Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Озеленяване и ландшафтен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема magnolia grandifloraнови  
Авторdii (Нерегистриран)
Публикувано14.06.10 00:47



Искам помощ как да си завъдя Магнолия грандифлора. Пробвал съм със семена и резник в буркан с вода и не става. Помогнете със съвет. Благодаря



Тема Re: magnolia grandifloraнови [re: dii]  
Автор baharski (непознат )
Публикувано01.07.10 17:22



Единственно.....4рез семена......(и то събрани...по4ти веднага след опадането им)....имаш шанс и 4рез издънки....



Тема Re: magnolia grandiflora [re: dii]  
Автор cinclus (непознат )
Публикувано01.07.10 23:44



Добре де,ще си посее човекът пресни семенца,ще отгледа семеначетата и ще зачака 10-15 години за да цъфнат.Крайно време е да разберем,че красивите неща струват пари,а много красивите много пари.Не може вечно да повтаряме опита на баба ни да слагаме всичко в буркан с вода и да чакаме да пусне корени или да крадем от съседката докато не ни гледа.Всеки уважаващ себе си градински център предлага Magnolia grandiflora в различни размери.Купете си и пак се обадете за да ви кажа как се гледа,защото това дърво не е лъжица за всяка уста.





Тема Re: magnolia grandifloraнови [re: cinclus]  
Авторюлия (Нерегистриран)
Публикувано02.07.10 17:45



Студоустойчива ли е? Питам , за да знам дали да купувам,защото живея в планински район до София.



Тема Re: magnolia grandifloraнови [re: dii]  
Автор cinclus (непознат )
Публикувано02.07.10 22:18



Не сте написали къде точно живеете-надморска височина ,студена котловина ,има ли при вас студени зимни ветрове?Ако мястото ви е закътано и нямате ледени ветрове,можете да осигурите завет имате минимални шансове.тАЗИ ЗИМА МНОГО МАГНОЛИИ ВЪВ ВАРНА ИЗМРЪЗНАХА НЕ НАПЪЛНО НО ЗАГУБИХА ДЕКОРАТИВНОСТ ЗАТОВА ВИ СЪВЕТВАМ ДА СИ ВЗЕМЕТЕ ЛИСТОПАДНА МАГНОЛИЯ M STELLATA НАПРИМЕР ВИРЕЕ В СОФИЯ И НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ МАГНОЛИИТЕ ОБИЧАТ КИСЕЛА ПОЧВА



Тема Re: magnolia grandifloraнови [re: cinclus]  
Авторdii (Нерегистриран)
Публикувано08.07.10 19:16



Става дума за Пловдив.
Съгласен съм че хубавите неща струват пари, обаче в предвид държавата в която се намираме на този етап се опитвам да мина с минимални разходи.
Все пак ще съм благодарен ако ми дадеш малко повече инфо за цените на градифлора в БГ разсадници.
Иначе имам 2 други магнолии - верно евтино ги взех ама все пак съм ги платил. Едната тръгна доста добре, другата все още се мъчи ама и тя ще живее.



Тема Re: magnolia grandifloraнови [re: dii]  
Автор cinclus (непознат )
Публикувано13.07.10 19:34



Имам информация за района на Черноморието
125-150 см-120-130 лв
150-175 см-235 лв
3-400 см-може да стигне хилядарка
Ако има още нещо питай,защото имам доста богат опит при това не само с магнолийте.





Тема Re: magnolia grandifloraнови [re: cinclus]  
Авторdii (Нерегистриран)
Публикувано14.07.10 22:24



Еееее сори. Голям мераклия съм ама тази цена не ми е по-силите. Имам жена и две хубави дечица и не мога да си позволя тези пари. Съжалявам ще търся алтернативени варианти



Тема Re: magnolia grandifloraнови [re: cinclus]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано06.08.10 14:37



магнолийте
Дано не си ландшафтен архитект


Време е всички да научат, че няма множествено число в българския език, което да завършва на Й.
И дано да не те познавам.
От Бургас съм.



Тема Re: magnolia grandifloraнови [re: dii]  
Автор kurkudup (сресана рошла)
Публикувано07.09.10 19:26



Ако все още те интересува тази магнолия ще ти потърся на сравнително по-ниска цена... На мен ми донесоха от съседна страна...



Kвaнтoвa peвизия нa зaкoнa нa Mъpфи:

Bcичкo въpви към злe eднoвpeмeннo



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.