Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 08.05.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Думите на Дънов  
АвторMacтep Aдмин (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 03:05



Забелязвам че цитираш Дънов и други разни хора, които можеби са казали някакви неща, но тези неща не са нещата които казваш ти. Едно примерче. Мъж обича жена и затова и подарява цветя целува я казва и че е красива и я обича. Мъж не му пука за жена но желае секс и затова и подарява цветя целува я казва и че е красива и я обича. Всичко е еднакво значи това е едно и също нещо??!!
Ти цитираш някой използвайки дословно неговите думи за което се съмнявам но и дори да е така това, което казваш не е това което е казал той. Това което не разбираш е че думите са без значение. Думите са външната обвивка на казаното. Ти както и всички хора сте елементарни и първични и се интересувате само от вънщната обвивка. Обвивката обаче не е съдържанието. Важно е съдържанието, същността която се крие под обвивката!!!



Тема Re: Думите на Дъновнови [re: Macтep Aдмин]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 09:00




Много си бил отвлечен....и не си забелязал, че ....написаното няма адресант и че.... започва с думите:
"Забелязвам че цитираш ..."
..................................
Забелязвам че .....никого не цитираш тук, дори и себе си не цитираш.....а просто ИСКАШ ДА КАЖЕШ НЕЩО, защото ........знаеш....на мен ми е ясно защо.....но на другите не е ясно защо.
................................................................................
ПРавя ти услуга...да ти вдигна постинга и да създам вятър по него....иначе, щеше да си остане ...без внимание....



Тема адресирано до всекинови [re: MУЛE]  
АвторMaster Admin (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 17:27



Хубаво би било да обърнеш внимание на съдаржанието на думите ми но ако беше го направил това означава че бъркам.
Продължавайки да анализираш думите - външната обвивка , а не съдържанието - смисъла на казаното ти не само че не ме разбираш а дори се самозаблуждаваш.



Тема Re: адресирано до всекинови [re: Master Admin]  
Автор:))) (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 17:35



Имате достойна цел и двамата



Тема Re: адресирано до всекинови [re: Master Admin]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 21:19




Започваш постинга с "Забелязвам че цитираш ..."....а Мулето най много цитира тук....
Освин това, малко хора знаят, че този разговор тук, ...е продължение на ...много други подобни разговори.....които сме водили.
В много от тях...съм бил слушател.
Мулето е свикнало,....всеки да го учи и да му чете лекции.... и да слуша как някой му казва....."Хубаво би било да обърнеш внимание на съдаржанието на думите ми но ..."
.............................................
Така че....давай.....продължавай.
Само дето ...написаното не е до всички, а конкретно до Мулето ...и ти за това си тук...защото Мулето може да те прочете....
......................................



Тема Да знаеш и да можешнови [re: MУЛE]  
АвторMaster Admin (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 15:55



Знанието е нещо доста странно и неясно. Да знаеш означава единствено и само да знаеш. Знанието само по себеси е вредно защото те ангажира с ненужна информация която те ограничава. Знанието е нащо което трябва да се използва а не да се трупа. Ти трупаш знания които не можеш да използваш.
Всичките ти теорий за ВЪНШНИТЕ белези по които познаваш хората се оказаха неверни и затова експеримента ти с мен се провали. Както виждаш не е необходимо да се променям за да ме приемат. Как да не те уча и да не ти чета лекции тогава. За да можеш е нущно умението да използваш знанията и да се отървеш от умението да ги трупаш. Казах ти че мога но ти не ми повярва защото в глупавите книги пишеше друго. Извенявай че направих това което исках и не оправдах теориите ти. Аз знам че става каквото искам и затова успявам. Неуспеха ти на експеримента над мен го превърна в експеримент върхо теб. Знам че не си си направил изводите защото ти е късно да се промениш. Знанията които си натрупал ти пречат и те ограничават във възможностите




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.