Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:45 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ...една реплика...ЛЕОС.../смея се/нови [re: MУЛE]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 08:25




"Както усещам.... и както си смятах и преди...следиш полемиките. "
Както констатирах вече , СЛЕДИШ ПОЛЕМИКИТЕ, но не винаги участвуваш в тях.... ИЗБИРАТЕЛЕН СИ.
Това ЛЕОС;;;;че не си призна, за това, че "лъскаш".....клавиатурата, че ..."лъскаш"......дъното на панталона си.....и разните му дреги работи, показва нещо за МУЛЕТО..... ХО ХО ХО ХО ХО ХО
И нека винаги, когато се запиташ..."НАБЛЮДАВА ЛИ МЕ НЯКОЙ ОТ НЯКЪДЕ?"....
дори и .........в най ИНТИМНИТЕ ТИ МОМЕНТИ....да знаеш....да усетиш хитрата усмивка на Мулето.....
Да знаеш че не си сам...дори ,когато мислиш че си сам.
Иначе ОТГОВОРА ТИ ...НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ.
Лъжеца не може друго, освен да лъже......



Тема Re: реплика от ЛЕОСнови [re: MУЛE]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано08.01.02 17:33




Здрасти, батка ... изрови с копитцата дира, бе !
Та чак в Психоанализата дойде да ме каниш за отговор :)))
Първо да питам - да не мислиш, че си предмета на моите сънища, бре ?!
Или, че си спирам дишането зарад тебе ?
Хе хе хе :)))


Е - довлякох се - айде да карам по ред ...
Значи - знам разбира се, как се лъска ... мишока :) Мъж, който не го е правил, е половин мъж по моето скромно мнение. Ама няма начин да ти го кажа в прав текст, както ти се иска. И то поради една проста причина. Трябва ти, за да разнесеш цитатче пак ... муленце игриво, байново :))) Щото си дърто магаре, честен мошеник и лъжеш като циганин, батка ! Излишно е на тебе да го обяснявам.
Толкова по фундаменталния ти труд за чикиджийството.
Ако искаш повече - бегай в Попържа, идвам след тебе :)))

За твърденията ти :
"Няма ме вече в РОДИТЕЛСКИЯ....веднага се усети.
Няма ме и в ПСИХОЛОГИЯТА...и там веднага се усети."
си прав - веднага се усети. Хората си говорят спокойно и дружелюбно. Няма магарета да ги ритат :))) Активността в клубовете не намаля - напротив, в Родителския се увеличи даже. Еее - разбирам, че ти е мъчно, батка - ама и там ти казах - никой не ти е виновен ! Сам си тропна вратите, като не си знаеш мярката ... съжалявам, не беше нищо лично - знаеш го. И за да видиш, че съм добронамерен към тебе (както винаги) ще ти пошепна нещо на ушището. Много вой се надигна в Християни, батка ... много ... И да беха само юзери - иди-дойди, ама и официални писма има вече, батка. От разни движения и църкви - официално до Дир-а. Само Светия Синод май не е писал още ... И са прави хората, да ти кажа - щото клубчето се казва "Християнство", а не "АНТИхристиянство". Та така ... май ще слагам некой да те трие от още едно място, УСЕТИ ГО ! И няма кого да обвиняваш, Муле - брецай си срещу някое огледало.

За брадатите ти лъжи, че си спираш дишането и сърцето и че си раздал нек'ви милиони - не ми се занимава изобщо :)) Кеф ти е да лъжеш - лъжи си. Който е толко залупен, та ти вярва - негов си е проблема. На дирчето това не пречи ... А ако много искаш да ти кажа що лъжеш - питай - ще ти кажа.

Та така, Муле, батка ...
Спомни си "за моркова и тоягата".
Спомни си "за магарето и бостана".
Спомни си "за каквото повикало, такова се обадило".
Спомни си "на гол тумбак, чифте пищови".
И си реши, какви и колко ще ги дъвчеш.
Аз съм лесен ...


- - - - -
А за това твойто:
"Детенце си още ЛЕОС....голямо детенце си...."
нема какво друго да кажа освен - МНОГО благодаря !-)
голяма четка ми направи, Муле - мерси :)))


Беше ми приятно, както винаги !


- - - - -
P.S. За малко да забравя ...
Аз лъжа само жена си (понякога), когато друга ми лъска ... мишока :)))
Иначе си казвам "право куме, та в очи" - винаги !!!


| Величието на Сизиф не е в безмислието на труда, а в липсата на отчаяние |


Тема Re: Разбира се ,че ще го спрем !нови [re: MУЛE]  
Автор Jeki ()
Публикувано08.01.02 17:39



Вие явно си се кефите на тоя психопат МУЛЕТО. Ами кефете си се.
Язък че така е наречен клуба - щото един духовен човек няма да се занимава с такива глупости като това да отговаряш на тоя ненормалник.
А по повод регистрацията - Снежанке(или там каквато си) да си чувала за повторна регистрация.
От известно време само ви чета глупостите и смятам, че никой от вас не е наясно за какво става дума. Щото ако бяхте наясно нямаше да седите в нета, а щяхте да живеете истинският живот - този около вас.

Аве Цезаре


Тема Re: Разбира се ,че ще го спрем !нови [re: Jeki]  
Автор cнeжaнkaтa (*.*.*.*)
Публикувано08.01.02 18:14



разбира се, че съм чувала и точно за това обърнах внимание на този въпрос. много хора пишат с един nick и когато се изложат под това име вземат, че пак се регистрират. мисля, че не е правилно, след като хората са били така добри да направят възможно да се сменя nick-а и без повторна регистрация.



Тема Да спрем този психопутьо...нови [re: LeoS]  
АвторMk33 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 23:55



50-год. хомо-сексуалист с скапан брак който го е срам да си признае. изритали са го и е сам. редовно си завира клизма в задника и лъска чикии сека вечер. тези, дето го оправят отзад са братята руснаци, гъза са му разпрали и бой, бой, отмащение за пари до побъркване... затва е луд но си го е заслужил измамника. нелегално внася ауспуси от Европа. ще го приберат предупредено е вече. Мулетаров е алчен мафиот и страхливец с разпран сфинктер.



Тема Re: Давай, давай ощенови [re: Mk33]  
Автор Moлa Oмap (духовен водач)
Публикувано09.01.02 00:59



пикантерии, тия работи са мнооо интересни.



Тема Re: реплика от ЛЕОСнови [re: LeoS]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 07:28




"нема какво друго да кажа освен - МНОГО благодаря !-)
голяма четка ми направи, Муле - мерси :)))"
И Мулето ти благодари ЛЕОС....за часовете прекарани заедно.....
В края на краищата...това е много съществено...УСЕТИ ГО....
Може да се бъзикаме...но това развива мисленето ...кара те да анализираш неща, които иначе не би анализирал...НАЛИ?
И родителския и ПСИХОЛОГИЯТА....абе...както и да е.
Какта я няма там...клуба ...стана....да не пиша против ...нещо, в което съм изживял много приятни часове...няма да е ...коректно....
Във всеки клуб има ...интересни и безинтересни юзери...и ти знаеш това.
И в край на краищата...това тук , са бурии в чаша вода....да седна да ге убеждавам в това...е излишно.....
Но за елементарните същества, .../а един от начинита да отсееш елементарните ит другите ...е именно този..../...стават нервозни, дори от виртуални несгоди...., а какво ли става, коато несгодите са действителни.
..................................
Ти поне знаеш и усещаш...МУЛЕТО СИ ТРЪГНА САМО ....и от единия и от другия клуб....във втория , това е свързано с КАКАТА....просто там си остана шлака....
ЕТО И ТИ ДОРИ ИДВАШ ВЕЧЕ ТУК.....и това е малко, но поне...но е факт....
Стойността на християнството....
Ами...този клуб няма стойност.....не зная, защо се ровичкам там, може би ...има някои зрънца...които гледат по далеч от носа си.... и дразнейки ги... ускорявам процесите им на мислене....
Мисленето е много по бързо, когато има дразнител....
Назначи БОГ ...за модератор в християнството.....ако ще слагаш такъв...., ама много е смешно....само се замисли....върху това.
Скимти , този, който е подритнат.....и това показва нивото му....
Дори и да сме противници...това е ясно...ДОРИ И ПРИРОДАТА НЕ ОБИЧА СЛАБИТЕ....
Постинга ти ...ми е много приятен.....
Няма да те убеждавам какво правя...но определено с дишането ми, нещата се променят.....почти без да го искам....ЯВНО Е НЕЩО ОТ ВЪН....което е по силно от мен.
Дори самия се учудвам.....на нещата , които стават...вярно е ...не са толкова едри...че да кажа...СПРЯХ....но все повече усещам....че може би , един ден...ще спре.
Това е усет.....нищо повече....
И вече не съм собственик на това ГОЛЯМОТО ЧУДОВИЩЕ....и ..веднага започват НЕПОПУЛЯРНИ МЕРКИ....нещо като "съкращения и затваряне" на обекти....ама това вече ми е по далечно....
УРОК...КОЙТО ЩЕ ИЗЖИВЕЯ ТАКА...както другите.....
ПРИВЕТ ЛЕОС..БАТКА...много приятен постинг си спретнал....



Тема Re: Да спрем този психопутьо...нови [re: Mk33]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 07:30




Ето вече.......разбрахте още неща... ха ха ха ха ...
Светъл ден.....



Тема Re: Разбира се ,че ще го спрем !нови [re: Jeki]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 07:33




Моля те...разясни ни..."От известно време само ви чета глупостите и смятам, че никой от вас не е наясно за какво става дума. Щото ако бяхте наясно нямаше да седите в нета, а щяхте да живеете истинският живот - този около вас.
"
Направи няколко поредни постинга.....давай....опитай....не е страшно...




Тема Re: Разбира се ,че ще го спрем !нови [re: MУЛE]  
Автор Jeki ()
Публикувано09.01.02 12:10



Не съм този, който ще седне да ви разяснява.
Особено пък на теб МУЛЕ, щото ти си патологичен случай.
За останалите: ПРОСТО СЕ ОГЛЕДАЙТЕ, И ВИЖТЕ КЪДЕ СЕ НАМИРАТЕ.
Защото като ви гледам какво пишете, ми идва мисълта, че всеки от вас си
живее в някакъв измислен свят.

Аве Цезаре



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.