Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема ей оро я кат най отворен тука.........  
Автор silent (някакъв)
Публикувано09.02.02 11:19



да ме светнеш какво аджеба означава името на клуба и за що иде реч в него..........

незабележим


Тема Re: ей оро я кат най отворен тука.........нови [re: silent]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано09.02.02 11:39



Оро не е отворен.
Оро е досаден.
Поредното велико его.
Като конска муха е.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: отговори ми ти тогава........нови [re: Selesta]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано09.02.02 12:18



все ми е тая кой ще попълни интелектуалната ми празнина...........щото и най умните не знаят всичко де .........пък аз не съм и тях даже...........ма ше стана за това питам..........да ги стигна американците............

незабележим

Редактирано от silent на 09.02.02 12:19.



Тема Re: отговори ми ти тогава........нови [re: silent]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано09.02.02 12:37



А не трябва да ти е все тая.
Защото главите на повечето съдържат много интелектуален боклук.
Все тая ли ти е дали те пълнят с боклук или с нещо истинско?

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: отговори ми ти тогава........нови [re: Selesta]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано09.02.02 12:43



принципно си права но аз питам за значението на две думи и за общия смисъл на дускусиите а не за конкретиката............

незабележим


Тема Re: отговори ми ти тогава........нови [re: silent]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано09.02.02 12:52



Дискусии се водят на всякакви теми.
В областта на духовното не можеш да сложиш разграничение.
А Беинса Дънов - прочети биография малко



Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.

Тема Re: отговори ми ти тогава........нови [re: Selesta]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано09.02.02 13:17



да ясно .............

незабележим


Тема Re: ей оро я кат най отворен тука.........нови [re: silent]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано09.02.02 19:46



Ще те светна с най-голямо удоволствие, защото е верно, че Оро е най-отворен и тук и във всеки клуб !!! Звучи егоцентрично нали....но е верно!
Защото: Нима може да е "отворен" един човек, ако е задръстен с идеи, концепции, схващания, вярвания, амбиции и комплекси.....Не става нали. А Оро е освободен от целия този баласт. Затова.
Иначе клубът първонално бе създаден като клуб за привържениците на учителя Петър Дънов /чист българин/ в последствие придобил името Беинса Дънов не само в Б-я, но и в много краища на света. Той е прочут най-вече със своята т.н. "Паневритмия" - това са танци, на които той е учил своите ученици. Сбирките са ставали най-често на Рила планина. Около 7-те рилски езера. По неговите думи тези танци той ги е виждал да се танцуват от етерични същества /невидими за хората/ на брега на езерата и ги е предавал на хората да ги танцуват и те. Той е проповядвал най-вече близост с природата и много позитивни практики с една единствена цел - Реализацията на божественото в човека. Самият той е живял известно време в Индия, където е станал йога и е получил техниките, които го правят толкова известен......пак Индия....
Иначе е бил студент в USA.

.....това е което помня на изуст от 45 год. ....можеш да събереш всякаква информация за човека и учителя Петър-Беинса от Интернет.

*********************

А сега за клуба:

От самото начало клубът бе обсебен тотално с теми и постинги на една личност, която нарича себе си "Муле" - което е една форма, един параван
зад който се крие една силно контроверсиална личност-комплексар, която избива комплекс за слава и известност и се изявява навсякъде из дир-а
като някакъв Абсолютен Авторитет в областта на духовното.....Пише на невъзможен български език всевъзможни скудоумия и дръндословици и обича да си играе с думите и да жонглира с понятия и представи ....ОТРИЧАЙКИ ЕДНО ПО ЕДНО ВСИЧКИ ОБЩОПРИЕТИ СТОЙНОСТИ по един безкомпромисен нападателен и брутален начин....Това МУ докара забраната да пише в няколко клуба и да плюе хората.
Оро от своя страна се зае да направи едно Огледало на Мулето -за да го "смъкне на земята" от неговите мулешки полети към далечни галактики.....И поради тази причина за един период от време клуба заприлича на.....Оро-Муле клуб......Но това няма да е вечно....
Относно Селеста-та....Тя в своите очи е Ошо-вистка. Т.е фенка на Ошо. За това си има клуб "Ошо" - но тя не е доволна нито от Ошо, нито от своя живот като "ошовистка". Та....скита като бясна от клуб на клуб и търси някой да се заяде....
Оро е един от нейните цели....Ама нещо не се получава.....

**********

Ако питаш мене:


Най-големият проблем в клубовете на дира генерално казано е -Почти пълното отсъствие на респект към "заглавието" на клуба.....Всеки нахълтва и почва да си дрънка врели-некипели....за всичко друго .....освен по тематиката на клуба....ТОВА МАЙ СИ Е ЧИСТО БЪЛГАРСКИ ФЕНОМЕН, КОЙТО ДЪРЖИ ЦЯЛАТА ДЪРЖАВА ....НА ТОВА ..ДЕРЕДЖЕ....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: ей оро я кат най отворен тука.........нови [re: Oro]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано09.02.02 20:55



за петър дънов и бялото братство съм чувал...........това също ми беше полезно.........мерси............

незабележим


Тема Re: ей оро я кат най отворен тука.........нови [re: Oro]  
Авторoлe (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 08:54



"Иначе клубът първонално бе създаден като клуб за привържениците на учителя Петър Дънов /чист българин/ в последствие придобил името Беинса Дънов не само в Б-я, но и в много краища на света. Той е прочут най-вече със своята т.н. "Паневритмия" - това са танци, на които той е учил своите ученици. Сбирките са ставали най-често на Рила планина. Около 7-те рилски езера. По неговите думи тези танци той ги е виждал да се танцуват от етерични същества /невидими за хората/ на брега на езерата и ги е предавал на хората да ги танцуват и те. Той е проповядвал най-вече близост с природата и много позитивни практики с една единствена цел - Реализацията на божественото в човека. Самият той е живял известно време в Индия, където е станал йога и е получил техниките, които го правят толкова известен......пак Индия....
Иначе е бил студент в USA. "

Това за Индия откъде си го научил? Интересувам се просто, защото за първи път го чувам сега от тебе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.