Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 29.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Озеленяване и ландшафтен дизайн
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Рози  
Автор Xaнa_1O (непознат )
Публикувано05.06.07 16:11



да питам като лаик: има ли разлика между пълзящи, влечащи и катерливи рози?

искам да си купя от тези, дето се катерят по стените обаче не знам какво да търся. Виждала съм само снимки на къщи с такива рози, направо са като бръшлян по стените, поне така изглеждат, и са отрупани с цвят.

и също има ли от тях сортове, които да цъфтят до есента. защото имам една червена роза, която сега като прецъфти и после чак догодина.





Тема Re: Розинови [re: Xaнa_1O]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 21:51



Ima mnogo razliki mejdu trite vida.Za pove4e podrobnosti,savetii prodajba mi pi6i na

svetlozelen, прекаляваш с рекламите!!!
Напиши разликите между трите вида рози тук или нищо не пиши. Мейлът, който даваш, ще продължавам да го трия от постингите ти.

Редактирано от CHERRY на 08.06.07 22:40.



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
АвторXaнa_1O (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 19:36



Но защо? аз искам да науча нещо за тези рози и ми е все едно дали ще е тук или на мейл



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор Xaнa_1O (непознат)
Публикувано09.06.07 19:46



аистина не виждам защо да не пишеш тук и да кажеш някои неща, щом си специалист.

а ако реша да купувам, аз сама ще те потърся.



Тема Re: Розинови [re: Xaнa_1O]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 14:03



Нещо се е объркал човека.



Тема Re: Розинови [re: Xaнa_1O]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 10:06



.....zastoto e dalga i 6iroka,a na men ne mi se pi6at trudove na taja tema....Kluba stava vse po-bezinteresen i rjadko vlizam......zatova.



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 10:14



Ta nali i ti trjabva da ima6 rabota/da trie6/....kakvo tolkova mranka6....





Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано12.06.07 21:07



Първо, внимавай с тона.

Клубът си има правила, добре е да ги прочетеш.

Опитай да пишеш тук полезни неща.
Нека знаят хората, че ако решат да се свържат с теб, няма да им загубиш времето, както тук си губиш времето да пишеш под различни ник неймс безполезности.

В този ред на мисли, добре е най-после да решиш дали ще пишеш като svetlozelen или като sisi, стига си се раздвоявал/а.



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано12.06.07 21:21



Интересно ти конкретно с какво допринасяш за интересността на клуба? С писане на реклами от различни никове ли?

Би ли споделил/а какво ти е интересно и какво би ти било интересно, че да зарадваме и заинтригуваме твоята важна особа?

Тук казваш, трудове не ти се пишат, но защо пък хората да ти пишат на мейла? За да им поискаш пари ли?



Тема Re: Розинови [re: CHERRY]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 22:14



Informacijata i konsultaciite si imat cena-stom ne se napavat da cetat,a i bezplatno obrazovanie njama...I imeto na kluba ne otgovarja na informacijata i pitanijata,ocakvah profesionalno podgotveni hora,ot koito da nauca nesto i da obmenja opit....
Nikogo ne sam zadaljil da mi pishe,ako tarsjat ste namerjat...ako ne-da probvat po intuicija...



Тема Re: Розинови [re: CHERRY]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 23:03



Maj nalita6 i na boj ve4e

...bezpolezen klub--bezpoleznosti.Maj naistina e po-dobre pove4e da ne ceta sturotii...Prekrastete se na gradinarstwo,land6aftni arhitekti njama kakwo da pravjat tuk...



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
АвторCHERRY (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 06:55



Ма много си нахален, какво друго да ти кажа. :)

Оспами целия клуб с мейла и телефона си ту като svetlozelen, ту като sisi, пък после - пишели се безполезности тук.
Ми така е - трима като теб са достатъчни, че да отровят обстановката във всеки клуб!



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор Xaнa_1O (непознат)
Публикувано13.06.07 09:32



тук не ти се пишат трудове, но на мейла ще ги напишеш, нали? Естествено срещу заплащане, както каза сам.
Ами какво да ти кажа. Тези клубове са за споделяне, и то безплатно. Много хора знаят нещо и го казват без да очакват да им се плати.
Казваш че рядко влизаш, но затова пък хабиш същото количество приказки за да обясниш как няма да кажеш нещо което знаеш. Ми както искаш, твоя работа.
За мен няма значение факта дали знаеш или не в действителност, резултата за мен е че не знаеш защото не получавам информацията.

Жив и здрав да си. И последно: когато реша да плащам за такава информация, никога няма да е на човек като теб.



Тема Re: Розинови [re: CHERRY]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 12:54



И кой обижда сега?Явно ти не си 4ел това ,което си написал като правила на клуба......Пък и как някой освен определени,познаващи се "специалисти"ще пуснете да се промъкне между вас!



Тема Re: Розинови [re: Xaнa_1O]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 13:02



За споделянето си има психолози,мила.Не професионалисти,които теорети4ески и практи4ески знаят нещата и не гадаят от разстояние,какво може да е еди кое си или каква болест е това.Поставят ли лекарите диагноза от разстояние....само си 4ешете езиците тук,това е...............
Ето 4е пак се набутах откъм време ,а за мен то е опит и пари,не щуротии..............



Тема за svetlozelenнови [re: svetlozelen]  
АвторKpaйнo 3eлeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 13:50



Сега е редно да напишеш 7 абзаца за розите и да поставиш 5 линка, препратки към страници за розата.





Тема Re: за svetlozelenнови [re: Kpaйнo 3eлeн]  
АвторKpaйнo зeлeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 14:02



написал: оcakvah profesionalno podgotveni hora,ot koito da nauca nesto


а другите какво са очаквали? .... и какво искаш да научиш ти и колко си готов да платиш? Защото на теб това инфо ти трябва да правиш пари, а на тях, за да дават любов!

или само ти си облагодетелстван от екстрата интернет?



пп Помагай на слабите за да ти помогнат силните





Тема Re: Розинови [re: CHERRY]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 14:49



A ti,CHerry,poneje ba4ka6 za bog da prosti,zasto kato ne pe4eli6 ot reklamirane trie6 kontaktite-nali si 6iroka du6a?Zna4i...njama mani za reklama-njama i usluga,nali???
Otnosno temite,koito intriguvat vajnata mi osoba-dosega v toja klub ne vidjah nito EDIN primer za ideen proekt i negovoto obsajdane,nito idei za gradina,patio,alpineum,nito malki lubitelski programki,s koito vseki moje da si predstavi dvora/obekta/i zasto ne da si go oformi sam,bez da plasta za izrabotwaneto na ideen proekt.Ili gi izrabotwa6 i tjah bezplatno???
Sega razbra kakvo me interesuva,a ne prikazki kato na partiino sabranie....



Тема Re: Розинови [re: CHERRY]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 15:02



Мисля,4е трябва да си благодарен,4е с моите "безполезности"ти раздвижих малко мухлясалата обстановка/и без друго си мирише/на клуба.Досега формата беше соцреализъм-лаици питат,а шепа "у4ени"отговарят.А някой има разли4но мнение и се обади,а си го изтрил...................

Добре,4е не ми пука и не раз4итам на вас.ДАНО ИМА ПОВЕ4Е ХОРА КАТО МЕН И КРАЙНОЗЕЛЕН,КОИТО ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ДА ВИ СВАЛЯТ НА ЗЕМЯТА С ШАМАРИ ОТ ИСТИНИ...



Тема Re: за svetlozelenнови [re: Kpaйнo зeлeн]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 15:10



zasto ne dowar6i izre4enieto mi,a go talkuwa6 tendenciozno...."i da obmenja opit"
A si plastam periodicno-za kursowe,za cujda literatura,za nesta,koito ne moga da war6a sama...Mejdu tezi,t.n.slabi ot teb,ima takiva izpe4eni hitreci,koito kato energ.vampiri samo smu4at informacija,konsultaciiki,kradat idei i kato hvanat 2-3 romi-eto ti sobstveno vijdane na oformeno prostranstvo...



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано14.06.07 06:57



Къде пък се сложи в една графа с крайнозеления?



Какво си раздвижил тук, моля да споделиш? Напълни клуба с глупости.
Ако различно мнение означава да си пишеш мейла и телефона във всяка тема с различен никнейм, да ще те трия, а ти се оплаквай от цензурата колкото си искаш!!



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано14.06.07 07:32



Ама стига се излага вече.



Ако нещо конкретно те интересува, пусни тема и питай, стига мрънка, че другите не са се сетили сами за твоите желания.



Тема Re: Розинови [re: CHERRY]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 10:38



Бе моме, поспри се малко... Всяка тема, която не е написана от Варсано или теб я модерираш. Ако ше има аршин - да е един за всички. Той форума и без това по принцип е умряла работа, ама да ти кажа мъчно ми става за горкия светлозелен дето се напъва да пише нещо...



Тема Иваннови [re: Ивaн]  
АвторПeтkaн (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 10:42



Ивaн ...тебе па кой те пита?





Тема Re: Иваннови [re: Пeтkaн]  
Автор trimimi (the best)
Публикувано26.06.07 00:34



Та - да се върнем на темата ......?

[



Тема Клубовете са за това - хората да споделят опит!нови [re: svetlozelen]  
Авторчaeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 12:08



И не ми разправяй, че всичко се заплаща. Да, така е принципно, но това не е рекламно каре, в което да си правиш бизнес.



Тема И мен ме интересува!нови [re: Xaнa_1O]  
Авторчaeнaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.07 12:13



Купих си пълзяща роза, уз да тръгне покрай портата и дет се вика да й правим скеле, тя изобщо не ще да катери., стои си тихо и кротко, една такава фина, с по 1-2 цвята, но карай, може да е от гледачката проблема :)

Според мен катерливите би трябвало само да се захващат по разни терени и стени, може би това е вида , който търсиш.

Пълзящите може би трябва да бъдат привързвани за конструкция.

Но аз не разбирам от рози, това са догатки, някой не знае ли нещо?



Тема Re: Розинови [re: svetlozelen]  
Автор armeria (непознат )
Публикувано02.09.07 21:24



Не знам какъв нюанс на зеленото си, но явно тровиш атмосферата в клуба. Убедена съм, че точно заради теб, в "Озеленяване" няма почти никакво "движение", а не поради сезона. Ако целта ти е тази, успокой топката- постигнал си я. Ако обаче не престанеш със заяжданията си, просто ще престанем да ти обръщаме внимание / както напоследък се опитваме, но ти може би не си разбрал/ . Няма да повтарям това, което други по-нагоре са написали, но не очаквай от клуба да го списваме като роман, пък и романа можеш да започнеш да го четеш и ако не ти харесва да го оставиш, без да се караш с автора.



Тема Re: Розинови [re: Xaнa_1O]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано07.09.07 18:40



.



Тема Re: И мен ме интересува!нови [re: чaeнaтa]  
АвторXaнa1O (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 07:43



явно няма как със сигурност да разберем тук.

Мисля да отида до Казанлък, там казват в Института по розата имало специалисти идобър разсадник, може би те ще ми дадат каквото търся.



Тема Re: И мен ме интересува!нови [re: Xaнa1O]  
АвторMepиroлд (Нерегистриран)
Публикувано26.11.07 12:35



Розата няма органи за прикрепяне, затова е необходима конструкция, за която със собствени ръце (в ръкавици) трябва да прикрепяме розата към конструкцията. Самата роза си помага с доста големите си бодли за да се задържа допълнително към конструкцията




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.