Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 03.06.24 
Музикални
   >> The Beatles
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Rolling Stones в Букурещ, Белград и на майната синови Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано02.04.07 10:17





... но не и в България. Ако не сте чули през Юли месец Мик и компания идват в страните около България. Ние, разбира се, няма да си направим кефа да ги видим на родна земя. За сметка на ще това имат концерт в култовия град Будва с около 15 хиляди население! ;))

Аз лично се надявам да мръдна до Букурещ (17-ти Юли), сега кисна и чакам да пуснат билетите (румънска му работа, трябваше преди близо час да са в сайта). Цените са от 30 до 50 евро. Току що говорих с някаква жена от bilet.ro, която каза, че идея си няма защо се бавят и още по-малко кога ще ги пуснат. Не е лесно да си на Балканите май. Ето сайтът, от където би трябвало да се купуват:




Тема Re: Rolling Stones в Букурещ, Белград и на майната синови [re: Seaborn] Отговор на мнението
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 13:19



Здрасти и мерси за инфото. Всъщност аз от петък се опитвам да го кача, но дира не ме обича и ме изхвърляше упорито.
Още не съм решила коя от двете дестинации да избера Белград или Букурещ, към Букурещ някакси по ме влече.



Тема Re: Rolling Stonesнови [re: unforgettable] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (stoned)
Публикувано02.04.07 15:49



И аз съм си харесала Букурещ.

Цял ден кроя грандиозни планове и витая в облаците, нямам търпение вече!!!

I know it's only rock 'n roll but I like it

Тема Re: Rolling Stonesнови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано02.04.07 20:40



Абе, друзя, вие хубаво кроите грандиозни планове за Букурещ, ама билети имате ли?!?! Щото тея мамалиги ме изнервиха на макс днес, не стига, че не пуснаха билетите както пишеше, а и по телефона нищо не знаят. Да не говорим, че в сайта на Стоунс се появи многозначителното "Not Available". Утре пак ще стоим като каубои сутринта да чакаме.

П.П. Най-забавното в случая е, че офисът на bilet.ro, които трябва да продават билетите се намира... на булевард Христо Ботев в Букурещ. ;))



Тема Re: Rolling Stonesнови [re: Seaborn] Отговор на мнението
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 12:43



миии, не само че нямам билети, ами и разчитам на приятели да ми ги купят
щом всички сме за Букурещ, то и аз към тази агитка ще се присъединя



Тема Re: Rolling Stonesнови [re: Seaborn] Отговор на мнението
Авторunforget... (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 12:48



А за билетите - наистина ги няма никви, квото стане до края на седмицата примерно, ако не се появят - ще се преориентираме към Белград?



Тема Re: Rolling Stonesнови [re: Seaborn] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (stoned)
Публикувано03.04.07 13:21



Тц, билети никакви.

Има ли шанс да са ги изграбили, докато ние сме се били разсеяли за малко?

А това за Христо Ботев е много яко, да. В първия момент реших, че имат представителство в БГ.

I know it's only rock 'n roll but I like it

Тема Re: Rolling Stonesнови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано03.04.07 13:53



В отговор на:

Тц, билети никакви. Има ли шанс да са ги изграбили, докато ние сме се били разсеяли за малко?




Ами поне официално не са ги изграбили, още повече, че аз специално не съм се разсейвал за минута, от момента, в който трябваше да ги пуснат нищо не се е променило, дежурим на смени с приятели, засега не са ги пуснали за public sale. Обнадаждаващото е, че не пише Sold Out, а пише Not Available, а в момента в сайта на Стоунс пише TBA (To Be Announced).

Лошото е, че и те самите не знаят какво става, казаха, че чакат промоутърите (Events и Vodafone) да им дадат останалите билети от presale-a. Уви, не се знае колко са купени на въпросната предварителна продажба (за абонати на Vodafone). Абе чакаме си...



Тема Re: Rolling Stonesнови [re: unforget...] Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано03.04.07 13:58



Да не стане така, че докато се преорентираме да свършат и за Белград... Аз поне си държа на Букурещ, не ми се ходи в Сърбия, имам гадни спомени от там всеки път дори при транзит само.



Тема Re: Rolling Stonesнови [re: Seaborn] Отговор на мнението
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 17:46



хехе, голЕм оптимист си, няма да свършат...нали мин. година се интересувах от Бърно и кажгодекъдебеше - месеци имаше възможност да се купят билети.

Единственото, което ме влече в Белград е, че не съм била там, и ми е интересно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.