Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Трансформациите на Оронови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 02:34



Прощавайте г-не но не разбрах....този Оро и той ли е магаре, защото говорите за опашката му? Всички от сектата животински прякори ли имат? А Оро той харем ли има както казвате? Щом не е от сектата ви защо го мразите? А вие щом сте мръсници и убийци не сте ли преследвани от закона? Практикувате ли групов секс? Просто ми е интересно много?



Тема Re: Трансформациите на Оронови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 06:33




Ако не си усетила....това тук....си е групов секс...хи хи хи хи
Явно си усетила, след като поставш въпрос за груповия секс ....
Такива ми ти работи......а това че не разбираш ...Е ДОБРЕ....явно имаш проблем с разбирането....но не се притеснявай...това не се лекува....
Тука, точно такива сме се събирали и се събиране- неразбиращи и ....то такива-"малко, средно и мното"....тъпички...отпусни се и бъди част от нас....
Отпусни се ....и не задавай повече въпроси.....



Тема Re: Сектата на Муленови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 06:47




Както се ориентирам вече , по въпросите...ти си от "нашите"...от сектантите.
За да бъдеш сеткант, е задължително условие е , "да си глупавичък и ограничен".
За да бъдеш семеен, е задължително услоние е , "да бъдеш глупавичък, нещастен и ограничен."
Да бъдеш пепеляшка, да се считаш з атакава, в такъв красив момент....е задължително да бъдеш "сляп, глупав, нещастен и ограничен".....и точно такива същества, стават сектанти....и получават заплата и пенсии за това.....
Заплатата , нее само финансова....тя е и духовна......
Езика.... почти го докарвам.....и външния вид, почти го докарвам....ПОЧТИ ама все нещо , не успявам до края....и винаги личи, че не съм нито българин...нито руснак....., усети това, не съм нито българин, нито руснак, щото да наричаш и продоляш така, нещо, което не си...е признак на ограниченост, глупост, тъпота и слепота....
Добре дошла между нас.....и приеми мястото, на което вече си....
Добро утро ....светъл ден....



Тема Re: Трансформациите на Оронови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 00:46



Г-н Муле, вие като водач на тая ваша секта бихте ли ми обяснили вашите становища относно музиката. Виждам, че се подигравате на Оро, че свирел на цигулка като професионален музикант. Нима това е за подигравка? Да имаш талант да свиришна един инструмент или да пееш не е ли дар от Бога? Вие ако не умеете тези неща, защо се подигравате на тези, които имат тази дарба? Вашата секта - против изкуствата лие?



Тема Re: Сектата на Муленови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 00:53



Г-н водач на секта, ще ви попитам пак, че не разбрах, като пишете:"не съм нито българин...нито руснак....., усети това, не съм нито българин, нито руснак, щото да наричаш и продоляш така, нещо," - това значи ли че сте
косовар или сте турчин може би? И какво значи думата "продоляш" ? Това
да не е някаква свещенна дума? Извинявайте за безпокойствойто.



Тема пепеляшката орчо...нови [re: пeпeляшka]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано18.05.02 02:54



Виж се, Орчо, колко си прозрачен Мъчиш се да докараш друг стил на писане, за да не личи, че ти си пепеляшко, но не можа да изтраеш дълго. :
"Г-н водач на секта, ще ви попитам пак, че не разбрах, като пишете:"не съм нито българин...нито руснак....., усети това, не съм нито българин, нито руснак, щото да наричаш и продоляш така, нещо," - това значи ли че сте
косовар или сте турчин може би? И какво значи думата "продоляш" ? Това
да не е някаква свещенна дума? Извинявайте за безпокойствойто."
И цитираш Муле, че и питаш коя ли ще да е някоя думичка... С други думи това си е стандартен твой постинг. Само не ми стана ясно, защо пишеш с ник "пепеляшка". Вземи си уточни пола или поне тук, в клубовете не показвай тези твои транссексуални предпочитания. Помисли и за това, че излагаш учителя си.



Тема Re: Сектата на Муленови [re: пeпeляшka]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 06:25




Ти си между нас....и си чучнала , като писано яйце в чиния...ха ха ха
Нали знаеш, какво ги правят писаните яйца?
Някои от тях ги хвърлят на боклука...след като престоят дълго време.
Не съм и косовар, не съм и виетнамец....муле съм...
Добро утро ....добре дошла, пак , между нас....



Тема Re: кой те пита тебе?...нови [re: ЧИCTAЧA]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 13:38



Г-не аз разговарям с Муле а не с вас и не ме интересуват вашите халюцинации. Запазете си ги за себе си.



Тема Re: Сектата на Муленови [re: MУЛE]  
Авторпeпeляшka (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 13:47



Г-н водач на сектата благодаря за вниманието, но аз си купих една книжка на учителя Беинса и като я чета откривам прекрасни неща, които
са съвсем различни от вашите тълкувания тук. Вашата секта има ли за цел да се бори против всичко казано от учителя? Напр. научих, че и той е свирил на цигу-мигу а вие отрекохте на този Оро правотосъщо да свири.
Също вие отричате пълните хора а вашата секретарка и най-върла поклонничка научих че също е пълна.
Не ми казахте какви са целите на вашата секта и защо се събирате на рупите и мадарски конник....какво има по тези места? Ако вярвам на думите ви, че сте като фирма - може би тълсите заровени съкровища?
Имам един братовчед, който може да ви набави металотърсач.



Тема Re: сакатия "чистач"нови [re: ЧИCTAЧA]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано18.05.02 14:36



Момченце младо и зелено и сакато, дет си се юрнало да се правиш на ченге и агент от разузнаването. Чуй батко си/чичо/дядо Оро какво ще ти каже:
Не се юрвай да чистиш къщите на другите - почисти своята, че е потънала в мръсотия !

Или ще кажеш: Ние от сектата на Муле това правим - надничаме в къщите на другите само и съдим ли съдим. Към своите къщи не поглеждаме. И не
даваме никой да поглежда. Така ни е научил Гуру Муле! Тва прави той - тва правим и ние.....

" Open your mind for the Beauty inside "



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.