Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 11.06.24 
Музикални
   >> The Beatles
*Кратък преглед

Тема Бийтълсмания -6нови Отговор на мнението
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано27.10.03 19:06



В изминалия кръг взеха участие 3 ма учасници
Ако продължава така ,другия път ще трябва сам да си играя в игратаВземете се активизирайте.При тия лесни въпроси е грехота да не се играе
Все пак 2 ма от тримата познаха верния отговор и това са:малкия и ShanklyТrillian получава 1 точка ,понеже почти позна

Така класирането придоби следния вид:

1 малкия-3 точки
Trillian-3 точки
3 Shankly -2 точки
пешеходен-2 точки
старомодна вратовръзка-2 точки
6 Йоко Оно- 1 точка

Ето и въпроса за тази седмица:

Коя е първата изява на Бийтълс извън граница?

Е ,успех на всички ,които мислят да участват и поздрави



Тема Re: Бийтълсмания -6нови [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано28.10.03 01:12



Хамбург. Не мога да си спомня, как се казваше залата...



Тема Re: Бийтълсмания -6 [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Авторwalrus (Нерегистриран)
Публикувано28.10.03 17:41



Хамбург - с Пийт Бест и Стю, без Ринго



Тема ПРЕДЛОЖЕНИЕ!нови [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Автор Shankly (моряк)
Публикувано28.10.03 19:47



Предлагам отговорите да се пращат на бележки до задалия въпроса и след това да се публикуват бележките като отговор на това мнение.

Защо? Ами за да е по-честно :-))

Иначе отговорът ми също е Хамбург, и мисля, че свирят или в Стар клуб, или в Топ тен.. но това вече са допълнителни подробности :-)) Не съм много сигурен, но май там ги бяха хванали да смъркат.. прав ли съм?



Тема Re: Бийтълсмания -6нови [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано28.10.03 20:14



Съгласен съм с Shankly. Да решим отговорите да се пращат до задалия въпроса. Нали всички сме регистрирани...



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!нови [re: Shankly] Отговор на мнението
Автор Trillian ()
Публикувано28.10.03 21:16



Хамбург, абе Германия със сигурност :)) Със Стю, за Пит Бест не съм сигурна, обаче що си мисля, че с хапчета някакви се друсаха там... ааа, имаше някаква история за непълнолетния Джордж и наркОтиците там, така че може и да си прав :)

Това с бележките не лоша идея, пък и май не сме чак толкова много хора, тоест питащия няма да чете до утре и да псува :)) Но пък не е толкова интересно :)

Shine On


Тема Re: Бийтълсмания -6нови [re: Лeдoвe] Отговор на мнението
Автор пeшexoдeн (турист)
Публикувано31.10.03 14:05



Първото извън границите на Англия - с Джони Джентъл в Шотландия под името Лонг Джон и Силвър Бийтълс.
Първото извън границите на Великобритания - Хамбург, клуб "Индра" 1960-61, не съм сигурен за годината.
За класацията - всички знаем, че голямата награда не е цветен телевизор или пътуване в чужбина (в Ливърпул). Предлагам не се оставят бележки на този, който задава въпроса, защото се губи смисъла на форума. Затова - нека този който отговори пръв да получи повече точки, следващият който получава точки да бъде този, който добави нова информация. За останалите, такива като мен, които все късно се включват, да получават по едно флагче за участието!
Апропо - знаете ли как се казва новото бебе? Това не е въпрос. Но ако Ледове разреши, може да стане за следващия кръг.



Тема Re: Бийтълсмания -6нови [re: пeшexoдeн] Отговор на мнението
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано04.11.03 20:57



Името на новото бебе ,го има в самата тема за Пол !




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.