Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Не мога да заспя...от що ми е гот...тоест хубаво.  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 00:43




Няма да ви го описвам....щото ще ви излъжа....
Не зная на какво се дължи...тази вечер, гледах Луната....един малък полумесец....флоуресциращ на небето......много хубава луна ....
Тези дни , съм много превъзбуден....в много приятна насока, въпреки че цял ден се занимавам с "глупости"...ама дори и глупостите, с които се занимавам, са ми приятни...като наркотик са.....
"Всичко мога"....има един такъв израз на Учителя...и той е припев в една от песните му.
"Всичко мога да постигна".....това е част от текста...
А тогава....защо да не мога, най тъпите неща, да ги изпълня с голям кефффф????
Защо, пита Мулето и отговор не иска....щото го знае.!!!!!
Не зная, дали усещате....колко ми е хубаво?????
ЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ......подарявам ви , малко от усещането ми за "хубавинята"...щото не е честно да ми е хубаво , само на мен......
ОРО....ЛЕОС.... И Н АВАС ВИ ПОДАРЯВАМ .... готино усещане....


ЧЧЧЧЧЧУУУУУХХХХХХХТТТТТЕЕЕЕ ЛЛЛЛЛИИИИ БББББЕЕЕЕЕ??????



Тема Re: Не мога да заспя...от що ми е гот...тоест хубаво.нови [re: MУЛE]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано17.04.02 01:05



Радвай се на хубавенята си тя си е твоя. Не можеш да я дадеш на никого.
И следващия път, когато ти дойде на царУм идеята, че си призван да навикваш, да се гавриш, да обиждаш, да унижаваш хората....си кажи:
- Това не е мое право. Няма да го правя повече.
Защото не е твое и на никого право! Когато Христос, Беинса и моя Учител /преди много години/ са навиквали хората - то е било, за да ги събудят и стреснат...
Но....това, което са им давали в следния момент. Спасението, което са получавали....няма цена.

А ТИ не можеш да дадеш нищо повече освен гавра и подигравки.....
Съзерцавай в/у казаното. Защото не умееш да медитираш. Не са ти дадени техниките за това. Истинските техники.....не ментета разни....

Лека нощ!

" Open your mind for the Beauty inside "


Тема Re: Не мога да заспя...от що ми е гот...тоест хубаво.нови [re: Oro]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 01:49




ООООРРРРООО...дори със твоите "мърморения" и ..."натяквания" , не си в състояние да ми нарушиш удоволствието....то е пълно ...и съм във възторг от написаното.
Точно това , е трябвало да напишеш ....и точно това е , трябвало да прочета, за да усетя, че дори и глупостите, са в състояние за ме разсмеят и ...да са ми приятни.
Всекиму заслуженото ОРО....така е ...тук.
Едни се радват....други, "натякват" и "мърморят" , като стара свекърва ...така , че всяка жена би ги напуснала....а не само трите ти жени.
Мулето няма съмнение, ...защо са те напуснали жените ти, ...но казват, ..."от убаво , никой не бега"....веорятно ....от натякване и мърморене ще да е.
И от даване на оценки и на акъл....ха ха ха ха
"Съзерцавай в/у казаното. Защото не умееш да медитираш. Не са ти дадени техниките за това. Истинските техники.....не ментета разни.... "
"Съзерцавай в/у казаното. Защото не умееш да медитираш. Не са ти дадени техниките за това. Истинските техники.....не ментета разни.... "
"Съзерцавай в/у казаното. Защото не умееш да медитираш. Не са ти дадени техниките за това. Истинските техники.....не ментета разни.... "
................................
Съзерцавам ОРО....съзерцавам батка....и се смея....без да съм пушил трева, то ...ти си като тревата, ако ....не те възпримат на сериозно, действуваш ката разхлабително ...много е полезно това, за стомашния тракт....ха ха хах а
От смях....се задействуват перисталтичните възли и черния друб, се масажира....ха ха ха ха
Три жени, да избягат от теб....да не можеш дари и с една от тях, да завържеш друга връзка, освен това, да и направиш дете, това ...си е патологичен случай....в..... "задържането на яекулацията"....ха ха х а
Но хайде...лека нощ...отивам да си се смея сам.....



Тема Re: Не мога да заспя...от що ми е гот...тоест хубаво.нови [re: MУЛE]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано17.04.02 02:27



И аз не мога да спя -вече втора нощ...силно вълнение ,но не мога да ГО определя като приятно...странно...
Паловината НЕТ обиколих и не мога да намеря това ,което търся...
НЕ му е дошло още времето...
Ама ми стана хубаво , че на други им е хубаво...
Как си МУЛЕ ?Поздрав на вички от влака...


medea


Тема ЛУД - умора няма...нови [re: Oro]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано17.04.02 02:35



не съм го казала АЗ ...да не тръгнеш пак СЪДИШ със заканителния пръст на твоя УЧИТЕЛ и да сечеш с томахавката на твоя БОГ...

Оро, ти май през деня не си много натоварен , след като имаш толкова енеригия и през нощта...Или и ти не можеш да спиш ???

Я кажи едн сладък мохабет за отмора...и стига си се джавкал...
Има ли конфликтност между 6-тата и 7-та цивилизация...
и изобщо изоставащите в своето развитие цивилизации КАК реагират на това?

Те осъзнавта ли своето "изостаавне"?

medea


Тема Надявам се ,че е мъжки майтап...нови [re: MУЛE]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано17.04.02 02:43



ЗАЩО на шамара с шамар ?
Е сега вече си изравнихте КОРИДОРИТЕ /нивата/...

изненаданата

medea


Тема Re: ЛУД - умора няма...нови [re: Medea_forever]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано17.04.02 05:32



Just for the record:
1. Оро - това е Бог на огъня на племето масаи. Също за испанскоговорещите - Злато или Съкровище.
2. Оро никого ни съди. Това го схвани, запамети и си го преповтаряй, за да не го забравиш случайно пак.
3. Оро налага с дрянова тояга тези, които съдят постоянно, гаврят се и се подиграват на хората. В случая клепоухото

. Защото е полезно за Егото Му. Много обича да съди.....
4. Има една конспирация. Когато се разчуло на една далечна планета, че ще се появи шестата раса...пуснали една партида същества от ....7 раса.
То дори не е раса а - антираса. С цел да се размножат и да не остане място за шестата раса. Аз лично ги открих с моят Радар /за което не мога да говоря на простосмъртни/ и ги нарекох Те приличат по нещо на хората ама не са......Ако се вгледаш в този индивид от снимката ще забележиш поразително прилика с Мулето. .....
По кво да ги познаваме? Пишат неграмотно....понеже не са хора. Говорят софизми и дръндословици и умират да са в светлината на рампата нон стоп. Хранят се през гъза - с клизми. Правят супи на Витоша и тръбят по цял свят - колко са благотворителни. В един случай е отбелязано един от тях да дава 1 портокал и 2 картофа на 5 циганчета да прекарат зимата и да не гладуват...
Кво друго пита?
5. А-а-а за времето ми...Да! Позна. Оро така си е устроил живота, че работи колкото и когато си иска. Фриланс значи. Няма началници, няма зависимости.....2-3 часа на ден приятна работа като частен учител по музика / и то след 14часа/ и ...шапка на тояга...
А енергията си я набавя Оро - от Истинска Медитация с Истински Техники получени от Истински Учител, който е....Жив. Какво повече.....Оро е по цял ден и по цяла нощ в рая.....дори и без луна и без звезди.....И си пийва силна ракиика, която сам си я вари и я прави лековита ...с български билки....
Лека нощ.

P.S. забравих да попитам: Съгласна ли си да си посветя живота от сега нататъка......За да ти угаждам...../т.е. да пиша в нета САМО НЕЩА, КОИТО НА ТЕБЕ ТИ ДОПАДАТ.../

" Open your mind for the Beauty inside "

Редактирано от Oro на 17.04.02 05:34.



Тема Re: Надявам се ,че е мъжки майтап...нови [re: Medea_forever]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 06:09




Благодаря ти за "оценката"....
"Оценявайки" ме, ти ме ограничаваш...., но всъщност не ограничаваш мен, а представите си за мен....
Къде видя шамар?
Това , което е написано, отговаря напълно на нещата, които Оро е написал за себе си.Мулето само го цитира...е разбира се ...с доза майтап....
На Мулето , му е приятно да чете, това, което Оро е написал, по отношение на Мулето ..../смея се/
Вероятно и на Оро му е приятно , да чете това, което Мулето е написало, защото , ако не беше така, то Оро нямаше какво , да прави по постингите на Мулето и да ходи подир него....от месеци и години....и да дрънчи като свекърва
Това да натякаваш, знаеш сама , е едно от най досадните неща....но Мулето , не се отегчава.
Е разбира се , то си е Муле ...и има две чифтета ....с които от време на време , сритва някого....но това не е случайност....
Не се очаровай от Мулето, за да не се разочароваш от Мулето...
Само този, който е очарован, само той може да бъде разочарован....
ПРичината за това , не е в Мулето ...а в този , който е "очарован"....думата очарован, произлиза от "око"....."очо"....а окото е лъжовен инструмент- тоест, не ти казва истината....
"ЗАЩО на шамара с шамар ? "
Къде видя шамар?
Питам и отговор не искам...





Тема Re: ЛУД - умора няма...Не бъди съдник..нови [re: Medea_forever]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 06:20




"Е сега вече си изравнихте КОРИДОРИТЕ /нивата/...

изненаданата"
.............................
Между нас казано, не обичам много "изненаданите", защото изненадата, когато е неприятна, е следствие, от нарушени "очаквания"...дума , пак започваща с "ОЧА"....
................Удоволствието , което имам, "тук и сега"... ито не ми пречи, да ти напиша...:
Не оценявай "коридора" на никого....това не е твое право...и никой не те е "молил" за това.
Между Мулето и Оро...си има отношения , които ...не се нуждаят от ничия намеса....те не са групови и колективни.....отношения....
Погледнато реално....дори това, кото си написала на Ооро....и което "формално"...да е в подкрепа на Мулето ...не е истинско, защото от него, прозира...."осъждане"...
Формално си права, но в същност, когато пишеш...:"да не тръгнеш пак СЪДИШ със заканителния пръст на твоя УЧИТЕЛ и да сечеш с томахавката на твоя БОГ..."...ти вече си поставила рамки и очаквания.
Не те упреквам...тук сме, за да пишем , всеки, който и каквото иска, независимо , дали това , харесва на околните или не....
Добро утро ти казвам ...и светъл ден...и на ТЕБ ...и на ОРО....





Тема Re: ЛУД - умора няма...нови [re: Oro]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 06:26




Не си учител, а си ДАСКАЛ....ха ха ха
Учителя никога не е учил някога за пари, ...а това , твоето е "професия"...
Един е нашия учител и това е БОГ....

Всички останали са ментета.....
Оро....батка...много ми е приятно, да те "бъзикам"...но отивам на ПАНЕВРИТМИЯ...и за това не ми "плащат"...провя го без заплащане и ... за някои моменти от написаното от теб, мога да се съглася изцяло с теб.
Но само за някои "моменти"...за които , когато ги чета, не съм се залял от смях....
Добро утро Орчо , батка...благодаря ти , за доброто настроение....с което ме дари тази сутрин.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.