Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"  
Автор Oro (коректен)
Публикувано11.05.02 19:29



Забелязва се една твърде перверзна тенденция в нета - представяна главно от всеизвестния "честен мошеник" Муле:
" Откриване/реализация на Истината чрез събиране на колкото се може повече.......фенове???"

Как мислите вие? Възможно ли е "колективно откриване на Истината" или
това е личен, индивидуален процес ?

Какво търсиш? Фенове или Бог?

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
Автор sofianka (original)
Публикувано11.05.02 22:55



Vie shte me skusate ot smiah , koi ne umre za fenove- vseki, pri niakoi obache e patologia, vikam mu "kolekcionirane na uchenici". . Poradi deficita na uchenici konkurenciata se izostri i gledai kakvo stava-vseki si vuobraziava che drugia e lud po nego

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: sofianka]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано11.05.02 22:58



Хайде да започнем от там:
Каква е дефиницията за "фен" ? Хайде ти дай някаква по американски маниер......

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
Автор sofianka (original)
Публикувано11.05.02 23:04



ami shte ti dam tipichen primer , v tezi klubove poniatiata"uchenik" , "uchitel" brahmachari i prochie taka se izturkaha che pochna da se chuvstva totalna komersializacia -glad na pazara za uchenici , obostriane na konkurenciata mejdu uchitelite, izp[olzvane na novi metodi za privlichane na klienti /uchenici. vsushtnost subiraneto na mnogo hora okolo edin chovek garantira li vuobshte che tova e grupa uchitel i uchenici . haide de, oshte malko i shte se zaformi LTD s prosvetitelsko-duhoven predmet na deinost

See this smile on my face, You put it in there


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: sofianka]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано12.05.02 00:31



..........А какво е определението за "фен" ??? все пак....

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 03:11



Zdravei,
znae6 li,4e ako prodyljava6 da se zaka4a6 s Mule,moje bi mnogo skoro 6te prestana da proiaviavam interes kym postingite ti,o6te p/i da sym gi otvoril.

Pozdravi
...



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Lub]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано12.05.02 14:11



Ето това вече ще бъде голям проблем ..за мен! Да загубя есин "фен" за когото не съм и подозирал.....Ау-ау-аууууу Лошо, лошо, лошо...

А би ли ми обяснил защо твоето Муле да има правото да се закача, подиграва и заебава с всички хора и във всички клубове?

Чакам отговор!!!

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано12.05.02 14:51



Какво е то - "фен" ?

Отварям подръчния ми речник и там пише:
fan - запалянко, почитател, страстен поклонник
Хммм значи такива работи. Има фенове на футболни клубове, на поп- групи и певци, на артисти и филмови звезди, на автори на книги и.....
.....дори на духовни учители..
Уф.....това последното нещо не ми прозвучааа..
"АЗ съм фен на Христос" или "Аз съм фен на Беинса..." Не става нали?
Самата дума "фен" включва в себе си понятието "забавление" или "fun" "Фен" си има свое значение......Макар, че никой няма да те убие на място ако кажеш напр: "Аз съм фен на таратор".....

Тук във виртуалния свят се появи това понятие и се утвърди с времето.
То означава, че когато някой пише тук по клубовете ...по една или друга причина е харесван от някои за написаното - а от други не е. Първите се самонаричат "фенове" на този човек. Вторите.....никак.
Не бива автоматично да се вади заключение, че тези които имат най-много фенове.....са най-умни или най-интелигентни....В никой случай!!!
Най-често е точно обратното. Защото "Народа иска хляб и зрелища" ......
най-вече Зрелища.....може и без хляб. Един селски луд, който говори всякакви глупости но...винаги е ухилен и с повдигнато настроение - е любимеца на цялото село. Това си има своето обяснение от психологична гледна точка. Има хора, които пишат абсолютни глупости и идиотщини и дори псуват постоянно наляво и надясно - те стават изключително популярни....
Значи......борбата е за ...."фенове". Да събереш повече хора около себе си.....да те четат, да ти се възхищават, да те харесват...да си популярен...
И този, който си е поставил това като най-важна цел в живота.....е много чувствителен на всяка положителна реплика. Някой му отговори....и той
" - Ха, ето още един фен спечелих" и.......с течение на времето тази игра се е изопачила толкова, че....Някой те наругае за глупостите, които пишеш и ти си казваш: "Ха, още един мой фен......" И се радваш, радваш.......А оня другия просто те е наругал.....защото му е писнало от тебе и глупостите ти.
Та така и с г-н Муле. Той е болен за фенове. Луд за фенове. Неможе да диша без фенове. Работи денонощно - да ги събира. Само за това живее.
Негова си работа ще кажете.......И е така.
Но тук се намесва една друга тема:
" Реализацията на Бога" или "Откриване на Истината" или както я наречете. И тази тема е
изключително сериозна. Не става за панаирджийско шоу. Не става за заебаване. Никой не може да вземе тая тема и като се гаври с месиите-пратеници от Бога и тяхните думи........да ги изопачава и преиначава, за да паснат на неговия акъл и.......като използува думите на месиите да сее подигравки и заебаване над всички хора ....изключвайки напълно своята личност... Да проповядва свое собствено "учение" - за да събира фенове.
Не може.
Всеки не може да бъде пророк или месия или духовен водач.
А от всичко най-невъзможното е да обявиш сам себе си "мошеник" и "лъжец" и заебвач на хората.........а същевременно да се правиш на проповедник...тълкувател на писанията и...месия. Не може! Ролята на "селския луд-шут" и тази на месия не могат да се играят едновременно от един и същи човек. Или едното или другото.

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано12.05.02 15:09



Оро, не ти ли писна само глупости да дърдориш, бе?
Що се занимаваш с клуба, като имаш толкова работа върху себе си. За да не ти остане време да я започнеш ли?

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Selesta]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано12.05.02 16:20



Тема
Дарът на Атиша-Не обсъждайте другите

Автор
Selesta (минаваща)
Публикувано
28.04.02 12:42

Не обсъждайте недостатъците

Умът има тенденция да обсъжда недостатъците на другите. Това помага на егото да се чувства добре-та нали всички са грешни. А когато всички са грешни, то спрямо тях ти се чувстваш направо светец. В резултат всички говорят за чуждите недостатъци и не само говорят, ами ги и преувеличават. Затова и толкова много се клюкари и бърбори. От това хората получават съзнание, че те са нещо много повече, те са далеч по-добри от другите.
Атиша казва: Не мислете за недостатъците на другите, това не е ваша работа; не се месете в чужд живот, това не ви засяга.
Но има големи моралисти, чиято работа е непрекъснато да обсъждат и порицават другите.
Атиша казва: Това е уродлива черта и освен това причинява огромна загуба на енергия. И не само това-това усилва чувството за превъзходство, усилва егото и пречи още повече.


А ти защо си такъв ....ХИПОКРАТ ? В един клуб проповядваш едно - в друг вършиш съвсем друго, а в трети......може би се бориш с/у казаното в първия.

"Що се занимаваш с клуба, като имаш толкова работа върху себе си."
А ти как разбра, че се занимавам с клуба ? И нима имаш чувството, че нямам право да пиша тук. Чувство за собственост или ???? И откъде разбра че имам "толкова работа" в/у себе си? Да не си и ти "ясновидка" като селския луд....Дали разбираш колко работа имаш ТИ ВЪРХУ СЕБЕ СИ. ? Аз всяка вечер МЕДИТИРАМ НАИСТИНА и всяка сутрин се събуждам с онова вълшебно чувство отвътре на ......Изпълненост. Не с идеи, не с амбиции, не с желания /да събера нови фенове на Оро напр/ не със страхове и опасения........а с онова Божествено чувство на летеж, на Мир и на вълни от дълбините ми се появява като едно дихание ......онова неописуемото с думи Присъствие на Любов......Умът е спрял своя ход /отдавна за мен понятието "бясно препускане" ме е напуснало..../ и е толкова тихо и мирно. Безмълвно. И от това Изживяване се зареждам и пречиствам всеки миг....Никакво насилие над тялото и мисълта. Всичко е толкова природно, че не може да бъде повече. И в това се състои единствената "работа", която трябва да върша всеки ден - да живея с това Изживяване, да не го напускам. Това иска моя Учител от мен. Само това ! Нима е много????? Защото, когато си в това блаженно Изживяване - се извършва целия процес на най-величествената трансформация на човешкото съзнание. Йогананда бе писал че : "Един час в тази Медитация, забързва еволюцията на човека със светлинни години" Това става автоматично......Отначало можех да стоя така с часове - тотално абсорбиран, погълнат в този Мир. Неспособен да пипна нищо.... Но после се научаваш да бъдеш буден и в това Изживяване дори и когато вършиш всичко от ежедневните си задължения......Чувството за "его" е изчезнало напълно. Правиш всичко с радост и вътрешна усмивка....нищо не ти тежи...Чувството е - че си инструмент....на тази Красива Сила.... И когато пиша - това не съм аз.......И затова не съм привързан към отклика....репликите на този и онзи...
"Оро, не ти ли писна само глупости да дърдориш, бе? "
Казаното показва едно: Че това е, което рефлектира в твоето съзнание - глупости. Добре ! Значи това си ти. През твоята призма е така.

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано12.05.02 18:03



От мои две думи ти пак успя да докараш том.
Що не станеш писател. Чувала съм, че плащат на ред...не на съдържание...

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Selesta]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано12.05.02 18:52



Интелигентния човек разбира.......от една дума. За глупака и цяла библиотека с думи е ...малко.....
Аз разбрах преди много време, че ти си задръстена от "ЕГО"-то на по- напреднала по пътя към Истината и имаш желанието да ме коригираш постоянно....за да пасна на твоите стандарти на мислене и.....развитие......
точно като Муле....... Но еволюцията не търпи връщане назад......

Хей, всички окови, които свързваха Оро с това, на което служите и робувате толкова ревностно днес СА СТРОШЕНИ...........НЯМА ГИ ВЕЧЕ......ОТДА-А-А-А-ВНА...
Оро е освободен !!!
Вие да му мислите....с всичкия боклук на гърба......
Ти ! "Адвокатката" на Муле - селския луд.
Лудият нарича хората мъртви ?????????,,,!!!!!,,????? Лудият мъртав, говори за Живота. ???? Това ли ти харесва на тебе?
Комунистите - най-големите врагове на демокрацията се превърнаха ........ в най-големите демократи...за 0 време.......Номенклатурното Муле от свръхматериалист се превърна в "светец" и "месия" за 0 време........ ???????????????

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано12.05.02 19:20



Честито за освобождението.
Остава и от словоблудство да се освободиш сега...
А защо словоблудстваш?
Защото трябва да се себедокажеш. В думите ти няма сила и те не водят до трансформация.
Значи си плещиш, колкото да не заспиш. И да се докажеш пред света.
А защо ти е нужно доказване?
Защото на егото му е нужно такова. Значи и его си крепиш, и то не малко. Дрона май ти каза, че с егото ти могат камъни да се чупят.
А като имаш его, от какво си се освободил всъщност?

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано12.05.02 20:13



Да разгледаме думата "фен". Освен, че означава "вентилатор", "вея си", "раздухвам", има значение и като "запалянко", "ентусиаст", "почитател".
И как точно искаш да ни убедиш, че ти не търсиш фенове? Дали за теб или за учителя ти няма значение.
Ти като един "почитател" на своя учител "ентусиазирано" агитираш навсякъде, с цел "разпространяване на идеите му и набиране на още почитатели". Последното може да се каже и във вариант: "търсене на последователи", "спасяване на други заблудени души", "просвещаване на хората" и т.н., но както и да го кажеш смисълът е същия. Ти търсиш фенове тук.
И защо толкова ти пречи Мулето? Единствено той продължава да се занимава с теб, въпреки, че осъзнава колко си заблуден. Някои от останалите ти вярват за малко, след това престават да ти обръщат внимание. Други пък подминават постингите ти без да ги четат или ти казват по нещо, но скоро разбират че е загуба на време да разговарят с някой, който не желае да прочете какво му се казва. И само Мулето продължава да разговаря с теб. За това трябва да си му много благодарен.
Представи си какво би било ако и Мулето спре да ти обръща внимание? Няма да има с кого да разговаряш. Темите ти ще имат най-много по 3 - 4 постинга, често написани от самият теб, въпреки че и сега така правиш понякога. Няма да има никаква дискусия по твоите теми без провокацийте на Мулето и няма да имаш възможност да пишеш толкова много за твоя учител. Ти имаш нужда от Мулето. Затова го преследваш навсякъде и го предизвикваш.
И единственият, който търси "фенове" тук си ти.



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: ЧИCTAЧA]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано12.05.02 20:24



Много се заблуждаваш.
Муле го нема 2 дена и Оро беше пощурял. Хукна по мен от клуб в клуб, ама аз нямам мулешките нерви.
Така си и остана тогава неначешан....
Така че няма нужда да си представя-той го изпита на гърба си и...пак нищо не разбра...

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Selesta]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано12.05.02 20:42



Или пък е разбрал, но не иска да признае дори пред себе си...



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: ЧИCTAЧA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 21:49




Усетил си ме.
Благодаря ти.
Оро-батка, усети, че нямам нищо против теб.Напротив.
Това че те бъзикам, не означава че те мразя или презирам.
Напротив.Ако беше така, нямаше да си губя времето с теб-знаеш ли колко има, на които въобще и не им отварям постингите.
И ти до скоро беше такъв.Не ти обръщах никакво внимание, но изведнаж ми стана близък....
И сега, няма да сбъркаш, ако ме наречеш и свой фен.
Защото това, да си фен някому, е почти "взаимност".
Не мога да те наричам фен на Мулето, ако Мулето не е твой фен.
Усети, напарвихме клуба по интересен от колкото беше преди.
Много сух беше, нямаше нищо ог живота...нищо пеперлия.
Сега...сме като клоуните, хората идват да ни четат и ни гледат сеира.
Някои се смеят, други са дразнят...но почти няма безразлични
Оро бе батка...що се косиш толкова бе батка...кого убих, кого излъгах така, че да напусне страната си и да избяга на гурбет?
Кого?
Теб ли Орчо?
Не мама, ти сам избяга от тук, за да киснеш сега сам, някъде си по света и да се дразниш от някакъв си луд-Мулето.Пък и да го плашиш с бой и юмруци.
Нервен си Орчо, това не може да не ти се отрази и на музиката.
Агресивен си Орчо мама....агресивен си , но си сянка без жило.
Дори и не можеш да ужилиш Мулето....търтей си, без жило....жените ти , са ти взели жилото....хи хи хи хи и сега...вече си личи.
Вярно е че имаш нужда от Мулето и то е вече тук.
И за разлика от теб, то не те мрази и не те избягва....усети това.
То те обича...от сърцето си...само заради това бе, тиквеник с тиквениците, мога да си губя времето с теб....надувко....торба такава, на два крака....
Ти какво си мислиш бе,че със всеки срещнат , бих си губил времето така ли?
Едва ли.....мило същество.
Я гъкни пак, че да се засмея ето така1като на бебенце:



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: ЧИCTAЧA]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 22:05




Оро е глупав, но не до края.
Оро усеща.
Оро е тук и се закача с Мулето подсъзнателно....но сетивно.
Тази неприязън, която струи от Оро, към Мулето ...е потвърждение за това, което пиша.
Мулето се радва, че вие сте усетили това, за което пишете.
Мулето се радва, че сте усетили....че Оро , не е безразличен на Мулето и че Мулето е фен на ОРО....
Мулето не крие това, за разлика от Оро, който крие че е фен на Мулето...
Днес, а и не само днес, докато играя паневритмия....медитирам върху ОРО, с най добрите си чувства, както и върху всички вас-знайни и незнайни, познати и непознати...няма значение.......и се радвам за това , че тук има някаква атмосфера...и то ...и благодарение и на ОРО....
Трудно е да играеш ролята на глупак.
Трудно е да си глупак, но не докрая.
Ако си глупак до края, не можеш да осъзнаеш глупостта си и тя не може да те притеснява.
Но ако си глупак, но не до края...вече осъзнаваш.
И боли...когато някакво си Муле, някъкъв си глупав скот, те прави на балък.
Радвам се, че сте усетили.......
Всъщност, Мулето се къпе в нерпиязънта на ОРО...тя рано или късно ще свърши.
Любовта е безкрайна- а нерпиязънта и омразата имат край.
ОРО...батка...Орчо майка...рано или късно отровата ти ще свърши и...тогава, ще станеш кротък, като агънце....и заедно ще пасем тревичка по виношките ливади.....тихо и мълчаливо...под слънчевите лъчи...или под дъждеца.
Днес два часа, обикалях сам, по улиците на София в дъжда....и джапах по локвите...вдигах си главата нагоре към небето...така, както го правех едно време, като дете.....всъщност и сега съм си дете....закачливо и лукаво...хи хи хи бебе с брада...гъделичкощо Оро и хихикащо се пон дъжда, в някоя локва.
Едно време, имаше една голяма локва- абе цяло блато имаше близо до нас.
И когато някой го ядосах....заставах на средата на блатото, а ядосания се умиряваше и стоеше и обикаляше наоколо.хе хи хи хи хих
Не смееше да нагази в блатото, за да не се изцапа....
И това беше....но веднаж...един така го ядосах...че скочи през прозореза на блока и ...изпопадаха чу чехлите ...и той ....по чорапи и с панталон ...връхлетя в блатото и ...ми фрасна няколко шамара.....
Имал съм много такива случаи Орчо....Мулето е спец по това, да тормози хората....хе хе хе хе хе хе хе
Мулето е професионалист-гадняр....хе хе хе хе и не се притеснява от твоите юмруци.......сефте , комендантски...хе хе хе хе
Чакам те в блатото.
А защо ли?
Ами защото и сега си си в блатото....и Мулето ....осъзнато застава до теб.



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Selesta]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано12.05.02 22:40



Една от най-разпространените игри на цар Ум е да ти внушава мнения, представи и убеждения и базирано на тези предварително програмирани постулати човек върви и.......съди. Т.е. сравнява. Т.е. мери с един аршин.
Аршинът е направен от "файловете" които сам/а или другите са програмирали в твоя биокомпютър - съзнанието. Тези с по-малко файлове....имат по-ограничен мироглед и съответно другите с повече файлове могат да погледнат всеки случай от повече от една гледна точка. Това е психическото развитие и способноста да виждаш по-далеч, по-високо и по-дълбоко от собственото си "его" и мнение.
Да си чувала за: индукция и проекция ? Тези неща човек развива в себе си цял живот.

"А защо словоблудстваш?
Защото трябва да се себедокажеш. В думите ти няма сила и те не водят до трансформация. "

Аз използувах думата "дръндословене" по адрес на Муле. И понеже за времето от около 2 год. в нета смея да твърдя, че никога не съм "словоблудствал" и съм готов да разговарям с когото и да било /освен злонамерените/ и обясня какво съм искал да кажа с тази или друга мисъл.....написана от мен преди много месеци.....А ти представяш ли си какво би се получило ако някой събере всички взаимноизключващите дръндословици и софизми на Муле.....Един тон - дръндословици !!!!!!!

За какво се "самодоказват" хората пред другите? Защо търсят фенове? Много просто - за да съберат позитивна енергия. Мулето е 100% ВАМПИР....То се храни - с открадната енергия от юзърите на които им замъглява главите постоянно. То може да не яде 3 дни....но да не влиза в нета - не може. Ще умре....скоропостижно.

Оро няма нужда да се себедоказва на никого. Всичката енергия в най-чиста форма Оро получава от СЕБЕ си при практикуване на Познанието. Направо от Извора.
В думите ми нямало сила и не водели до трансформация....
1.Когато Христос е говорел.....само малцина са открили сила в думите му. И най-вече 12-те апостоли на които е разкрил техниките за медитация, които са им помогнали "да прогледнат"
КОЙ Е ТОЙ.......
2.Няма такива думи на света, които да водят към трансформация !!! Трансформацията се извършва не чрез думи и мантри и "алелуя" и "амин" и т.н. а чрез сливане на индивидуалното човешко съзнание с Божественото. Прочети "Реализацията" - което съм превел. Не съм написал !Колко точно е казано !!!


А сега ако се опиташ да вникнеш в това, което Оро пише ще установиш че:
1. Оро никого не съди
2. Не проповядва нищо
3. Не търси фенове и фенки...


А какво?
Това остава за теб да откриеш...

Не смятам да продължавам този чисто ментален разговор /от твоя страна/
защото на всеки отговорен въпрос от мен в главата ти ще възникнат десетки нови и......няма насищане на отговори.

Има само 1 Отговор на всички въпроси - Това Изживяване за което говорих.

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: ЧИCTAЧA]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано12.05.02 23:56



Ето че се появи още един "мисионер".....
Влязал преди седмица и регистрирал ник "Чистач" ?! Това означава някой с желание и настройка - да чисти. Какво? ....Още не се знае....Може би всичко, което не му харесва, не разбира, не е дорасъл да асимилира...
Нещо като "модератор".....То не че няма един "прахосмукач"-модератор вече ама....."Чистач" ! Добре дошъл! Гледам, че ме подкара с метлата и
се стреснах.........Защото има много за метене наистина - ама
това са твоите собствени становища....

Разделих постинга ти на две теми: За мен. За Муле.

1. За мен
" И как точно искаш да ни убедиш, че ти не търсиш фенове? Дали за теб или за учителя ти няма значение.
Ти като един "почитател" на своя учител "ентусиазирано" агитираш навсякъде, с цел "разпространяване на идеите му и набиране на още почитатели". Последното може да се каже и във вариант: "търсене на последователи", "спасяване на други заблудени души", "просвещаване на хората" и т.н., но както и да го кажеш смисълът е същия. Ти търсиш фенове тук.

Как да ви убедя, че не търся фенове?
Миииии много просто. Вземете си фенството и си го заключете в едно чекмедже или каса и....не ми давайте ключа никога.
Доста думи и изрази си сложил в кавички. Съвсем правилно !!!
а/ Оро не е привърженик или фен на Живия Учител а - ученик. Това е най-точната дума! Какво чувство на обожаване и преклонение изпитва Оро към Учителя си за това, което е получил и получава постоянно.....не може да се опише.
б/ Оро не разпространява никакви идеи, вярвания, догми, философии, течения, секти, религии и т.н. Оро казва това, което и Учителя му: Станете фенове на "СЕБЕ СИ !" не го разбираш ли? Обяснявам: Всеки играе безброй игри в своя живот с повече или по-малко ентусиазъм....но колцина са фенове на себе си? Колко хора се възхищават от себе си останали насаме.....???? И как да го сторят? Никой не знае какво невероятно Съкровище лежи в него/нея самия. Само този, който го е открил и опитал.....може да стане истински "фен" на истинското "СЕБЕ СИ" Защото то е Божественото в нас. Разбра ли нещо? Ако си имал желание - разбрал си ...ако не........здраве да е....За какво са му на Оро фенове? Какво ще ги прави Оро? Ще ги вари на супа? Ще ги строи в редица и ще ги хока и навиква ли? Какво ? Ще им слуша глупавите въпроси като на тази Селеста и на всеки отговор ще получава по 10 нови още по-глупави.. Не мога да проумея наистина какво ли бих правил ако имам фенове........Нямам нито нужда от тях нито стават за някаква употреба....Клакьори?
в/ Защо говори Оро на хората за Тяхното Съкровище в тях самите? По-нормален въпрос би бил: - А защо да не говори? Това е най-важната новина за света днес. Най-актуалната. Най-прекрасната. Най-Божествената. Нима трябва да я скрием под леглата....

2.За Муле.
И защо толкова ти пречи Мулето? Единствено той продължава да се занимава с теб, въпреки, че осъзнава колко си заблуден.
Някои от останалите ти вярват за малко, след това престават да ти обръщат внимание. Други пък подминават постингите ти без да ги четат или ти казват по нещо, но скоро разбират че е загуба на време да разговарят с някой, който не желае да прочете какво му се казва. И само Мулето продължава да разговаря с теб. За това трябва да си му много благодарен.
Представи си какво би било ако и Мулето спре да ти обръща внимание? Няма да има с кого да разговаряш.

На Оро не му трябва никакво Муле! Схвани това и го обясни и на Селеста, защото на мен не ми вярва. Какво представлява това Муле? Един шут. Циркаджия. Мошеник. Лъжец. Менте. Това казва за себе си и го доказва на практика. За какво ми е този селски/квартален луд? Заебвач?! Той не става за разговор. За какво става?
Да публикува отделни изречения казани от месии, които откъснати от контекста са пълни идиотски безмислици. Прочете ли темата му от днес защо умирали хората. Този е психично болен човек. Егоцентрик и маняк. Комплексар.
Аз никога не бих му обърнал внимание ако не се обаждаше като пръдня на всяка моя тема и постинг. Гаврейки се като един сополив олигльофрен.....Ха-ха-ха....

" И само Мулето продължава да разговаря с теб. За това трябва да си му много благодарен. "
Аууууууууууууу Помощщщщщщщщщ
Я порови малко в архивите на Психология, Философия, Психоанализа и психотерапия.......и прочети какво е писал Оро и какво означава "интелигентен разговор" на ниво........в доста случаи.

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 02:36



Nito go poznavam "moeto" Mule,nito me interesuva kakvo pravi po klubovete.



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 06:53




ОРО миличък, Оро мама, ако Мулето не ти трябва, що се закачаш постоянно с него?
Факта че се закачаш, постоянно с Мулето, говори красноречиво, че този контакт ти е необходим
Този контакт е общение на енергии, които се допълват една друга.
Мулето усеща това....и ти благодари.
Всяка енергия различна от моята , е добре дошла...приемам я с ....най добри чувства....ето усети.
Между нас има зависимост.Ние с теб, сме две различни лица, на едно и също нещо с безкрайно много лица, наречено БОГ.
Ние се срещаме и допълваме в този си контакт.
И усети, на повърхността, той-контакта, може да е груб и грозен, изпълнен с намеци и обиди, но в същността си, това е ....божествен контакт.
Мулето ти благодари за това....че си тук.
Ти стана център на неговото внимание......то не крие това.
Тези които усещат сетивно, ще усетят чистотата на помислите , с които пиша това.Може да съм груб понякога с теб, но това е на повърхността.
Нещата на повърхността са ...вторични...те са периферни...неистински.
Истинските неща, не са на повърхността....УСЕТИ ТОВА ОРО....
ОРО....ще би мъде тъжно, ако някой ден, застана тук и ....усетя , че не се закачаш с Мулето....ще ми бъде много тъжно.....
Добро утро- отивам на това, дето не ти е приятно да го пиша.....и дето е един танц, с трева между пръстите...с усещането на чистия въздух и уханието на дървета, птички...и кърлежчета....гладни за енергия.
Съчувствувам им.....



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: MУЛE]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 14:20



Ако е верно това, което казваш започни да работиш ЗА БОГА, а не за да събираш фенове и слава ЗА СЕБЕ СИ.......



Тема Re: Само за сведение...нови [re: Oro]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано13.05.02 19:41



...пак не те прочетох....

Добродетелите дават сила. Силата не дава добродетели.


Тема Re: Само за сведение...нови [re: Selesta]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 20:15



Браво! за това си толко умна!



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: .]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 21:38




Ако не бях починал вече, щях да почина от вас....хе хе хе хе
За какво му е на Бога, работата на Мулето?????
Нима Бог може да зависи от работа на едно Муле?????
Този Бог, който Мулет познава, не е "работодател" и не дава работа.
Той-Бога, дава ...хармония...той дава ...щастие , защото го има ....а не някой бог, примерно, от социалните грижи или от бюрото за безработни....
И за какво ми е да събирам Фенове?
Феновете , са същества, които ...нямат своя идея и де нуждаят от чужда такава.
За какво са на Мулето ненужни неща и ....отпадък-фенове?????
Я ги вижте, на мачове ....я ги вижте пред избирателните урни, фенове, но накрая на месеца, наведени на гишетата за пенсия и заплати....

Всеки пише за това, което му липсва.
Това , тази тема не е тема на Мулето , а на Орчо....



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
Автор ЧИCTAЧA (познат)
Публикувано14.05.02 02:03



Орчо, пак разчиташ, че като изпишеш няколко страници с общи лафчета и като преповториш наколко пъти казаното от теб въпросът някак ще се размие и ще потъне в забрава. Но не става така. По този начин можеш да убедиш в "правотата" си единствено себе си, но внимавай, защото това често води до лудост.

Ще си позволя да те цитирам: "Аз никога не бих му обърнал внимание ако не се обаждаше като пръдня на всяка моя тема и постинг. Гаврейки се като един сополив олигльофрен.....Ха-ха-ха.... "
Защо не прегледаш пак темите. Сигурен съм, че с изненада ще откриеш, че всъщност ти "се обаждаше като пръдня" на всяка тема на Мулето. Темите са тук и можеш винаги да се убедиш в това, което ти казвам.

И още един твой цитат: "Я порови малко в архивите на Психология, Философия, Психоанализа и психотерапия.......и прочети какво е писал Оро и какво означава "интелигентен разговор" на ниво........в доста случаи."
Въпрос: Някой друг освен теб окачествява ли разговорите ти като "интелигентни"?
А дали ако случайно се намери някой, който смята разговорите ти за интелигентни ще продължи да мисли така след като прочете писанията ти тук?

Редактирано от ЧИCTAЧA на 14.05.02 02:10.



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Oro]  
АвторTpитe Tъщи нa Opo (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 04:54



Тема Re: виждаш ли... [re: kakata]
Автор Oro (коректен)
Публикувано 13.05.02 01:38

Ей, по-тихо, че току-що заявих в клуб Беинса.....че не търся фенове....
и фенки в клубовете като Муле....

" Open your mind for the Beauty inside "

Това е от клуб Психоанализа и психотерапия в темата "За тези със сексуални проблеми". Там Оро сваля Каката и още някои, а после идва тук и разправя, че не търсел фенки!
Колко е смешен и жалък!

Провидението е с нас! И махараджата е с нас!



Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Tpитe Tъщи нa Opo]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано14.05.02 12:19



И махараджата ли се намеси вече, бе?
Оро, спукана ти е работата.

Добродетелите дават сила. Силата не дава добродетели.


Тема Re: "Търсачът на Истината"- "търсачът на фенове"нови [re: Selesta]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 21:06




Абееее....гледам че някой маха на ОРО от далеко...а това бил "махараджата".
И знаеш ли защо маха той на ОРО????
И да ти кажа, той не само маха, но и вика нещо на Оро....
Знаеш ли какво вика той на Оро?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.