Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предлагам да се разпространяват беседите на Учител  
Авторniakoj (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 02:52



Да се издадат в тираж десетина хиляди няколко възлови беседи и да се разпространяват за четене БЕЗПЛАТНО!

Съгласни ли сте!

Може да открием един минифонд, ето тука с помощта на мулето! Като четете приказката за решението на най-старият ангел, си викате, абе може пък и по-иначе! Що да отива туй същество в ада!
Освен това, то е склонно към благотворителност в името на послущание на дядо Господ!



Тема Re: Предлагам да се разпространяват беседите на Учителнови [re: niakoj]  
АвторPassager (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 16:43



Ами ДА! Идеята по същество е добра и аз я подкрепям, но нека да започнем с малките величини, а?
Ето вместо Мулето да ни чете безразборно от негови си там книжки, може предварително да се разберем от коя и всеки може да излага тук това, което най много го е впечатлило или вдъхновило или пък да си допълваме впечатленията един друг. Мако по малко току виж излезе нещо голямо.
Хайде Муле задействай се с организацията - нали и без това ти се отдава, пък и да има кого да обвиним, ако нещо се провали.



Тема Re: Предлагам да се разпространяват беседите на Учителнови [re: Passager]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 17:21




Всеки .... мисли за това, което го стяга.
Кога мислиш за главата си?
Само..... когато те боли или имаш проблем....
...........................................
Този ..."никой"....е ПТАХИ.....и си има дна малка книжарничка....и има проблем с реализацията на книгите.
Но той поне..... подарява книги....винаги когато може.
...............................................
Пишеш-"Хайде Муле задействай се с организацията - нали и без това ти се отдава, ..."
................................................
Всяка една "организация" , разваля това, за което е създадена.Не може да не сиго опитвал...няма начин.....всяко целенасочено действие....предварително организирано ....е насочено против подтика, от който е породено.
Създава се "откат"....усилие....реакция......нарушава се баланса.
................................................
"Всяко действие, има равно по големина и обратно по посока , противодействие"....а организацията е също действие....тя е подготвителния период на действието. ..... и е част от него.
И тя-организацията и подготовката,представляват действия.....насочени обратното на това, което е замислено.............
Първите книги, на Учителят, ми баха подарени от ПТАХИ....и то спонтанно.
Без каквато и да е организация.
А от тогава...съм подарил хиляди и хиляди книги.....също спонтанно...без каквато и да е организация.............
Какво пречи ...на всеки да го прави, АКО МУ Е БЛИЗКО И АКО МУ Е ПРИЯТНО?
.........................................................
Нищо не пречи.
..........................................................
Какво пречи....вместо ... да си коментираме ....безсмислени неща, да ...коментираме текстове...от беседи....които са на разположение в Нета?
Нищо не пречи.
...........................................................
": Предлагам да се разпространяват беседите на Учителя!".....та това е безсмислено....ако няма желание на ответната страна.....това прилича на начина, по който получавате рекламните брошури ...за хипермаркетите-Метро и Билла.
........................................
Кото е жаден....ще си намери водичка... и ще си потърси извора.
Учителя и беседите му, не са нещо, което трябва и следва да бъде рекламирано...ТОЙ и беседите му, НЕ са ПРОДУКТ И ИЗДЕЛИЕ....

.........................................
Това учение , не е за ВСЕКИ....то е само за тези, които са готови за него.
.....................................................
И ако не попадне в добра почва, то ще донесе вместо полза....вреда.
......................................................
КОЙ ПРЕДЛАГА ТОВА, ЗА КОЕТО СТАВА ВЪПРОС?
КОЙ?
......................................................
Едно същество, което не е наясно.....че ....учението и беседите, не са бизнес- предложения....те са нещо много сериозно.
..........................................................
Птахи ми подари първите книги на Учителя.
Но аз го потърсих...сам....всъщност сам намерих ПТАХИ....или все едно...нали знаете... правилото.....
"КОГАТО УЧЕНИКА Е ГОТОВ- УЧИТЕЛЯ ВИНАГИ ИДВА"
...........................................
Не е ли готов ученика.....не му трябва учител.
...........................................
Избягвам организациите.....не ми харесват напоследък...НАСИТИХ ИМ СЕ.
..............................................
..............................................
Днес...спонтанно направих супа.Не на Витоша....а тук.
.................................................
До какво доведоха , организациите, по организиране на супата на Витоша?
...................................................
До нещо подобно...до конфликт,....само че сега, няколко от братята и сестрите ...имат обща карма с мен.....
....................................................
Те не знаят какво ...значи това....но рано или късно...ще разберат....така , като и Мулето разбира...и се усмихва ...хитро...хитро.
.....................................................
Вече ...не им се пише тук....възпирам се....буксувам, натискам спирачките....не зная дали усещате....
......................................................
В края на краищата, това ...което пиша.... си е нещо лично...това е вид медитация...."контакт".... между мен и НЕГО....защо да го правя публично достояние?
Кому е нужно това......?
......................................................
Никому не е нужно!
......................................................
Всеки има възможност, за контакт с НЕГО ....все има възможност.....стига да поиска..............
..........................................................



Тема Re: Според меннови [re: MУЛE]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 01:36



Най-голяма полза имаш самият ти.
Скоро чух такава реплика: " Благодаря ти, че ме слушаш "!
Обикновено когато някой казва нещо на някого, най-голяма полза има самият той - предаващият.



Тема Re: Според меннови [re: Oki]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 06:53




Как грозно двучи..."ИМАШ ПОЛЗА"....
..........................................
Не визирам теб и не те уреквам за написаното.
................................................
Хората търсят ползата....."ПОЛ-зата-интереса" си,...размножават се по ПОЛов път, търсят си ПОЛовинката....пресмятат ползата и вредата....и се страхуват от пол-търгайсти.....полемизирайки неща, не подлежащи на разполовяване..... като това ...за което пишем.....и се обличат в поли ....и панталони....
...............................................................
Не съм съгласен с това, което си написал....но няма да споря...



Тема Re: Библията на Ошонови [re: Oki]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано04.02.02 16:28



Оки, че те хванах тук...
Чела съм я на руски и я имам тази книга-и двата тома.
И нищо повече не е казал, освен това, което обикновено говори.
Ошо си е. Истинският и в пълния си блясък.
Не виждам какво те е стреснал толкоз...
А за цинизма---аз отдавна смятам, че цинизмът е всъщност голата неукрасена истина.
Като една цигарена корпорация съветваше едно правителство-че пушенето е полезно за държавата, защото пушачите умирали млади и не разходвали много средства за пенсии.
Това не е ли истина. И защо се нададе такъв вой тогава, че било цинично.
Цинизъм е всичко, което благовъзпитаните щрауси не желаят да чуят.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: Библията на Ошонови [re: Selesta]  
АвторOki (Нерегистриран)
Публикувано04.02.02 23:36



Това изобщо не е разговор за нета.
В този му вид, такъв разговор е невъзможен тук.



Тема Re: Библията на Ошонови [re: Oki]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано04.02.02 23:45



Аз изобщо не завързвам разговор в момента. Само те информирам-нали бях хукнала да я купувам.
А иначе за разговорите-не си прав. Ако знаеш какви разговори стават тууук...ама то за тая цел регистрация трябва, icq, такива неща...

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.


Тема Re: Предлагам да се разпространяват беседите на Учителнови [re: MУЛE]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 00:52



Има огромно желание за книгите на Учителя, но хората нямат пари!

Кой да го види обаче, когато пътуваме с мерцедеси? А, то тогава, хайде, щото ангелът още не е поискал двата лева!

Два лева, или две хиляди, ще днават скоро два милиона!
Слушайки една реклама по седем дни си викам, абе , я да напомня на ангела тука, да прегледа тевтерите!

Айдеееее! Съгласен! Нали?



Тема Re: Предлагам да се разпространяват беседите на Учителнови [re: ...]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано05.02.02 11:50



Човешко, твърде човешко...
Какво ти пречи мерцедеса на муле? Това, че не те вози в него ли? Или че не го продаде и да ти даде парите за твои си нужди.
То и мен ме е яд, че ме не вози, ама не мрънкам поне по тоя повод, както виждаш.
Но май се опитваш да му вмениш чувство за вина за това, че той има пари, пък ти нямаш.
Що си хабиш енергията да вменяваш вина у богатите, използвай я и ти да станеш такъв. Като си платиш цената-ако ти стиска.

Можеш да избереш да не осъзнаваш,че си бог,но не можеш да избереш да не бъдеш бог.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.