Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Да спрем този психопат!нови  
Авторkaфa cиkимe (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 11:34



...който се нарича Муле и безнаказано сере в този и всички клубове обиди, нападки и налудничави патологични словосъчетания....
Който му е писнало да бъде руган да се подпише под тази тема!



Тема Re: Да спрем този психопат!нови [re: kaфa cиkимe]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.01.02 13:09



А това твоето как се нарича ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Да спрем този психопат!нови [re: nbb]  
Авторcтaтиcтиka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 13:51



Тоя мутант муле да бъде изхвърлен от клуба на Беинса ! Който не е чел Учителя ще се отврати от тези простащини и идиотщини, с които той задръства клуба. Той е за лудницата!



Тема На който не му отърва...нови [re: cтaтиcтиka]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано05.01.02 14:06



просто да не го чете!
Простичко е.
Мулето е опасен с това, че на негов фон посредствеността се откроява и контрастира, а някои ги е страх да лъснат с гол гъз пред форума и предпочитат да ругаят анонимно.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Случайнонови [re: cтaтиcтиka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано05.01.02 15:08



някой да ти пречи да пускаш свои теми ? Или няма какво да споделиш с останалите ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Да спрем този психопат!нови [re: kaфa cиkимe]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 15:53



ПОДПИСВАМ СЕ ПОД ТАЗИ ТЕМА....ама как?
С копита, не можеш да се подпишеш.....
И даже, не можеш да се подпишеш, ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕШ КОЙ СИ.
Защото никой, от хората, не познава себе си....УЧИТЕЛЯ Е КАЗАЛ ТОВА.
Защо Учителят е бил тук?
За да ни помогне да осъзнаем СЕБЕ си....за да се познаем.
За да познаем Бога.
Учителят е бил психопат.
Той е бил най-голямия психопат, който съм срещал.
Много ми е приятно да бъда психопат.
ПСИ-хо-пат.....ПСИ СЪЩЕСТВО....което се хихика и смее на това,което затормозява хората.
ПСИХО-пат....красива дума...зад която стоят имената, с които са познати....страшно много същества , от невидимия свят.
Подписвам се под тази тема....ДА СПРЕМ МУЛЕТО....
Ама защо?
Има ли значение защо?
Важното е да го спрем.
Как да го спрем....
Ами има ли значение КАК...вожното е да го спрем....!

"Който му е писнало да бъде руган да се подпише под тази тема!"




Тема Re: Да спрем този психопат!нови [re: cтaтиcтиka]  
Автор P.R.N. (новак)
Публикувано06.01.02 01:43



Който не е чел Учителя, усети за пръв път аромата му в постингите на Муле.
Има и такава гледна точка...
А ако не си съгласен с "простащините" му - ами изкажи твоето тълкуване на Учителя.



Тема Re:...една реплика...нови [re: P.R.N.]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано06.01.02 02:47



......"ами изкажи твоето тълкуване на Учителя."
Учителят не е за тълкуване, драги. Той е за следване! Стъпка след стъпка ...по неговите. Никакви коментарии, никакви тълкувания.... Но как ще стане това....когато него го няма всред живите и единственото нещо с което разполагаме е.....писменни знаци на хартия...."Учителя каза така!" - "Ти нищо не разбираш! Той е искал да каже ...това!".... и така до гроба. Всеки си тълкува казаното по свой начин и в своя угода.....А някои, за да станат популярни и се прославят. Аз съм сигурен, че ако Беинса Дуно стане от гроба си......ще напъди доста самозвани и самолюбиви тълкуватели.....и особено тези, които се вживяват в ролята си на Главен Тълкувател на Учението на Учителя. И пълнят този клуб с ругатни и обиди към всички. Първо тях!!!
Защото ако аз трябва да дам моето тълкувание за Дънов - То ще бъде само една дума: Любов !И вглъбяване насаме със себе си в тишина и спокойствие а не неистови крясъци към и срещу хората с грозни епитети. Защото всяка дума е енергия......и всяка грозна дума е енергия - която се завръща към автора си .....и го цапардосва по главата. Не биене в гърдите:- Вижте ме всички! Аз постя! Аз
ям само чиста храна! Аз съм щедър! Аз се отказвам от всичко земно! Аз....Аз....Аз....Аз....и биене в гърдите което кънти от София....чак до Черни връх.....Не! Не това е "Ученик". Няма начин да е.....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re:...една реплика...нови [re: Oro]  
Автор P.R.N. (новак)
Публикувано06.01.02 04:41



А ти що не престанеш да се вживяваш в ролята на Главен Познавач на Познанието и да оставиш на мира тези, които искат да пишат в този клуб - ако искат с ругатни, ако искат с крясъци, ако искат с биене в гърдите.
И изобщо каква е тази твоя непоносимост към избора и пътищата на пишещите тук?
Нямали били жив учител и трябва да да си посипват главите с пепел - така ли?
Аз като имам (подобно на теб) жив учител, живеещ на 200 км от дома ми, е какво - да надувам тромпета и да забранявам на другите да четат, размишляват и тълкуват другите учители ли?
Само щото не били живи???
Чудя се защо толкова бързаш да осъдиш всеки на този форум.
Всеки е такъв, какъвто е. Цялото го създава така че да е перфектен за нуждите на момента. Ако не си съгласен с Мулето - ами че пиши му го директно, няма какво да ми се жалваш от него. Вече за втори път.
Честно да ти кажа, като написах думата "тълкувам", веднага ми мина през ум, че някой буквоядец като теб ще се нахвърли и ще си излее Познанието по въпроса.
Преди време те попитах: След 20 години практика, още ли имаш чувството, че ТИ ПРАКТИКУВАШ ПОЗНАНИЕТО?
Отдавна няма съмнение за отговора.



Тема Re:...една реплика...нови [re: P.R.N.]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 08:57








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.