Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Озеленяване и ландшафтен дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Розинови  
Автор Xaнa_1O (непознат )
Публикувано05.06.07 16:11



да питам като лаик: има ли разлика между пълзящи, влечащи и катерливи рози?

искам да си купя от тези, дето се катерят по стените обаче не знам какво да търся. Виждала съм само снимки на къщи с такива рози, направо са като бръшлян по стените, поне така изглеждат, и са отрупани с цвят.

и също има ли от тях сортове, които да цъфтят до есента. защото имам една червена роза, която сега като прецъфти и после чак догодина.





Тема Re: Розинови [re: Xaнa_1O]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 21:51



Ima mnogo razliki mejdu trite vida.Za pove4e podrobnosti,savetii prodajba mi pi6i na

svetlozelen, прекаляваш с рекламите!!!
Напиши разликите между трите вида рози тук или нищо не пиши. Мейлът, който даваш, ще продължавам да го трия от постингите ти.

Редактирано от CHERRY на 08.06.07 22:40.



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
АвторXaнa_1O (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 19:36



Но защо? аз искам да науча нещо за тези рози и ми е все едно дали ще е тук или на мейл



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор Xaнa_1O (непознат)
Публикувано09.06.07 19:46



аистина не виждам защо да не пишеш тук и да кажеш някои неща, щом си специалист.

а ако реша да купувам, аз сама ще те потърся.



Тема Re: Розинови [re: Xaнa_1O]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 14:03



Нещо се е объркал човека.



Тема Re: Розинови [re: Xaнa_1O]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 10:06



.....zastoto e dalga i 6iroka,a na men ne mi se pi6at trudove na taja tema....Kluba stava vse po-bezinteresen i rjadko vlizam......zatova.



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 10:14



Ta nali i ti trjabva da ima6 rabota/da trie6/....kakvo tolkova mranka6....





Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано12.06.07 21:07



Първо, внимавай с тона.

Клубът си има правила, добре е да ги прочетеш.

Опитай да пишеш тук полезни неща.
Нека знаят хората, че ако решат да се свържат с теб, няма да им загубиш времето, както тук си губиш времето да пишеш под различни ник неймс безполезности.

В този ред на мисли, добре е най-после да решиш дали ще пишеш като svetlozelen или като sisi, стига си се раздвоявал/а.



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано12.06.07 21:21



Интересно ти конкретно с какво допринасяш за интересността на клуба? С писане на реклами от различни никове ли?

Би ли споделил/а какво ти е интересно и какво би ти било интересно, че да зарадваме и заинтригуваме твоята важна особа?

Тук казваш, трудове не ти се пишат, но защо пък хората да ти пишат на мейла? За да им поискаш пари ли?



Тема Re: Рози [re: CHERRY]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 22:14



Informacijata i konsultaciite si imat cena-stom ne se napavat da cetat,a i bezplatno obrazovanie njama...I imeto na kluba ne otgovarja na informacijata i pitanijata,ocakvah profesionalno podgotveni hora,ot koito da nauca nesto i da obmenja opit....
Nikogo ne sam zadaljil da mi pishe,ako tarsjat ste namerjat...ako ne-da probvat po intuicija...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.