Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ще ми се да го почувствамнови [re: vesi]  
Автор Kиpo ()
Публикувано23.10.01 20:54



но също така ми се иска и разумът ми да вземе ,макар и минимално участие в това осъзнаване.
Да.

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Прав си, Чингисе!нови [re: Chingis Han]  
АвторAтaнac Ko (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 09:03



Не мога да го разбера Кирчо. Той не може пряко да се убеди в прераждането понеже не може да отиде и да го намери в Щатите. Значи трябва да прочете поне 5-6 книги на тази тема и сам да си реши! Ние тук го съветваме за пътя през който сме минали, за да не се лута и той, но той си мисли, че се майтапим с него. Прав си, трябва сам да се докосне до това познание.

. Наско



Тема Това ли си мисля ?!нови [re: Aтaнac Ko]  
Автор Kиpo ()
Публикувано24.10.01 20:35




Не ,уважавам всички тук ,и се опитвам да отворя тиквата си за вашите разбирания ,знания и мирогледи.Звучи като ирония ,но не е .


Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Това ли си мисля ?!нови [re: Kиpo]  
АвторЧинrиc Xaн (Нерегистриран)
Публикувано25.10.01 09:46



Мисля че тук няма място за ирония и майтап.
И мисля че отношението ти към въпроса е сериозно.
Наистина е добре да се запознаеш с литература по въпроса-тя предлага храна именно за разума и именно на него ще дадеш възможност да те осветли по въпроса
Важното е да не си предубеден в една или друга посока-остави разума...и усещането заедно да решат...



Тема Re: Това ли си мисля ?!нови [re: Kиpo]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано29.10.01 16:44



Не ни слушай изобщо нас тука - за никъде не бързаш, спокойно, време има . Дотук май успя да се убедиш само в правотата на собствената си теза? Май всички това правим постоянно, но както казваше някой, без да си искаме формираме мнението си от всички ония, които сме отричали (постепенно влизат някои неща). Току-виж след някоя друга годинка съвсем случайно да се видиш как убедително разясняваш, че има прераждане, защо не е полезно месото и, мей би, каква е ролята на виното (че не го пиеш, разбира се )


Хе-хе, ей на тая картинка наистина ми се присъства !



Тема Мейбенови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Kиpo ()
Публикувано29.10.01 22:55



съвсем случайно да се видиш как убедително разясняваш, че има прераждане
", защо не е полезно месото и, мей би, каква е ролята на виното (че не го пиеш, разбира се ) -фъгедъбаут ит !


Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Мейбенови [re: Kиpo]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано30.10.01 19:23



Значи да разбирам, че приемаш възможността да се видиш как убедително разясняваш за прераждането ? Е, крачка по крачка :)) После да те видим няма ли да почнеш да вземаш мерки и за скорошно приключване (на тая вечна драма - пре-раждане ;) ... започвайки по поглед-дваа да хвърляш и на оновааа, там нейде в червеничкото редчее ... .

Не е казано, че ще бъде тоя живот, споко, не се шашкай .



Тема Да ,прероден в еднонови [re: Лъчeзapнa]  
Автор Kиpo ()
Публикувано30.10.01 20:04



симпатично конче ,определено пържолките няма да ме интересуват
Освен опасността да ги направят от мен !



Тема Хайде за последно, че...нови [re: Kиpo]  
Автор Лъчeзapнa (миротворец)
Публикувано31.10.01 10:11



...ми свършиха хумореските .

За да е наистина убедително разясняването трябва да знаеш още, че вече в конче не можеш да преминеш (ма много хубаво звучи това 'конче'!). Ако и да е можело някога - минал е момента .


Ауе то кво ли те грее това, ама да си знаеш, кво пък...
Иии... следващия път да се убеждаваш още от първата ми дума - глей кво количество изписахме !? (не противоречи на дами, моля! :)

ае...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.