ, щото това раздвоение ще започне скоро да се проявява и извън клубовете...



Тема Re: Сектата на Муленови [re: пeпeляшka]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 02:03



хе хе хе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.