Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 20.06.24 
Музикални
   >> The Beatles
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Still My Guitar Gently Wheepsнови Отговор на мнението
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 04:12



tuka ima takova solo...prosto e velika taq pesen...velika e prosto...vsi4ko e perfektno vatre..a za bassa da ne govorim...prosto no svrah perfektno!!!a za texta...ami te vsi4kite sa takiva...hubavi...kakvo da kaja pove4e?!:)



Тема Re: Still My Guitar Gently Wheepsнови [re: drums-master] Отговор на мнението
Автор aberrant (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 14:27



Коя е тая песен Still My Guitar Gently Wheeps ? Не съм я чувал. Виж, While My Guitar Gently Weeps ми харесва.

Шегата настрана, тази песен и Something са едни от най-готините песни на Джордж.

Give peace a chance


Тема Re: Still My Guitar Gently Wheepsнови [re: aberrant] Отговор на мнението
Автор Jeff Lynne (E.L.O.)
Публикувано20.03.02 08:29



A suotvetno sa i na BEATLES!




Тема Ерик Клептъннови [re: drums-master] Отговор на мнението
Автор Stephan (отличник)
Публикувано20.03.02 08:30



свири на соло китарата в тази песен. Затова е така засукано.

Semper Fidelis


Тема Re: Ерик Клептъннови [re: Stephan] Отговор на мнението
Авторdrums-master (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 05:28



Tova e tsenna informatsiq!!!Mersi!!!
A za zaglavieto na pesennta...taka stava kato ima6 samo piratski CD-ta:)



Тема Obladi, oblada, life goes on, yeah, lalala...нови [re: drums-master] Отговор на мнението
Автор jj (възприемчив)
Публикувано21.03.02 19:20



I wanna hold your hand.../28/


Не всички текстове все пак....

Оркестърът да свири!


Тема Клептън и Джордж [re: drums-master] Отговор на мнението
Автор Stephan (отличник)
Публикувано21.03.02 22:46



си останаха приятели до смъртта на Джордж. Ерик бил влюбен в жената на Харисън (Пати Бойд) още през 60-те години, но когато Джордж преспал с жената на Ринго Стар - Морийн - манекенката (Пати) го зарязала и отишла при Клептън. (Между другото - и двамата Джордж и Ерик са зодия Риби.) Та Клептън й посветил великата си песен "Лейла". Всички казват, че Пати Бойд била много красива и много свястна, добре възпитана, целомъдрена и земна жена - нямала никакви издънки в живота.

Semper Fidelis


Тема Re: Клептън и Джорджнови [re: Stephan] Отговор на мнението
Автор peya (хитруша)
Публикувано21.03.02 23:21



Ти трябва да издаваш бюлетин. Абонирам се

добри хора


Тема Стига де! Защонови [re: peya] Отговор на мнението
Автор Stephan (отличник)
Публикувано22.03.02 07:47



си правиш майтап с мен? Просто съм голям маниак на Битълс от дете - зная всичките им песни наизуст (в Английската гимназия в Бургас, където учих, те бяха най-почитаните) и съм изчел много литература. Тук в Интернет има всичко. Аз имам всичките им компакт дискове, включително и тези от соловата кариера на четиримата. (С изключение само на няколко диска на Ринго.) Децата ми също са възпитани в Битълс традицията... А бе маниашки работи!

Semper Fidelis


Тема Re: Стига де! Защонови [re: Stephan] Отговор на мнението
Автор peya (хитруша)
Публикувано22.03.02 08:08



Ейй, уморявам се от мнителни хора, сериозно ти разправям :))) Никакъв майтап няма, наистина е страшно полезно. То наистина в интернет има всичко, но аз много обичам да получавам информация наготово. :-)
Приятен ден!

добри хора



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.