Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:10 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Два дни ....в мълчание....  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 19:35




..............................................................................
Напуснах фирмата...............................................
Вече втори ден....избирам най случаен път към Витоша.....и се катеря по склоновете и.........
Избягвам хората ...за да не съм принуден да говоря.....но въпреки това , срешнах няколко познати..........
Минах на гости,.... при Стефка Съботинова.....но тя е много отчаяна.
От първо не ме позна....когато звъннах на вратата и.
.........................................................
Много е отчаяна.... има вече дълбок проблем със зрението си.................
..........................................................
....................................................................................
Възнамерявам да напусна и тази къща.
..........................................
Тя вече не е моя къща.....или по точно...не е мой дом, а е просто обиталище.
.............................................
И така и така съм скитник.....скитащ от планета на планета....от какво мога да ъза изненадан????
...............................................
Имам мускулна треска на краката........вероятно правя преходи ...над 20 км. на ден....
............................................
Ако някой .....иска да ходим заедно на Витоша...да се обади .....но условието е БЕЗ ГОВОР....в тишина....
................................................
Ако някой иска да ме подслони за една вечер...нека пише тук.....това е една игра, която ....ще възстанови скитническите ми.....способности, закърняли от толкова дълго ....престояване на едно и също място....
.......................................................................
Пиша по рядко тук..... защото и това е вид комуникация...която нарушава тишината.....вътрешната тишина....



Тема Re: Два дни ....в мълчание....нови [re: MУЛE]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано06.02.02 19:58



Ми да те подслоня, бе муле...
Ама компютърът ми е един и си го не давам.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: Два дни ....в мълчание....нови [re: MУЛE]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано06.02.02 20:19



Цели 2 дни в мълчание? Как оцеля бе клепоухи-и-й??Ти и ....мълчание?Две нпълно несъвместими понятия.
Писането в нета е ГОВОРЕНЕ !!!! а не "мълчание"......

И за какво напусна фирмата ? / това не стана ли преди 2 месеца според писанията ти....????/ А дома си ??? И всичко останало за което информираш...целия свят с два реда сополи и два реда сълзи-и-и-и....
Аз ще ти кажа защо:

За да събудиш в хората ...състрадание....съчувствие и ....СЛАВА.....
" Вижте го този човек...колко страда....колко е голяма любовта му към Бога...какъв мъченик е......Хайде да го обичаме.....


......и това е всичко, което ще получиш ....от тук от там....славолюбецо, тщестлавни нещастнико.....егоцентрико....

Защото е казано, че този който искренно търси Бога.....дори и когато се лишава от всичко земно....го прави единствено заради Бога.....а не - за да се бие в гърдите пред света за това.....И тогава Бог му ...въздава.....
Така е било от векове и такъв е Законът и днес.....


" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Два дни ....в мълчание....нови [re: MУЛE]  
Автор Sin (.)
Публикувано06.02.02 21:17



Май преди повече от година беше, когато ти казах, че си добре дошъл, когато поискаш.
Нямам условия към теб, а какви условия предлагам, знаеш.



Тема Re: Два дни ....в мълчание....нови [re: Sin]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 23:15



.................
................................................................................................
................................................................................................
.................................................................................................
Оро ....ме разсмя до сълзи.....
.................................................................................................
..................................................................................................
Неприлично е да се смея така, когато съм в мълчание....
....................................................................................................
...................................................................................................
....................................................................................................
Уж мълча....а си се смея.....
......................................................................................................
Знаеш, че при теб..."нещата" са по така....и веднага ще ме дисклоцират къде съм....и .....т.н.......
В края на краищота, това е една игра....но "те" от игри не разбират....и ще ти направя беля.....
........................................................................................................
Иначе....не се съмнявай.....знаех дори че ще се обадиш тук и ...че ще те изкарам от мълчанието ти.....дори....затова и го направих.....

...................................................................................................
Знаех че и Селеста...ще ме приеме.....но ....трябваше да опитам....
МНОГО МИ Е ХУБАВО И ПРИЯТНО......СМЕЯ СЕ ....СЪС ЦЯЛАТА СИ УСМИВКА...........усетете това....



Тема Re: Два дни ....в мълчание....нови [re: Selesta]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 23:51




Знаех си, че ти ще отговориш така....
................................................................
Нямам претенции , към компютъра и тялото ти......да знаеш това...
...................................
Благодаря ти ...за готовността ти.....ще ми е приятно , да направя една "мълчалива" разходка с теб....някъде из града....
....................................
Посочи ми място ....характерно и лесно за обясняване..... и междувременно му кажи ...на "онзи"....че Мулето не е християнин...и че християнските библейски блъщолевения, не му влияят......
...................ха ха ха ха ха .....................ха ха ха ха ха ...................
То...да седнеш ...и да пишеш .... на едното .... Муле...разни врели-некипели-християнски тинтири-минтири.... трябва нещо да си мръднал......и да си много сериозен и скучен..............
То такива ..."скучни"....къде ли не бягат от себе си.....добре ,че че могат да напуснат Земята....и са само тук...та чак...... в Кей Таун...са стигнали...бягайки от себе си.......иначе биха напълнили и Космоса със себе си.....ха ха ха ха
Нищо чудно ....че жените им бягат от тях и от скуката им.....десет жени да имат...и десетте ще избягат.....надалече.....
И децата им ще избягат.....ха ха ха хха ха
...................................................................................................
....................................................................................................
Хайде .... кажи едно място и час...прмерно за утре или други ден.... след обяд..
и ще видиш...едно ухилено и мълчаливо Муле.....
Можеш да вземеш лист хартия и нещо за писане..........
........................................................................................................




Тема Re: Два дни ....в мълчание....нови [re: MУЛE]  
Авторxъм (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 00:45



...............откъсване...........от работа..........от дом.........от близки...........от приятели.........от ежедневие........от навици...........вглъбяване в собствен свят..........от който все по-рядко се излиза..........занемаряване на грижите за близки.........после за себе си......пътя на свободата...........на клошаря..
Диагнозата в следващата серия.



Тема Аз не ти предлагам каквото и да енови [re: MУЛE]  
АвторMaster Admin (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 03:04



От една форма на използване на хората към друга. Поставянето на условия е много фенско. Значи той ако иска или ти ако искаш.
Обаче забрави да раздадеш фирмата на работниците, просто им спести грижи като ги остави на твойте рамене.



Тема Re: Два дни ....в мълчание....нови [re: MУЛE]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 06:43



Имаш ми мобилния - нали?
Надявам се, че и твоят е включен.
Ще проверя.



Тема Re: Два дни ....в мълчание....нови [re: Oki]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 07:38




....................................................................
Не ползувам мобилен сега....дори не го нося с мен....а и не го вдигам...когато е около мен....................
....................................................................
Не зная колко дни ще съм "така"....., но ако има нужда, зная от къде да го намеря твоя мобилен.....
.....................................................................
Ако не възразяваш...може и без мобилни де се разберем за срешна-...така поне сега, имам МНОГО...МНОГО....много време.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.