Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 26.06.24 
Музикални
   >> The Beatles
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Три танкиста три веселых друга....нови Отговор на мнението
Автор Green grass (of home)
Публикувано20.06.05 23:30



экипаж машный ..биталвой?

еми браво, следващия път дует, после соло


And in the end
The love you take
Is equal to the love
you make


Тема Re: Три танкиста три веселых друга....нови [re: Green grass] Отговор на мнението
Автор dawn4e (на тъмно)
Публикувано21.06.05 08:54



Следващият път съм на линия. До последно си мислех, че ще мога да дойда и накрая съвсем отекоха работите

Finally I found that I belong here ...


Тема Re: Три танкиста три веселых друга....нови [re: dawn4e] Отговор на мнението
Автор ultra ()
Публикувано21.06.05 10:10



Мнооооооооооого хубаво си изкарахме - и биричката студена, и пиците вкусни, и сянката дебела, че даже и за Бийтълс си говорехме
Говорихме си за концерти, книги и двд-та, за хипарските години и за посрещането на Джулая, за фреоновите и живачните хладилници, за видовете месо, което ядем, за това как се прави купон със 7 чвека в стая 3 квадратни метра, за това къде аджеба е стадион Локомотив, за това че може да си направим на един покрив посрещане на слънцето в спални чували с коктейл в ръка и за това, че ще пусна тук пътеписа от Чудните мостове и Триград, а не в клуб Туризъм
Абе нормални хора сме си (щото и жените сме хора) Що ли така се плашат хората и не искат да си пият бирата с нас, си остава загадка

Редактирано от ultra на 21.06.05 10:15.



Тема Re: Три танкиста три веселых друга.... [re: Green grass] Отговор на мнението
Автор ultra (еньовче)
Публикувано21.06.05 11:28



Провокирано от рускоезичния ти постинг,

от мен



Тема Re: Три танкиста три веселых друга....нови [re: ultra] Отговор на мнението
Автор Green grass (of home)
Публикувано21.06.05 14:17



и в този ред на мисли - изглежда се заформя алтернативен Джулай морнинг на моя софийски покрив - носете си спални чували :)


And in the end
The love you take
Is equal to the love
you make


Тема :)))нови [re: dawn4e] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано24.06.05 16:50



Липсваше. И изпусна голяма веселба!

...and if you hear me talking on the wind...


Тема Re: Три танкиста три веселых друга....нови [re: ultra] Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано27.06.05 08:48



Първо едно голяааамо ЧРД или HBTY (сигурно така трябва да е на английски)! ;)) Да си ни ултра-здрава и да... ла.. ла ди да..... а, защо ме изби на Ринго? ;))) И да не прекаляваш с ча-ча танците... не ги слушай тея битълси какво пеят! ;))

Как сте, друзя?!! ;)) Много поздрави от далеч, отново! Миналият уикенд ходих до Ню Йорк, във всеки магазин продават блузки с Джон, който пък носи блузка с надпис Ню Йорк Сити. Разхождах се доста време из Манхатън, но не ми стигнаха сили, пот, а и смелост да се докарам до Дакота Building. Следващият път ще отида. А... и да отговоря на няколко цитата. ;))

В отговор на:

Ти пък кога изчезна толкова бързо?! Аз тъкмо мислех да ти правим тържествено изпращане... Ама ако започнем да се организираме отсега може и да се съберем за тържествено посрещане.

Драсвай от време на време новини от Щатско. И дано успееш да закачиш някой концерт.




Мдааа... за концертите. На 22-ри бях на първия- Lynyrd Skynyrd (нали се сещате, онзи диск, който ви донесох да слушате... ъ-ъ-ъъъ, щах да ви донеса). Абсолютно възхитен съм, звучат като в студийните албуми! Супер музиканти, супер глас, супер песни, абе... кеееф! ;))
Така... продължавам. Имам билетите в себе си за още два концерта. Днес си купих фото-апарат по интернет, до два дни ще ми го докарат, ще ги снимам и ще ви ги пратя (снимките, не билетите). ;)) Първият е за Марк (К)Нопфлер в Четвъртък, а вторият за едни камъни дето се търкалят през Август (изчезнаха ми спестяванията). ;)) Малко ме е яд, че изпуснах Том Пети, но бяха свършили билетите, а най-голямата ми радост е, че ще видя Канзас със Стив Уолш, но това ще е чак през Септември. Може да намина и към Озфеста да хвърля едно око на Ози и Айрън Мейдън, ама може и да ме домързи, ще видим. Наоколо тази седмица минават Чикаго, Earth Wind & Fire и Deep Purple. Ще му мисля. За съжаление Пол реши да си направи турнето от средата на Септември нататък и има концерт седем дни след обратния ми полет. ;(( Нищо, аз се утешавам със селф-обещанието, че на следващото му европейско турне съм някъде там. ;))

В отговор на:

Пак може да му направим тържествено изпращане, нищо че е на патерици и нищо, че го няма - ще разпечатам една негова снимка в голям размер и ще му вземем биричка на човека Хайде, бирфеста е до края на юни, пускайте нова тема за среща...




Е, не чак толкова заупокойно... ;)) Може да ви изпратя някое видео клипче, поне да не е само снимка. :))

П.П. И казвайте какви Бийтълс атрибути да заграбвам към Българията...! ;))




Тема Аууу...нови [re: Seaborn] Отговор на мнението
Автор the_alchemist (nevermind)
Публикувано27.06.05 12:12



живот си живееш ти! Концерти и разходки... Кеееф! Продължавай в същия дух!

Хихи, можем ли да ги забравим Lynyrd Skynyrd?! Ех тоя American rock...! Поне половин година ни носиш албума (btw, ако кажеш кой е тоя албум, може да си го сваля от някъде :)))

Концерт на Rolling Stones!!! Ах ти късметлия такъв!!! Ще чакам подробен отчет после. Пък ние Ози вече го гледахме, в четвъртък. Беше страхотно! Ако имаш възможност непременно иди! Все пак за това сме те пратили чак в Щатите.

П.П. Нима все още е останал незаграбен от теб Бийтълс атрибут?

...and if you hear me talking on the wind...


Тема Julay morningнови [re: Green grass] Отговор на мнението
Автор Green grass (of home)
Публикувано01.07.05 14:41



изложих се - изчезнах в прованса и пропуснах да предупредя преди това...

And in the end
the love you take
is equal to the love
you make


Тема Re: Аууу...нови [re: the_alchemist] Отговор на мнението
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано04.07.05 07:58



За Линърд... няма да ти кажа колко се смях като видях на щанда, където продаваха блузки преди концерта следния надпис... "Lynyrd Skynyrd- Support American Rock". ;))
Да... знам, че не е стил, а народност, но нейсе. И права беше, водят се Southern Rock. Според мен са си просто як рок. ;)) Колкото до албума, казва се Vicious Cycle, аз си го изтеглих от mp3.online.bg, ама този сайт май вече умрЕ. Ако отнякъде ти попадне и албума Then and Now със студийни и концертни изпълнения, също е добре като за старт.

Междувременно прекарах една много приятна вечер на открито с Марк (К)Нопфлер, към края на концерта бях доста близо до него (1м). Странното е, че си промених мнението за този човек, вече имам съвсем друга представа за него. Помня как съм си изградил образа му в главата си като на един абсолютен тежкар. Отдавна бях гледал един концерт на Dire Straits със Стинг, пееха Money For Nothing. Марк беше седнал на един стол, а Стинг стоеше прав и гледаше като послушно детенце към батко си, който ще го напляска ако сбърка нещо с пеенето. Оказа се, че човекът не просто не е някакъв неприятен тежкар, ами си е направо (чиста проба) сладур. ;)) Абе направо ме заболя сърцето да гледам един китарист, изобщо музикант- легенда, да гледа толкова скромно, с такава тиха, та чак плаха усмивка... Невероятно благо излъчване има, чак ти иде да се качиш на сцената, да го потупаш по гърба (не докато свири, де) и да му кажеш: "Не се притеснявай, приятел, добре се справяш, направо и лакира грифа на тази китара.... ;))
Абе... кееф! ;))
Между другото направих доста снимки и клипчета от концерта, но ще ви ги покажа като се върна... ехеее, ой ти, Шуменско, ой ти, Каменицо Екстра, ой ти, Загоркееее... Де стье, уа? Толкова да е блудкава тая Будвайзеровска течност, все едно през бъбреци е минавала преди да я бутилират. ;))

П.П. Какви книги за Бийтълс има тук... милост нямат!!!

, например, ме хвърли в ъглов удар (или не се казваше така). Рядко срещана красота, примесена с умерена доза фетишизъм (да). Човек има чувството, че е откраднал личен албум на Джон, с всякакви листчета, текстове на песни, рисунки и какви ли не чаровни неща прикачени и залепени вътре. Уник...

Редактирано от Seaborn на 04.07.05 08:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.