Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Озеленяване и ландшафтен дизайн
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема хора , дайте съвет бенови  
Автор Naughty_Mighty_Razor (unparalleled)
Публикувано03.04.07 02:26



не съм сигурен всъщност ,че темата е точно за тук , но все пак ....надявам се ,че има хора сред вас , които знаят за какво говоря и как да ми помогнат....

случая е такъв ....

отгледах си дръвче лимон от семка
вече е по-високо от мен ...на има няма 10 години е , но не мога да кажа на колко точно ....не се сещам

обаче не ражда лимони


колко време чакам и все си викам ,че "айде другата година ще почне" , ама нъц :(

чух,че трябвало да се присади някаква пръчка ....забравих точната дума ..ашладисва ..или нещо подобно беше ....

кажете как става ..какво трябва да се направи ....сръчен човек съм , ще го направя и сам ....само да знам какво точно ....

иначе обичам много цветята ....гледам всякакви вкъщи , но не им знам имената .......а в градинката на кооперацията засадих две борчета преди около 5-6 години ..и вече са толкова големи,че стигат до прозорците на 2-рия етаж ...
странно ми е всъщност как се хванаха , но щом растат , здраве да е....
все пак отдолу е скала ..кооперацията е точно върху разрушеното Марково тепе в Пловдив...
но това е лирично отклонение

кажете как става това с лимона ..и ще черпя с лимонов сироп после този, който ми помогне



Тема Re: хора , дайте съвет бенови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано03.04.07 12:40



А зелен камък слагала ли си му в почвата, това се явява стимулант

. Значи то е като синия камък но е железен сулфат а не меден ( син камък).

Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: хора , дайте съвет бенови [re: Djasta-Prasta]  
Автор Naughty_Mighty_Razor (unparalleled)
Публикувано03.04.07 17:56



аааа, не съм слагаЛ никакви сулфати, допинги и стимуланти
ако питаш за борчетата ..и за лимона де ..
ше вземе да мине някое допинг-ченге , ше ми арестува дръвчетата ..:)

майтапа настрана ....

и все пак , не знаеш ли какво се прави за да ражда лимона ?





Тема Re: хора , дайте съвет бенови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 20:15



Това, че 10 годишно лимоново дръвче от семка не ражда лимони е нормално. По-страшно щеше да бъде ако беше родило круши. Приготви се да го почакаш още толкова години. Лимоните достигат полова зрелост късно и никакви камъни - зелени, сини и дори философски няма да помогнат. Ако бързаш да береш лимони, трябва да го ашладисаш. Търси информация как става това в книгите или в нета.



Тема Re: хора , дайте съвет бенови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 21:06



Няма да се справиш сам,щом не знаеш името на пръ4ката,4е е калем,има си особености за присаждане....По-добре си го гледай като декоративно,а си купи ашладисан лимон.Ако пък искаш мини портокал с плод,ми се обади,но не знам как,не разрешават да ти дам тел.-аз също съм от Пловдив....





Тема Re: хора , дайте съвет бенови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 21:21



Направо ти давам телефон ХХХХХХХХХ,ако не го изтрият......или виж"Къде какви растения..."Там има мое мнение с координати на г-жа от Пловдив......мисля,4е ако не е по обекти или извън града,поне ще ти намери ако не лимон,портокал

Страшна е!!!!!


-------------------------------------
Ами изтрих телефона.
Ето линк към темата, в която има координати на някои производители:

CHERRY

Редактирано от CHERRY на 07.04.07 08:58.



Тема Re: хора , дайте съвет бенови [re: svetlozelen]  
Автор CHERRYМодератор (минаващ)
Публикувано07.04.07 08:53



Хайде, недей да драматизираш излишно.



Заповядай в темата "Къде какви растения се предлагат" и там напиши най-после координатите си, в случай че предлагаш някакви растения за продан.

Откога те каня да го сториш...



Тема Re: хора , дайте съвет бе [re: CHERRY]  
Авторsvetlozelen (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 20:27



Така си и мислех,но правилата са за вси4ки....Много е слабо у4астието от Пловдив,затова и няма смисъл,а и е казано:"По делата им ще ги познаете..."
Едва ли някой от СФ.ще се юрне да купува от Пл.......






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.