Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:18 16.06.24 
Музикални
   >> The Beatles
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Johnнови Отговор на мнението
АвторSilverBeatle (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 16:59



Dnes se navqr6vat 22 godini otkakto zagubixme John vqpreki 4e sqm rodena 9 godini sled tova vqpreki 4e sqm po4itatel na Beatles ot 3 godini ne moga da poviarvam 4e tqkqv prekrasen 4ovek cato Джон Ленън може да си отиде по този ужасен начин и че въобще ще бъде мъртъв за хората които са чули и един негов стих или песен !Знам че съм само на 14 в сравнение с вас които сте доста по- бъзрастни от мен но аз съм силно пожлиана от тиахната музика Преди 3-4 бих казала че те са твърде скучни или стари но не е така "Бийтълс"
не са музика те са начин на живот!!!



Тема Re: Johnнови [re: SilverBeatle] Отговор на мнението
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано08.12.02 23:49



Така е,скъпа премлада приятелко-те са начин на живот!Те са тази непреходност,която винаги ще ни свързва нас-техните почитатели и която ще спомага да градим добрият си вкус не само към музиката.И ни показаха,че е възможно да твориш без компромиси.



Тема Re: Johnнови [re: Cънчo] Отговор на мнението
Авторthe Walrus (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 00:15



neveroiatno e, no fakt - te produljavat da rajdat novi svoi fenove...kogato az biah na 14 , i v mislite mi niamashe nishto drugo osven beatles, i jelanie da prevurtam tezi albumi otnovo i otnovo , dokato ne me zaboli glava, a tova slushaiki beatles ne mi se e sluchvalo.....;) ta togava si misleh che edva li ne shte sum poslednia 14 godishen chovek ,koito se e vlubil v tiah....sega sum na 20 i znam, che ne e taka. te jiveiat v nas, i vinagi vinagi shte jiveiat.



Тема Re: Johnнови [re: the Walrus] Отговор на мнението
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано09.12.02 11:23



Вярвам,че който веднъж ги е харесал,му остава за цял живот.За мен те са животворното начало,към което винаги ще се връщам.



Тема Re: Johnнови [re: Cънчo] Отговор на мнението
Авторnewbeatle (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 16:45



Az sym na 16 i sy6to sym lud fen na BEATLES



Тема Re: Johnнови [re: SilverBeatle] Отговор на мнението
АвторCилвъpБийтъл (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 20:50



Blagodaria 4e me razbraxte naistina blagodaria !!!Преди и още съм фенка на Куин Всъщност аз започнах да слушам "Бийтълс"Заради Куин исках да чуя Бийтълс и наистина се влюбих ж тях в тяхната музика Сега разбирам защо точно те са вдъновявали толкожа много групи и певци !!!Благодаря отново че ме разбрахте !!!Много в благодаря!!!И да живеят Бийтълс !!!Не тва беше тъпо - те са вечни !!!Благодариа ви на всички!!!



Тема Re: Johnнови [re: CилвъpБийтъл] Отговор на мнението
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано10.12.02 00:30



Между другото любимата група на Куин е ...да,да,досетихте се.



Тема Re: Johnнови [re: Cънчo] Отговор на мнението
АвторSilverBeatle (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 08:49



Ne xaresvam "Beatles" zaradi Queen !!!Iskam da go oto4nia !!!



Тема Re: Johnнови [re: SilverBeatle] Отговор на мнението
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано10.12.02 12:20



Ясно,ясно-не ги харесваш заради Куин,а си ги чул покрай тях.Само мир да има!



Тема Re: Johnнови [re: Cънчo] Отговор на мнението
АвторSilverBeatle (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 20:33



ne e taka za6toto az si gi slu6ax predi Queen samo da ti caja a i mejdu drugoto sqm momi4e





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.