Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:47 25.05.24 
Музикални
   >> The Beatles
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Двойници на “Бийтълс” на панаира в Пловдивнови Отговор на мнението
Автор ultra (еньовче)
Публикувано27.04.06 10:23



http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2006-04-27&article=144357
Двойници на “Бийтълс” на панаира в Пловдив
Имитаторите изнасят безплатен концерт на Античния театър

ПЛОВДИВ. Двойници на легендарните музиканти от "Бийтълс" щезаснемат поредица от клипове в Пловдив. Четиримата имитатори идват отродния град на Арнолд Шварценегер в Австрия. Те ще подгреят откриванетона пролетния панаир под тепетата на 8 май с концерт на Античния театър.Това съобщи шефът на изложението Йордан Радев. Шоуто на "Бийтълсънлимитид" е откупено от Международния панаир и входът ще е безплатен.Вече 10 години земляците на Арни копират с невероятен успех идолите от 60-те г. Двойниците не само изпълняват парчетата на "Бийтълс", но ивъншно приличат на Джон, Пол, Джордж и Ринго, каза Радев. На 5 май"бръмбарите" от Австрия ще гостуват в "Шоуто на Слави".



Тема Re: Двойници на “Бийтълс” на панаира в Пловдивнови [re: ultra] Отговор на мнението
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано05.05.06 12:23



жалко, че не е почивните дни, бих отишла до Пловдив да ги видя...



Тема Re: Двойници на “Бийтълс” на панаира в Пловдивнови [re: ultra] Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано05.05.06 13:38



Снощи ги гледах по БТВ, не съм очарован. Сигурно има нещо общо с факта, че трудно понасям имитации на Бийтълс от рода на кавъри, двойници, т.н. (виж, Rutles са си друго нещо). Но не ми хареса особено как пяха. Иначе си бяха научили лафовете, имитаторът на Джон си каза репликата "I also play а guitar and somеtimes I play the fool".

Сега остава да се закараме до Вегас, там шоуто обещава да е голямо. Не знам кога ще откриват, но със сигурност ще е ефектно. Дано са запазили поне част от душата!





Тема Re: Двойници на “Бийтълс” на панаира в Пловдив [re: Seaborn] Отговор на мнението
Автор Гoлият (мрачен тулуп)
Публикувано08.05.06 18:25



Ъ. Съвсем ми беше изхвръкнало от главата. Взема да потърся на торенти въпросната серия от Шоуто на Слави.

Човек, когато стане стар,
Хей-хо...
Бутилката му е другар,
А пък дъждът вали, вали.


Тема Re: Двойници на “Бийтълс” на панаира в Пловдивнови [re: Гoлият] Отговор на мнението
Автор unforgettable ()
Публикувано09.05.06 13:53



мисля да пропусна...така и не го гледах - просто толкова отдавна съм си избила от главата това шоу, че не мога да се насиля да си спомня, че трябва да го гледам :)))
Сигурно и Пол бих изпуснала, ако се появи там /да не дава Господ/.... или пък - да пуснем Пол в шоуто, ако това е цената да го видим на живо?

ммм, май по-добре да си караме с доматените опити....

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make


Тема Хммм...нови [re: unforgettable] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (шоколад)
Публикувано10.05.06 17:56



Абе, не ви ли се струва, че е време да се видим? ...или поне да почнем да размишляваме на тази тема Голият да се пооблече малко и да каже кога е свободен за нас, че го забравихме как изглежда.

Take it as it comes


Тема Re: Хммм...нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Авторunforgettable (Нерегистриран)
Публикувано11.05.06 13:14



да бе, а и покрай многото концерти в прованса , разбирам, че и в Сф се задават, може да се организираме на Юрая на 24 май , така пише поне в официалния им сайт....

не че всеки сам няма да отиде, ама музикални фенове ли сме ний или що



Тема Re: Хммм...нови [re: unforgettable] Отговор на мнението
Автор ultra (еньовче)
Публикувано12.05.06 10:20



Хм, сигурна лиси за Юрая? Аз не открих инфо, ама съм навитакис
Ама ако мъжовете пак се скатаят вече ще прекръстим клуба



Тема Re: Хммм...нови [re: unforgettable] Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано13.05.06 00:58



Друзя, скъпи! Днес (май е вчера вече) се върнах от Ловеч. Ходих за последните два дни от фестивала. За втори път съм очарован от Юрая! Яка атмосфера и настроение, площадът се пукаше по шевовете (безплатен концерт все пак), Бърни (Шоу) щя като бог, Мик и компания се бяха вдъхновили прекрасно, хората пригласяха като леко пиян, но ентусиазиран хор. ;)) Назарет не ги обичам, никога не съм им харесвал музиката, не се промених и сега. Много шум и крещене, без почти нищо хубаво. Една-две мелодични песни, патардия и един осран кавър на J.J. Cale - Cocaine. Аз лично повече се забавлявах на Щурците. Сега обратно на темата. Юрая са супер, във форма са, радваха се на топлото посрещане. По време на Назарет се продъни небето да вали. За Юрая по средата на концерта заваля малко, колкото да накара Бърни да каже "We're gonna change the repertoire" и след това напълно неочаквано да изпее прелюбимата ми Rain. След това послушно пак спря да вали, така че да е пълен кефа! Като се има предвид, че в София концертът би трябвало да е в НДК и звукът да е по-добър, отколкото на открито... не се чудете, давайте да ходим заедно като ударим по две-три бири преди това.

Edit:





Редактирано от Seaborn на 13.05.06 00:59.



Тема Re: Хммм...нови [re: unforgettable] Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано13.05.06 13:13



Юрая май ще са в Стара Загора на 24-ти, а не в София. В сайта им пише София, но мисля, че е грешка. Днес питах в НДК, нищо не знаят.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.