Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:36 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 22:35




Трябва да съм много глупав, за да отговарям на такива глупави постинги.
И вероятно е така.....признавам си.
Толкова дълго време, живея с глупаци и съм един от тях, че вероятно съм се сраснал с глупостта....
Не може да е иначе, след като толкова време , се връзвам да "играя" с теб.
.................................
Но не ми е неприятно.
Приятно ми е...УСЕТИ ТОВА.
Написах ти един постинг....да знаеш, че понякога и глупостта може да е полезна....в желанието си, да ти отговоря на глупостите, вероятно ги разбирам по добре и ми стават по-ясни и на мен....
Ако продължаваш в този дух....може би....ще затъпея още повече и ще взема наистина да отворя една секта...хе хе хе , която обаче , с нищо не може да измести останалите секти....
Днес, в колата ....слушам музике и си мисля за теб.
Слушах Елтън Джон....и му четях мислите.....занеш , той е обратен...в смисъл, не знае точно какъв е ....и това се хваща в песинте му...в музеката му.
Всеки музикатн, излъчва това, което е вътре в него самия.
Той не може да излъчи друго , освен себе си.
В този смисъл, музикалната индустрия.....АТАКУВА ПСИХИКАТА на слушателите си, рави и зависими от ....себе си.
Да не ти говоря, че с музиката може да се управляват хора.
Сталин добре е знаел това и го е практикувал, правейки хората зависими ..
Учителя също го е практикувал, но в обратна посока.
Той е разкрепостявал хората около себе си...връщал им е загубената свобода.
..........................................................
За да върнеш на някого нещо, ти трябва да го имаш.
Не можеш да върнеш нещо, което ти самия го нямаш.
Сектите , не могат да съществуват, ако хората САМИ НЕ СЕ ВРЪЗВАХА КЪМ същества- лъжльовци.
Днес, гледам една "гадателка"-ама не циганка,, със един "Сфинкс"-статуя...пред църквата на Ванга.
Свенкса предсказва за любов, за пари, за бъдеще и за минало....хе хе хе
Стои Сфинкса, и дебне "жертви"...а наоколо е пълно с такива жертви.
Те идват от далече, само и само да станат жертва.
И се заприказвах с една циганка, знаеш циганите се прословути в педсказанията....

И тази циганка ме пита, -"Вялваш ли, че този сфинкс, може да предсказва бъдещето?"
Дори циганката, която знае за какво става въпрос, беше раздвоена ха ха ха
Викам и ......"Абе ти, да не си забравила циганските си номера, че да се хващаш на същите номера...хе хе хе "
И аз така...май съм толкова оглупал, че съм паднал и под нивото на циганите, щом като така ме гъделичкаш.....хе хе хе хе хе хе
Гъдел ме е ....внимавай...че ще взема да си направя една секта, на глупаците и ти май.....ще вземеш едно от първите места след мене.....




Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 00:17



Г-н водач на секта вие пак не ми отговорихте на въпросите? Винаги ли се изнизвате по такъв начин? Явно не сте изровили никакво съкровище на рупите защото бяхте изпълнен с човеконенавист в описанието си за там.
Защо мразите хората толкова? Представям си една среща между вас и Бин Ладен може да видите двойника си в него? И все пак защо мразите хората с музикални дарби? Дали защото Бог не ви е дал такава?
Наистина ли ви се вижда света толкова черен и хората толкова ужасни?
този Пасажер написа за слепотата тема. вие не мислите ли че сте напълно сляп за красотата за да имате претенции за водач на секта? Накъде водите членовете на сектата ви?



Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 06:35




Явно имаш проблеми със зрението
Може би, очичките ти, са пълни с пепел- вземи ги измий...и се върни, да прочетеш това, което ти написах в предишния постинг....
Не си удряй главата в дървото ....на покрива...., хайде ...то е дърво, поникнало е някъде на някъкъв си покрив, ама ти какво правиш там-на покрива...а и защо си удряш главата в него.................



Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 15:34



Усетих, че сте доста разярен отвътре - но аз не съм виновна.
Аз само ви питах:
"Защо мразите хората толкова?.........
"И все пак защо мразите хората с музикални дарби? Дали защото Бог не ви е дал такава? вие с какво се препитавате напр.Чух че с мафиотска дейност.....
Наистина ли ви се вижда света толкова черен и хората толкова ужасни?
Този Пасажер написа за слепотата тема. Вие не мислите ли че сте напълно сляп за красотата за да имате претенции за водач на секта? Накъде водите членовете на сектата ви?"



Тема Re: Сектата на Муле-ТРЯБВА ДА СЪМ МНОГО ГЛУПАВнови [re: пeпeляшka]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 11:51



Какво се скатахте пак г-н водач на секта Муле? Чакам смислен а не абстрактен отговор. Точен отговор!



Тема e basi temataнови [re: пeпeляшka]  
АвторKillmister (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 08:21



Ами вашата секта ако не друго поне засега практикува новите серии на дързост и красота:)).

Искам муле да те питам нещо:
Какво казва учителят за майтапа. Майтапа като факт от човешките взаимоотношения или може би емоцията и енергията която влагаме в него?

Абе аз май нищо не попитах ама ще се радвам да драснеш нещо:))

killed by mister



Тема Re: e basi temata...хе хе хенови [re: Killmister]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано01.06.02 16:41




Ние всички, ....отгледани и отхранени от "майки"....сме "майтапчии" и "маймуни"...
Не си ли се замислял върху това????
Ако Господ не се грижеше за нас, какво ли щяха да направят майките ни?
...............................
А ние си мислим, че майките се грижели за нас....ГЛУПОСТИ...хе хехе
...............................
Една гарга, си имаше гнезно, близо до мястото, на което играем паневритмия.
Онзи ден, чуваме и виждаме , че гаргата много се пеняви...ядосва се, скандира като Оро и пепеляшката...и едва после се усетихме, че гарджето и е паднало от гнездото.Понеже наоколо имаше кучета, гаргата се опитваше да ги прокуди от гарджето и, ама ставаше точно обратното.
Измъкнахме гарджето от устата на кучетата цяло и го оставихме на едно дърво, където то умря.Явно е получило "разрив на сърцето", щото , докато го монтирах на дървото, гледаше, като Тодор Живков, на последния конгрес на БКП.
Какво направи тази гарга-майка?
Нищо не направи "мама гарга", въпреки че се опитахме да и помогнем и на нея и на гарджето и.....
Вече втори ден, стои до нас, и през цялата паневритмия се кара с кучетата, застанала на най низките клони на някое дърво и им обяснява нещо свое си..........
Ти забелязал ли си , как гледат хората, когато дойде смъртта????
Много смешно гледат...като наакани деца...
Ето това е майтап....май-тап...май-тапата-изпадна...и "духа" излезе на свобода.
А преди това, къде е бил Духа и защо е бил там-в тялото?????
Имало си е причини за това....
Учителя е бил весело същество.
Тези които пишат за него, ЛЪЖАТ...той не е бил толкова дървено сериозен.
Само същество, което може да се надсмива над себе си, и то от сърце и душа, е в състояние на преодолее бариерите, които е преодолял ТОЙ.
Той е бил и е свободен.... не е робувал на представи ....
Ако си сериозен, ....жална ти мама....
Когато се поднасям тук с ОРО или пепеляшка....всъщност се поднасям първо със себе си.
МАЙ-МОЙ....МАЙН....всъщност...много е сериозен въпроса ти....и е хубаво.. че ти е дошъл в главата.





Тема Re: e basi temata...хе хе хенови [re: MУЛE]  
Автор Killmister (hail raiser)
Публикувано04.06.02 07:30



Ами така си е, то си е част от нас майтапа. Ама тва дето всяко нещо дето си си го помислил е все едно, че си го направил е доста страшно. Спиритуалистите или не знам как точно се наричат говорят за мисъл-форми, които придават енергия на всяка дума и тя се отразява върху човешкото състояние. То за тва май е добре да сме оптимисти по природа, което също е доста сложно.
Да те питам ти ходиш ли в 56-то училище в кв. Изток, където четат беседи на учителя, че аз бях там една събота, ама те после го преместиха в петък, пък и трябва и работния процес да върви и няма начин:)). И за паневритмията къде я играете, чух че някъде до семинарията, та бих дошъл с удоволствие някой път. Всъщност ми се иска да видя и да усетя всичко това, защото ми липсва стремежа да се стремя към Бога, а всъщност виждам, че той е в мен и усещам жаждата и амбицията за този стремеж. Учителя описва стремежа като първия етап на любовта в тази книга, която сега чета, та дано все пак да е някакво начало. И да те питам влизаш ли по някакви чатове или други съвременни форми на комуникация:)), дето евентуално да полафим някой път.
Айде чао засега и успешен ден



Тема Re: кой те пита тебе?...нови [re: пeпeляшka]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано08.06.02 02:25



Охо, Орчо, откога не сме се виждали. Още ли се правиш на пепеляшка?



Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: Oro]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано08.06.02 02:40



Пепеляшко, предлагам това "батко си/чичо/дядо Оро" да го промениш на "дъртака Оро". Много по-кратко е, а и доста точно определение за теб. Може понякога да го разнообразяваш и с "изкуфелия коректен дъртак Оро", ако много държиш на това "коректен", което си писал след ника си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.