Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 20.09.24 
Музикални
   >> The Beatles
*Кратък преглед

Тема seltaeb.hit.bgнови Отговор на мнението
Автор Marsislav (непознат)
Публикувано08.08.06 22:30



Преди време дадох идеята да създадем с взаимни усилия един нормален фен сайт за "Бийтълс", но никой не обърна внимание на предложението ми... :-(((
сега отново започнах сам да разработвам сайтчето, дори съм качил заглавната страница в ХИТ.БГ. На компютъра си вече имам някой завълшени документи, които само трябва да се качат на сървъра и да се направят линкове към тях. Та мисълта ми бше-хвърлете един поглед на заглавната страница, вижте за къкво ще става на въпрос на сайта и ако ви се струва интересно и смятате, че няма да е зле да има подобен сайт в интернет, с много информация за групата моля помагайте с каквото можете! miroslav_t_kostadinov@abv.bg



Тема Re: seltaeb.hit.bgнови [re: Marsislav] Отговор на мнението
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано09.08.06 10:31



не си дал линк към сайтчето....

и сори, че не ти помагаме, но всички сме доста работещи хора с едно учещо медицина изключение....май са ни други приоритетите....



Тема Re: seltaeb.hit.bgнови [re: Marsislav] Отговор на мнението
Автор Marsislav (непознат)
Публикувано09.08.06 19:46




Простено ви е :-) И аз работя, доскоро се готвех за кандидат-студентски изпит, сега пък ще записвам шофьорски курс... И на мен не ми остава много време да се занимавам със сайта, но все пак се надявам да го завърша в скоро време....
И да ви се похваля - приет съм в БСУ, специалност Информатика. Ура-а-а!



Тема Re: seltaeb.hit.bgнови [re: Marsislav] Отговор на мнението
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 10:41



Браво за Информатиката и добре да се изучиш!



Тема Virus.VBS.Redlof.a [re: Marsislav] Отговор на мнението
Автор Гoлият (мрачен тулуп)
Публикувано13.08.06 09:03



В отговор на:

Kaspersky Internet Security 6.0

The requested URL http://seltaeb.hit.bg/ is infected with




Информатика? Ми браво. Само да знаеш, че Visual Basic нещо не спада към уеб стандартите.

Човек, когато стане стар,
Хей-хо...
Бутилката му е другар,
А пък дъждът вали, вали.


Тема Re: seltaeb.hit.bgнови [re: Marsislav] Отговор на мнението
Автор Marsislav (непознат)
Публикувано30.08.06 14:00



Сайта съм го правил на заразен компютър, и това е причината в сорс-кода на страниците да има вирус. Съжалявам! Сега сайтът е пренаписан и вирусът е изчистен. Можете спокойно да се поровите из дебрите на сайта!
А ако искате може и да ми окажете помощ! :-))
miroslav_t_kostadinov@abv.bg






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.