Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 27.05.24 
Музикални
   >> The Beatles
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Edna istorija za Paulнови Отговор на мнението
Автор Herzog Tryn (ентусиаст)
Публикувано23.03.02 17:17



Leljat ili po-tochno sestrata na babata na prijatelkata mi e sysedka na Paul, nikakyv majtap. Ta prijatelkata mi mi kaza che toj naemyl ot neja livadite i za da mogat ovcete mu da tyrchat naljavo nadjasno na volja. Poneze toj e vegetarianec, prirodozashtitniki t.n. toj ne gi ubiav ami gi ostavjal da umrat ot starost. Taka che naokolo imalo chesto ovchi trupove.
Ta sega se opitvam da ubedja prijatelkata mi da uredi avtograf ot Paul, a na ljatoska shte se opitam kato hodim do UK da vidja velikijat Paul na zivo, ako imam toz ogromen kysmet.



Тема Това вегетарианствонови [re: Herzog Tryn] Отговор на мнението
Автор Stephan (отличник)
Публикувано24.03.02 09:29



умори жена му... Дано имаш късмет с автографа, пред Пол съвсем да е откачил.

Semper Fidelis


Тема Re: Това вегетарианствонови [re: Stephan] Отговор на мнението
Автор Herzog Tryn (ентусиаст)
Публикувано24.03.02 22:11



ABe s vegetarianstvoto ne obizdaj, che i prijatelkata mi e takava. Slava bogu che e njakakva radikalna i az si nabivam meso v nejno prisystvie. Paul naistina si e malko smahnat, no te i chetirimata sa si takiva ili za moe naj-goljama syzelenie trjabava da kaza bjaha.
da te pitam neshto az imam edin prijatel Stefan vikame mu Cyfa, kojto e goljam fan, da nne si ti be Cyfe. Predpolagam che byrkam zashto dokolkoto znam toj njama deca ili pone ne nie kazal.
Da ti kaza naj-golemijat mi kef kato fan na mladi godini (abe edin t tjah) beshe kogato edin moj prijatel poluchi amerikanskata versija na Rarities. Dotogava ne ja bjah chuval, a mnogo malko hora dori dnes predpolagam ja pritezavat v BG



Тема Е, не друже,нови [re: Herzog Tryn] Отговор на мнението
Автор Stephan (отличник)
Публикувано24.03.02 22:58



мисля, че не съм твоят приятел. Другото инфо можеш да го видиш в профила ми или ако попиташ нещо контректно - в Бележки!
Надявам се - като фенове на Битълсите - да намерим общи теми за разговор!

Semper Fidelis


Тема Re: Е, не друже,нови [re: Stephan] Отговор на мнението
Автор Herzog Tryn (ентусиаст)
Публикувано24.03.02 23:09



Ne si vjarno, sorry. Kak e v bylgaria sega, namirat li se lesno albumite. Izvinjavaj, ti si po-vyzrasten ot men taka che znaesh kak beshe na vremeto sys tyrseneto v BG



Тема Ами има всичко -нови [re: Herzog Tryn] Отговор на мнението
Автор Stephan (отличник)
Публикувано26.03.02 11:24



все пиратски дискове и много евтини.
Но можеш по каталог да си поръчаш и до седмица пристига - лицензирани от чужбина. Аз лично така си купих някои редки дискове на Джно Ленън, също и Sergeant Pepper's Lonely Hearts Club Band, защото исках да покажа на децата си обложката и въобще другите снимки. На времето имах тази плоча (испанска) и я протрих от слушане. Накрая вече нищо не се чуваше от музиката. После купих друга - сръбска и оцеля до скоро - даже съм я пускал на децата си, но малката ми дъщеря изтръгна игличката на грамофона и от тогава сме само на дискове. А понякога ми липсва и ме гони ностлагия по досадното пукане на винила от ученическите ми години.

Semper Fidelis


Тема Re: Ами има всичко -нови [re: Stephan] Отговор на мнението
Автор Herzog Tryn (ентусиаст)
Публикувано26.03.02 11:28



Ot koga ne sym slushal vinil da znaesh ima njama sigurno 6-7 godini veche. Pryshteneto pridavashe osoben char na tova zanimanie. Vsjaka otdelna plocha si beshe unikalna



Тема Тогава и обложкитенови [re: Herzog Tryn] Отговор на мнението
Автор Stephan (отличник)
Публикувано26.03.02 11:41



бяпха част от изкуството. А сега никой не обръща внимание на миниатюрните обложки на дисковете. Но все пак дисковете са си дискове - особено дигитално записаните след 1982 год. Съвсем автентичен звук. На Битълсите първите четири диска така и не ги пуснаха в стерео вариант, защото ще загубят от качеството на музиката. Аз имам обаче филма A Hard Day's Night, в който всички песни са стерео. А иначе официално пуснатия диск не е стерео - не зная защо е така...

Semper Fidelis


Тема Re: Тогава и обложкитенови [re: Stephan] Отговор на мнението
Автор Herzog Tryn (ентусиаст)
Публикувано26.03.02 13:54



Mislja che originalnata plocha na Parlophone e Mono, no za tova ne sym siguren trjabava da proverja. Pryvite singly i Please Please me sa mono, no ot With the Beatles do A hard days night ne znam kak e.Viz kakvo se kazva vyv staroto izdanie na "Narichaha gi Beatles" infoto nakraja e dobro



Тема Ами всички плочинови [re: Herzog Tryn] Отговор на мнението
Автор Stephan (отличник)
Публикувано27.03.02 07:47



на Битълсите са моно, без Let IT Be, която е записвана на живо през януари 1969 и е продуцирана от Ф.Спектър. Идеята е била на Джордж Мартин, продуцентът на плочите им - смятал е, че в стереото губи полифонията. Във всеки случай през 1963 започват да се заседяват в студиото и да записват на 4 канални магнетофони. Тези песни могат да се издадат стерео и се издават. За първите четири албума ми беше думата. Изглежда в тях се намира по някоя песен, която губи от звука на стерео и затова издават и целия албум моно. Помня, че на времето двата двойни сборни албуми, които бяха толкова популярни: червения 1962-66 и синия 1967-70 (не зная дали ги помниш) - та те си бяха стерео, включително и песни от първия албум като Love Me Do и Please Please Me. Особено втората - Джо и Пол пеят двуглас и само вокалите се чуваха на единия канал, а целият инструментален пакет - на другия канал. Сега не мога да открия тази песен на стерео вариант никъде.

Semper Fidelis



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.