Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема на Рилските езеранови  
Автор Cy (член)
Публикувано07.08.01 09:49



лагера расте ли, расте... вече няма свободни места и на двете хижи, а наоколо никнат палатки...
какво стана с организирането на по- ограничено посещение тази година, или това бяха само приказки?



Тема Re: на Рилските езеранови [re: Cy]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано07.08.01 10:43



Решението за ограничаване броя на посетители не се е приело.
Така, че спокойно!




Тема кое му е спокойното!?!нови [re: lex]  
Автор Cy (член)
Публикувано07.08.01 12:24



знаеш ли какво чудо става горе....
направо не ми се говори вече. Всеки знае да пее песни и да се прави на света вода ненапита. А какво и се случва на планината, докато някой се изживява като акумулатор??? В този клуб нещо всички подминават темата, скучна ли ви е, а?



Тема При толкава тористи?нови [re: Cy]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано07.08.01 12:39



Какво се чудиш - там се вижда кой на какво е ученик.
Явно тези които вредят на природата в желанието си за начесване на егото изобщо не са това, за което се представят?
Ако бяха, те просто щяха да осъзнават действията си и да ги предотвратят, дори ако това означаваше за тях отменянето на една традиция.
Може и на Хиндукуш да се изкачиш, но тиква ли си - тиква и ще си останеш!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: на Рилските езеранови [re: Cy]  
Автор NlANAN (минаваща)
Публикувано07.08.01 14:08



Ми то аз, като човек с по-бизнес насоченост, освен да дойда да пека кебапчета на поляната? С биричка?

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: При толкава тористи?нови [re: valsodar]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано07.08.01 17:55



Това за Хиндукуш ми хареса, прав си!




Тема Re: кое му е спокойното!?!нови [re: Cy]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано07.08.01 17:58



Разбирам те напълно!
Знам, че хората горе ще направят пакости на планината, но не можеш да спреш някой да ходи, където и да било, защото това е ограничаване на правата му.
Аз съм за по-строго спазване на хигиена, ако трябва и с постоянни пазачи и т.н. инструменти за управление, но този въпрос едва ли ще се реши тук.
Трябва да се решава от Министерството на екологията и водите или там коя агенция или ведомство е отговорно за този въпрос.
И аз не харесвам някой да мърси и разрушава.




Тема Re: кое му е спокойното!?!нови [re: lex]  
АвторOЛE (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 10:03



Ходили ли сте на Рила след празниците на последователите на Беинса Дуно?
Не личи, че е имало хора там. Всичко е чисто. Създадена е организация. Преди да говори човек е добре да провери. Иначе вместо клуб на търсещи Истината хора, сте стане говорилня.
Истината над всичко!



Тема Re: кое му е спокойното!?! [re: OЛE]  
Автор Cy (член)
Публикувано08.08.01 16:51



не знам какво е след "празниците", знам какво е по време на тях. Пере се в езерата... кое се използва за тоалетна изобщо не искам да мисля... за да се опъват палатки се разчистват нови и нови площадки (или може би ще ми кажете, че там има естествени площадки, които да поберат 700 души?)... Самото присъствие на такова огромно количество хора е прецедент за планината, или вие не стъпвате по земята?
По хижите има правило, че в активния сезон не можеш да стоиш повече от една нощ, за да има възможност и друг да дойде на това място. А вие барикадирате и двете хижи за близо месец... Обикновения турист, който е ходил десет часа и си е носил всичко- и храна и дрехите- на гърба, а не е използвал коне да му ги качат до горе, та той като пристигне го слагат да спи в коридора до тоалетните... щото вие не сте в състояние да събирате енергия на друго място?!?
Изобщо ли не ви е грижа какво причинявате на планината? Единствено собственото ви "благополучие" и "израстване" ли ви интересува? А да ви минава през префинения акъл, че рано или късно ще си плащате за поразиите? Само дето планината вече ще е съсипана...
Вярващи...пфууу... само себе си гледате. Ама то има господ...



Тема това не е ведомствен проблем!!!нови [re: lex]  
Автор Cy (член)
Публикувано08.08.01 16:53



И не можеда бъде разреше по такъв начин. Дъновистите сами трябва да прумеят колко безотговорно е отношението им. Те са единствените, които могат да се спрат, със забрани нищо няма да се реши...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.